Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kulisy były nieznane, więc to nie jest odgrzewany kotlet. W materiale wypowiada się były pracownik TVP Info wydawca.

Obejrzyj materiał a dowiesz się kilku nowych rzeczy, w tym szczere wyznanie Anny Derewienko że TV Republika ma w planach płacić stałym komentatorom.

To zdanie pada w 20min 22s reportażu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Sprawa wynagradzania publicystów przez TVP zostala ujawniona wcześniej przez inne media, wiec reportaż nie ujawniał nowej afery, 

I co w związku z tym?  W regulaminie "Czarno na białym" jest informacja że muszą tworzyć reportaże tylko o nowych sprawach? :)

W reportażu są nowe informacje. Oglądałeś go w ogole? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ipo napisał(a):

To przestań reagować i nie będzie zaczepek które oczywiście mają miejsce w twojej głowie głównie.

Pisząc o odgrzewanych kotletach oczywiście nie nawiązywałeś do mojego wpisu   oczywiście sugerując, że rzekomo się czegoś broni. 

 

17 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

mieli się nie zajmować ujawnianiem takich sytuacji, skoro one były wcześniej nieznane opinii publicznej.

Oczywiście pomijasz kontekst mojego postu, który odnosił się do twojego wcześniejszego wpisu, ze reportaż ujawnia nieznane. Mechanizm znany z " Gazety wyborczej " Gdzie wyrywa sie wypowiedzi z kontekstu nadając im nowy kontekst. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzę, w reportażu są nowe informacje. Oglądałeś, czy dyskutujesz na zasadsie tak jak mi się wydaje? 

32 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Mechanizm znany z " Gazety wyborczej " Gdzie wyrywa sie wypowiedzi z kontekstu nadając im nowy kontekst. 

O potem będziesz pisał że ktoś Ci robi personalne dyskusje. A ta insynuacja czym jest? 

Po co Ci to? Zaczepiasz i dziwisz się że ktoś reaguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie insynuacja, to stwierdzenie faktu, nigdzie nie twierdziłem, ze program nie może zajmować sie sprawami już znanymi. Jednak mojej wypowiedzi o odgrzewanych kotletach nie można czytać w oderwaniu od twojej wypowiedzi i tylko o to chodziło. Temat wyczerpany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fanbonda napisał(a):

nie można czytać w oderwaniu od twojej wypowiedzi i tylko o to chodziło. Temat wyczerpany. 

Podobnie jak moich. Polecam Ci stosowanie się do rad które komuś udzielasz. Bo wyraźnie to uzupełniłem, co jakoś przez przypadek pomijasz.

17 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Kulisy były nieznane

Jeśli pomimo tego uzupełniania nadal ciągniesz tylko jeden fragment wypowiedzi bez kontekstu, to jednak dla mnie to insynuacja. I teraz temat jest wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjmuję twoje wyjaśnienie, które było po moim wpisie, zauważyłam, że inny user postanowił kontekst mojej wypowiedzi pominąć dodając jakieś swoje interpretacje o rzekomym bronieniu czegoś, wiec ponownie wyjaśniłem do czego ówcześnie odnosił sie moj wpis , bynajmniej nie mógł odnosić sie do późniejszego wyjaśnienia . Miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://dorzeczy.pl/kraj/569484/okropne-slowa-o-prezydencie-w-tvn24-piasecki-uciszyl-wojde.html

 

Rafał Wojda we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 popisał się dzisiaj wyjątkowym chamstwem pod adresem PADa. Można kogoś lubić lub nie ale popisywać się na wizji takim hejtem? Gdyby prawicowy dziennikarz zachował sie podobnie jak pan Wojda np.  pod adresem Tuska, to lewicujące media dostałyby szału, z TVN 24 na czele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz będziesz każdemu wypominał, że wtedy a wtedy to nie był oburzony a teraz to jest? Przecież to nic innego jak "a u Was biją murzynów". Gdzie co kto nie wstawi nieprzychylnego dla strony, z którą ewidentnie sympatyzujesz to od razu odbijasz piłeczkę, że druga strona to coś tam...

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, prysiu86 napisał(a):

Gdyby prawicowy dziennikarz zachował sie podobnie jak pan Wojda np.  pod adresem Tuska, to lewicujące media dostałyby szału, z TVN 24 na czele. 

to na nią odpowiadam.

Bądź łaskaw zająć się komentowaniem merytorycznie wątku, a nie obsesyjne komentowanie moich wpisów i wywoływaniem kłótni.

I to ostatni raz kiedy wchodzę z Tobą w polemikę, bo nie mam zamiaru w Twojej pyskówce uczestniczyć. Baw się sam ze sobą :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo. Była to rozmowa bez emocji dwóch dziennikarzy. Wojda wcześniej zaznaczył, że da brutalny przykład. I powiedział prawdę. Że zgodnie z prawem prezydent mógłby obcować z 15-latką, ale tabletkę antykoncepcyjną prezydent pozwoli kupić jej w wieku 18 lat. Drugi dziennikarz zwrócił uwagę, ze tak nie wypada. Czyli wszystko "zagrało". Jeden drugiemu zwrócił uwagę. Zdanie kontrowersyjne, ale z umiarem. Wcześniej zaznaczono, że to brutalny przykład.

 

No ale prawicowa gadzinówka dała rozkaz, że to skandal, to jest oburzenie. I oczywiście w myśl TVN24 trzeba zamknąć, by szydzi z prezydenta. Ale tam żadnego szydzenia nie było z prezydenta. Jedynie z tłumaczenia pałacu prezydenckiego w sprawie budzącej emocje społeczne. Więc. Spokojnie. Nikt nikogo nie obraził tutaj. Normalna publicystyka.

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 12:29, prysiu86 napisał(a):

to lewicujące media dostałyby szału, z TVN 24 na czele. 

Tylko że TVN nie jest lewicowy. 

 

Co do normalnej publicystyki to ta w moim odczuciu nie istnieje już od dawien dawna. To że TVN lubi obrażać innych chyba nie ulega wątpliwości, a temat aborcji to temat zastępczy dla poważniejszych problemów w kraju. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...