Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rozwalił mnie dzisiaj jakiś ekspert ,który na antenie TVN 24 powiedział ,że rozpoczęła się rewolucja odzyskiwania niezależnych mediów. Kiedy osiem lat temu PiS robił skok na TVP, TVN biadolił że to zamach na niezależne media.😂 Niech powiedzą wprost, że w Polsce obowiązuje zasada TKM, a nie ciągle nudzą o zamachach.😁

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Rozwalił mnie dzisiaj jakiś ekspert ,który na antenie TVN 24 powiedział ,że rozpoczęła się rewolucja odzyskiwania niezależnych mediów. Kiedy osiem lat temu PiS robił skok na TVP, TVN biadolił że to zamach na niezależne media.😂 Niech powiedzą wprost, że w Polsce obowiązuje zasada TKM, a nie ciągle nudzą o zamachach.😁

Otóż to i należy o tym pamiętać.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BizzareX napisał(a):

 Kiedy osiem lat temu PiS robił skok na TVP, TVN biadolił że to zamach na niezależne media.😂 Niech powiedzą wprost, że w Polsce obowiązuje zasada TKM, a nie ciągle nudzą o zamachach.😁

Tylko nie wiem czy dostrzegłeś różnicę w dziennikarstwie do 2015 i w ostatnich 8 latach. Bo ja dostrzegam, dlatego tamte sformułowania w 2015 i 2016 roku miały uzasadnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Telewizorek napisał(a):

Rafał Trzaskowski w TVN24 o przyszłości Telewizji Polskiej. Trzymam kciuki, żeby ta telewizja w końcu była obiektywna

Pewnie się nie doczekasz. Trzeba zrozumieć, że tv rządowa nigdy nie będzie obiektywna. Oczywiście propagandy takiej jak za PiS już nie będzie ale na pewno niekorzystne informacje będą odpowiednio "dozowane". 

 

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Tylko nie wiem czy dostrzegłeś różnicę w dziennikarstwie do 2015 i w ostatnich 8 latach. Bo ja dostrzegam, dlatego tamte sformułowania w 2015 i 2016 roku miały uzasadnienie. 

Oczywiście, że różnica jest. Nie zmienia to faktu, że, tak jak napisałem wyżej, niemożliwe jest żeby tv rządowa była w pełni obiektywna. Nierealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Ależ mogłem, skoro na dziennikarza przyszedł m.in. były rzecznik lokalnych struktur PIS, a prezesem został czynny polityk ;) Szanujmy swoją inteligencję.

A teraz się nie obawiasz, że media będą stronnicze? W końcu szefem radia został były szef gabinetu Sienkiewicza a prezes TVP pracował poprzednio w MZA. Bo idąc logiką, którą przedstawiłeś to trzeba mieć spore obawy...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Zatem możecie próbować ten mit budować

Ja żadnego mitu nie buduję, po prostu zauważam, że tak jak 8 lat temu od razu wszyscy wiedzieli jaka będzie TVP (bo będą tam ludzie powiązani z władzą) tak teraz te same osoby nie wyrażają takich obaw mimo, że stery znowu przejmują ludzie powiązani z władzą. 

 

Ja do całej sprawy mam stosunek dość neutralny. Cieszę się, że ta pisowska szczujnia kończy działalność ale nie podzielam zachwytów nad tym, jakie to teraz media publiczne będą niezależne. A już tym bardziej śmiech mnie ogarnia jak ktoś za wzór stawia TVN24. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świecie dużo się dzieje. Wzmożony atak Rosji na Ukrainę czy strzelanina na uniwersytecie w Pradze. Na kanałach TVN24 cisza. Sejm i media publiczne, czy tylko to się dzieje?

W TVP Info pusto, a w Republice media publiczne.

O masakrze w Pradze mogę się dowiedzieć z BBC News, a nie z polskich mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka sytuacja. Zapewne wkrótce będą oficjalne dane, ale wychodzi na to że TVN24 był najchętniej oglądanym kanałem W OGÓLE jeśli chodzi o grudzień. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz. Kanał płatny warto zauważyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...