Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś wykorzystuje na swoim Samsungu tv aplikacje Just Watch? Chciałbym ją zainstalować żeby z pozycji smartfona móc włączać filmy niezależnie od platformy. Niestety, apka niby jest na Samsunga ale u mnie nie mogę jej znaleźć. Ktoś mógłby pomoc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wykorzystuje na swoim Samsungu tv aplikacje Just Watch? Chciałbym ją zainstalować żeby z pozycji smartfona móc włączać filmy niezależnie od platformy. Niestety, apka niby jest na Samsunga ale u mnie nie mogę jej znaleźć. Ktoś mógłby pomoc? 
Mam tę aplikację, ale nie jest ona specjalnie udana. Nie ze wszystkich serwisów da się włączyć produkcje poprzez tę apkę. Często muli i brak polskich opisów i nie ma wszystkich polskich serwisów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, daro napisał:

Czy ktoś wykorzystuje na swoim Samsungu tv aplikacje Just Watch?

Niestety, apka niby jest na Samsunga ale u mnie nie mogę jej znaleźć. Ktoś mógłby pomoc? 

 

https://www.samsung.com/us/appstore/app/G21147017088

 

Chodzi o tą apkę ?

Jeśli tak, to u mnie (Tizen 5.0) znajduje ją bez problemu w sklepie. Próbowałeś wpisać w wyszukiwarkę frazę "just" ?

Jeśli jej nie znajduje to możliwe, że masz starszy sprzęt, na którym apka jest nieobsługiwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TV z Tizenem i irytacja mnie nie opuszcza.

1. podłączam komputer do TV jako zdalnego ekranu, uruchamia się obraz z kompa na TV z najwyższą wyobrażalną jasnością, za chiny nie da się w tym trybie niczego ustawić, tzn regulować jasności. Łączę się przez Easy Connection.

2. na Android TV uzywałem VLC jako odtwarzacza. Tu nie mogę znaleźć alternatywy. Ani filmu obejrzeć z matrioszki, ani RTSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz jest ale ja w  Samsung TV z 2017 roku... korzystam z wbudowanego odtwarzacza. Odpala wszystko a nawet więcej bo w tym TV jest jeszcze DTS którego nie ma w nowszych modelach. Jedyna lipa to czcionka - jest jedna i byle jaka. No ale przez lata jakoś się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Aplikacja TikTok już na Samsung Smart TV w Polsce

 

Cytat

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV w Polsce mogą już pobrać aplikację TikTok i przeglądać ulubione treści na dużym ekranie. Aplikacja, stworzona do oglądania krótkich materiałów wideo, dostępna jest na modele z roczników 2018 – 2022*, a także na Samsung Smart Monitor.

 

https://news.samsung.com/pl/aplikacja-tiktok-juz-na-samsung-smart-tv-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawa zmiana na Tizenie (5.0): odblokowano możliwość usuwania aplikacji fabrycznych.

Co ciekawe, można odinstalować także te z dedykowanymi przyciskami na pilocie (np. Netflix, PV)

Zmiana dostępna w wersji rozwojowej (1409), jeśli ktoś ma wersje stabilną (1401), niech potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Samsung qe65q80aat i zniknela mi aplikacja Premiery Canal+. Pamietam ze wczesniej byla. Pol roku temu ogladalem film, teraz chcialem wykupic a widze ze aplikacji juz nie ma. Wyszukiwarka w telewizorze nie wyszkuje tej apliakcji, tylko Canal+ online. Czy ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...