Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy w telewizji z T-Mobile na ich dekoderze dostępny jest dźwięk Dolby Digital 5.1 na takich kanałach jak: National Geographic, Canal + czy Ale Kino +?

Mam obecnie Orange IPTV, gdzie ścieżki audio są takie same jak na satelicie czy lepszych kablówkach, głośno myślę o zmianie operatora, a dźwięk 5.1 to wymóg konieczny dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Proszę o pomoc użytkowników TV Magenta Dom.

Czy na dzisiejszy dzień wszystkie kanały dostępne na dekoderze są także dostępne poprzez aplikację Android i przez stronę WWW (oczywiście chodzi o wewnętrzną sieć T-Mobile - przypuszczam, że poza siecią są spore ograniczenia).

Stwierdzenie - na 3 urządzeniach jednocześnie - czy wchodzi w tą liczbę sam dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 urządzenia łącznie z dekoderem. Jak pobierzesz litę kanałów ze strony T-Mobile to tam masz napisane, które kanały są dostępne przez aplikację i stronę www. Mnie bardziej interesuje sprawa multiroomu. Na telewizorze nie da się zainstalować aplikacji Magenta TV więc jak można uruchomić usługę na 2 telewizorach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 urządzenia jednocześnie, ale czy na wszystkich trzech będę miał tą samą listę kanałów, czy nie ma jakiś ograniczeń. W poprzednich postach użytkownicy pisali, że poprzez aplikację i stronę www były pewne ograniczenia, np. brak wszystkich kanałów TVP. Tak przynajmniej było z początku, gdzieś w okolicy lipca 2022. Na liście kanałów nie jest to jednoznacznie napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.02.2023 o 10:00, kkocis napisał(a):

3 urządzenia łącznie z dekoderem. Jak pobierzesz litę kanałów ze strony T-Mobile to tam masz napisane, które kanały są dostępne przez aplikację i stronę www. Mnie bardziej interesuje sprawa multiroomu. Na telewizorze nie da się zainstalować aplikacji Magenta TV więc jak można uruchomić usługę na 2 telewizorach ?

Nie ma mutliroomu bo tak to sobie T-mobile skalkulował. Nawet jak sie da zainstalować na Android (Google) TV to i tak nie bedzie wszystkich kanałów. Ale i tak sie nie da bo T-mobile ma w d..ie apkę na TV.

Edytowane przez marko25
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu bombardują mnie telefonami konsultanci bo kończy mi się umowa na światłowód i wciskają mi na siłę telewizję. W piątek konsultantka powiedziała, że planowane jest włączenie usługi multiroom w drugim kwartale tego roku. Czy to nastąpi? Żadnej gwarancji nie daje dlatego nie mogła tego obiecać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy komuś udało się zainstalować Netflixa z zewnętrznego źródła? Mam włączone opcje programistyczne ale za nic nie chce mi się zainstalować. Nie znalazłem w ustawieniach opcji instalowania z nieznanych źródeł.... 🤔 męczę się cały dzień i mi nie  wychodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Od kilku tygodni mam magenta tv. Jak z brak Netflixa przeżyłem,ale chciałem na mi stick tv zainstalować magenta tv. I zdziwienie że jest zablokowany w sklepie Play. Można to jakoś obejść? Z apkpure instalacja poszła ale nie chcę się uruchomić

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś chce Netflix to jest rozwiązanie. Netflix z telefonu z obsługą pilota, nazywa się Netflix HD (RCU MOD) jest ja forum XDA. Obecna wersja to 1.5 Używam tego rozwiązania już kilka lat na innym boxie bez certyfikacji. Jest tylko FHD ale zawsze to coś. U mnie obsługą jest wygodna, nie ma problemów. Jedyny minus to na dużym tv jest jakość okładek filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Czy mógłbym poprosić użytkowników najnowszych Magenta Box TV o opinie jak to obecnie działa? Szukam informacji jednak praktycznie nie ma informacji o najnowszym urządzeniu. (O starszych modelach trochę jest) Praktycznie cena internet + telefon jest taka sama jak Internet + telefon + tv, więc TV będzie jako dodatek. BOXa będę używał głównie to YT i innych multimediów. Wiem tylko że nie ma certyfikacji Netflix jednak mam to w TV więc będę wstanie to przecież. 

 

Najbardziej zależy mi na opiniach, jak działa sprzęt. Czy się nie zawiesza, a jeśli zawiesza to jak często to bywa, czy się zacina, i ogólnie płynności działania. I jak działa to TV, nie będzie to oglądane często jednak czasami może warto będzie tam zerknąć. Wiem że nie jest to sprzęt z najwyższej półki, jednak do zwykłych multimediów powinien chyba wystarczyć?

 

Dlaczego T-Mobile?

Będę podpisywał umowę z T-Mobile bo w mojej lokalizacji  jest najtaniej. Mamy nowy światłowód INEA z inwestycji w Wielkopolsce. Wszyscy inni operatorzy mają ceny od 85zł u niektórych dochodzi jeszcze + opłata za utrzymanie linii 10-15zł więc a w T-Mobile nie mam takich opłat

 

W T-mobile będę płacił średnio ~95zl za TV + internet + telefon więc porównując z innymi jest spory zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@r0siu: Stałem się posiadaczem boxa przy przedłużeniu umowy na światłowód, powiem tak - jedyny mankament to brak Netflixa, reszta działa bez zarzutu - Disney+, HBO Max, Polsat Box Go, Polsat Go, Prime Video, Rakuten, skyShowtime, TVP VOD, Sweet TV, Kodi z ciekawymi wtyczkami, Viaplay, Canal + Online działa. Nie zacina, materiały w 4K z Youtube bez problemu. Oczywiście jest to dekoder od T-Mobile więc inna nakładka, czy wygodna w użyciu? No cóż można podyskutować Posiadam jeszcze Chromecasta 4.0, który lubi się przyciąć przy działaniu Kodi, a w Boxie działa bez problemu. Pamieć wystarczy na spokojne zainstalowanie apek. Odtwarzam filmy i zdjęcia przez Kodi z pendrive - też nie zauważyłem zacinek. Mam również telewizor TCL z TV Android, on dopiero zamula.

Na chwilę obecną czekam aż skończy mi się lojalka w CP i chyba po latach w CP przejdę do TV Magenta. Mogli by tylko poprawić ofertę telewizyjną i zdjąć ograniczenia "w związku z prawami autorskimi" na większości podstawowych kanałów (nie można cofać, pauzować, nagrywać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zauważyłem coś takiego, ale ilość kanałów się nie zmieniła, nic nie doszło... Nie ma Love Nature, travelxp, H, H2 itd.🤔a8db471ab57b6172med.jpg

 

W epg dekodera nie ma nowych kanałów, za to są w aplikacji na telefonie

Godzina 11 - kanały świecą, pomogło wyjęcie wtyczki z gniazdka 😀

Doszły:

027 TVS
126 Romance TV
320 Moto Wizja
414 Active Family
415 Fashion TV UHD
516 History
517 History 2
518 Crime Investigation
519 Love Nature 4K
520 travelxp 4K
611 Music BOX
612 mezzo
 

 

na stronie T-Mobile brak informacji i brak aktualnej listy kanałów, wisi lista z 13 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...