Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty czytasz? :) Wszedłem na konto tego Pana i włos staje dęba na głowie co on wypisuje :)

Na marginesie chodzi o ten reportaż dziennikarzy Onet i Superwizjera.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/abw-reaguje-na-tekst-onetu-chodzi-o-nielegalna-inwigilacje/8s02qwv,79cfc278

Jego powtórka dziś w TVN o 22:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliśmy do czynienia z niczym na antenie TVN24. 

Dziś w TVN o 22:40 jest premiera tego reportażu. Na antenie TVN24 nie był jeszcze emitowany. Zatem nie wiem co kolega tu w ogóle wkleił, skoro emisji jeszcze nie było :)

Sprawdziłem sobie sobotni Suoerwizjer na antenie TVN24, był o uzbrojeniu polskiej armii. Pod koniec programu oadła zapowiedź premiery w TVN nowego odcinka Superwizjera. 

Tak to jest komentować coś o czym nie ma się pojęcia że emisji nawet nie było.

Sam się na to nabrałem bo zazwyczaj premiera jest w TVN24. O czym my tu w ogóle rozmawiamy? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, white snake napisał(a):

Przypominam jeszcze, że haniebna antynagroda czy  jak ktoś woli  "tytuł" Hiena Roku przyznana została Marcinowi Gutowskiemu za reportaż „Franciszkańska 3”.

 

 

Przypominam, że mało kto traktuje te stronniczą "nagrodę" poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT , dziennikarzy przyznających antynagrodę, osoby które wysłały skargi za reportaż wszystkich można uznać "nie poważnie"?

Widzę, że cała nadzieja w wyroku Sądu , tylko co jak wyrok nie będzie na rękę TVN, pogodzisz się z tym?

Edytowane przez white snake
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by bez tego męczeństwa, kompetencją KRRiT jest nadzorowanie stacji i reakcja na skargi. Wielu historyków, a takze dziennikarzy np. Rzeczpospolitej czy Polsatu wykazali nierzetelność materiału. Pisanie o zastraszaniu jest kompletnie nieadekwatne. 

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fanbonda napisał(a):

kompetencją KRRiT jest nadzorowanie stacji

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/radiofonia-i-telewizja-16795082/art-6
Myślę że dobrze by było zacytować z listy kompetencji która to mówi o tym że ocenie podlega rzetelność programu dokumentalnego.

 

Bo moim zdaniem kompetencje są związane wyłącznie z tym czy zostało złamane prawo.

Znalazłem takie stare sprawozdanie organu z 2005 roku, w którym jest napisane
 

Cytat

KRRiT nie posiada kompetencji dla oceny, czy dominujący ton krytyczny wobec władz
miasta w audycjach [pominę nazwę podmiotu] był uzasadniony, czy nie. Nadawca jest nadawcą
niepublicznym i ma prawo do własnych ocen polityki i polityków lokalnych, o ile dzieje
się to zgodnie z prawem.

 

Jako że nie jestem ekspertem (dlatego piszę moim zdaniem) zobaczymy czy ta kara zostanie podtrzymana przez sąd i jakiej argumentacji sąd użyje do jej oceny.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...