Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
57 minut temu, lakiman napisał(a):

@Emilio1985 w sensie, że Samsung krótko wspiera aplikacje?

Zależy jakie. Ja mam model z 2017 i większość apek  po za Canal+ nadal jest wspierana. Np .niedawno była aktualizacja Disney+ i Showtime-a. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsung z 2017 roku i nie mam zamiaru zmieniać... tym bardziej że jako ostatni ma jeszcze DTS'a. Aleeee wkurza mnie inna kwestia związana z Netflix. Bitrate u nich to jakieś nieporozumienie na moim TV. Jak filmy/seriale NOWE w 4K sięgają 18 Mb/s... tak bitrate FHD szczególnie polskich filmów osiąga 2Mb/s. Tego nie da się oglądać. Podejrzewam że na starsze modele jakiś lipny profil ląduje i temu to tak wygląda.
 

Godzinę temu, Emilio1985 napisał(a):

Może załapiesz się jeszcze na transformacje z HBO Max na MAX


Już jest lipa... bo na Samsung TV z 2017 roku jest brak 4K i podobno już nic z tym nie zrobią. Ale na razie jest tak mało 4K, że płaczu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cinemaniac4K nie wiem czy na pewno to sprawa telewizora czy nie internetu, albo obu naraz.

Na HD nie narzekam, ale 4K to już profile albo ok 11 lub ok 16 mb/ s wtedy jest HDR. Sony ok 8 letni.

 

Na przystawce Apple 4K jest już ok.

Na Ultraboxie podobne numery odstawa Netflix jak w telewizorze.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pawop napisał(a):
3 godziny temu, Emilio1985 napisał(a):
Producenci przystawek zacierają ręce.

Bzdura. Na TV z 2017 roku jest praktycznie wszystko oprócz C+ (ale oni są dziwni) Na TV z 2014 działa Netflix, także wsparcie jest dobre.

Z tym Netflixem to trafiłeś jak kulą w płot. Serwis działa na byle jakim kalkulatorze. To że tv z 2014 ma wciąż wsparcie dla tej apki nie jest żadnym wyznacznikiem. HBO nie odpalisz, YT nie odpalisz, Polsat Box Go nie odpalisz...

 

Prawda jest taka, że rynek przystawek kwitnie przede wszystkim dzięki Samsungowi i w pewnym stopniu także LG.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...