Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie propagandy,

pooglądałem sobie przez chwilę TVN24, Polsat News i (neo)TVP Info jak relacjonują sprawę mandatu Macieja Wąsika,

no i naprawdę muszę stwierdzić że TVN24 zachowuje się najbardziej agresywnie, powiedziałbym wręcz że stosuje propagandę jednej ze stron. Wobec sędziów powołanych za rządów PiS wprost używają zwrotu "neo-sędzia", praktycznie cały czas sugerują widzowi że izba kontroli nadzwyczajnej nie jest sądem. Pozostałe media przynajmniej starają się zauważać dualizm prawny jaki grozi nam, jeśli sprawa się rozogni i nie stają wprost po konkretnej stronie sporu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec jak widać są tacy co i tego nie rozumią. Sami jakiś czas temu twierdzili że nie ma miejsca w sejmnie dla ludzi z wyrokami😂 Teraz jak wyroki mają swoi to zmiana zdania. Polityk nie jest ponad prawem.? Złamał prawo idzie siedzić i tyle w temacie. I tu TVN 24 bardzo dobrze przedstawia sprawę prawo jest jednakowe dla wszystkich. A ci co  o tym roztrzygają nie moga przychyli tym czy tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo to pytanie zadajesz? Zadaj nadawcy.

Przemówienia słyszałeś?
Fakty są takie że protestowali w obronie osób prawomocnie skazanych za przestępstwa i w związku z utratą wpływów w TVP.

A to pod jakim hasłem idzie marsz w obliczy tego co było słychać na przemówieniach, te insynuacje o końcu Polski, o nie polskim rządzie jakoś się wzajemnie wykluczały dla mnie jako odbiorcy tego marszu.

Tyle w tej sprawie mam do powiedzenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
52 minuty temu, neo_patryk napisał(a):

 Zdanie na pasku obiektywnego i bezstronnego kanału informacyjnego

Prędzej wygram w totolotka niż ten kanał takim będzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Widz mógł się poczuć lekko skołowany, jak sobie przełączał kanały, gdy jedni pisali  o partyjnej propagandzie a pozostali o wolnych Polakach..na swoich paskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Ipo odpowiedź w stylu: a  u was w Ameryce biją murzynów. Więcej obiektywności oczekuję od  mainstreamowych mediów,  z najlepszą oglądalnościa wśród kanałów inf.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...