Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w bloku jest niby światłowód na komcentryku Vectry. Jako internet Vectry nie jest xły, gorzej z TV. Tak się zastanawiam nad internetem i tv z T-Mobile, tylko niepokoi mnie kwestia Multiroom u gdzie go nie ma, a dokupić drugi dekoder na aukcjach graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mclusky Czy dla abonentów T-Mobile na infrastrukturze Światłowód Inwestycje jest pobierana jakaś dodatkowa opłata za korzystanie z usług na łączach innego operatora, czy cena usług jest taka sama jak na własnej infrastrukturze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 09:05, Hoborym napisał(a):

U mnie w bloku jest niby światłowód na komcentryku Vectry. Jako internet Vectry nie jest xły, gorzej z TV. Tak się zastanawiam nad internetem i tv z T-Mobile, tylko niepokoi mnie kwestia Multiroom u gdzie go nie ma, a dokupić drugi dekoder na aukcjach graniczy z cudem.

Na amazonie kupisz bez problemu @Mtv T mobile nie ma własnej infrastruktury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten TV Box musi być od T-Mobile czy jakikolwiek z Androidem ?

A druga sprawa, jeżeli tv jest podłączony do tej samej sieci to w aplikacji Magenta Tv są wszystkie kanały z danego pakietu czy tylko wybrane. Pani z infolinię mi mówiła, że są te same co na dekoderze ale coś mi się tutaj nie zgadza ponieważ u innych operatorów w apce są tylko niektóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 10:34, Mtv napisał(a):

@mclusky Czy dla abonentów T-Mobile na infrastrukturze Światłowód Inwestycje jest pobierana jakaś dodatkowa opłata za korzystanie z usług na łączach innego operatora, czy cena usług jest taka sama jak na własnej infrastrukturze? 

 

O dziwo, w przypadku T-Mobile nie ma dodatkowej opłaty. Żeby było śmieszniej Orange taką opłatę pobiera (bodaj 5 zł), choć Światłowód Inwestycje jest tak naprawdę spółką "orendżowską". Ale Orange od "dawna" kroi ludzi niemiłosiernie...

 

Piszę to w kontekście budynku wielorodzinnego. W przypadku domków jednorodzinnych to tu już jest opłata 20 zł.

 

11 godzin temu, Hoborym napisał(a):

A ten TV Box musi być od T-Mobile czy jakikolwiek z Androidem ?

A druga sprawa, jeżeli tv jest podłączony do tej samej sieci to w aplikacji Magenta Tv są wszystkie kanały z danego pakietu czy tylko wybrane. Pani z infolinię mi mówiła, że są te same co na dekoderze ale coś mi się tutaj nie zgadza ponieważ u innych operatorów w apce są tylko niektóre.

 

Używam apki MagentaTv na Androidzie i iOS - prawdą jest niestety to, że tylko niektóre programy są dostępne (np. TVN24, MTV 90's). Jak próbowałem uruchomić TVN albo Polsat to wyskakiwało że nie jestem w zasięgu mojej sieci T-Mobile Światłowód czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać przejścia z orange światłowód na magenta dom. Będzie dużo taniej a i magenta TV może pozwoli mi na rezygnacje z TV SAT od canal+. Jedyne czego się obawiam to zmiany prawdziwego FTTH na kabel koncentryczny...

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 Jesteś pewny, że nie wpadniesz z deszczu pod rynnę?  


Trochę tego się obawiam, bo u mnie magenta dom ma być świadczona na infrastrukturze vectry a u mnie  vectra działa jeszcze na starym kablu koncentrycznym od multimedia polska, ale różnica w cenie jest naprawdę spora, więc jak już będzie u mnie dostępny to zamówię  i dopiero po 2 tygodniach testu ewentualnie wypowiem umowę z orange. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600/100 światłowód orange nieokreślony 69,90, 600/100 T-mobile  55zł miesięcznie + tv za grosze. Za tv sat od c+ płacę 97zł.  Nie wiem czy przy prędkości 600/100 rodzaj kabla ma aż tak duże znaczenie a większej przepustowości łącza nie potrzebuje. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vectrę 600 Mb/s na koncentryku chodzi dobrze, tv i net śmiga. Może żeby mieli lepszy dekoder z dyskiem i nie wciskali klauzuli inflacyjnej to bym z nimi został. Trochę smuty też w kanałach mają. Ale jeżeli chodzi o działanie netu i tv nie ma zastrzeżeń. Także jeżeli T-Mobile będzie tak samo chodziła na łączach Vectry to cud malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki Magenta dom 1 abonament komórkowy+internet światłowodowy i w zależności od oferty albo sat c+ albo magenta tv+ 1 dodatkowy dekoder z amazona bo multiroomu w t mobile jeszcze nie ma aczkolwiek szkoda FTTH od orange......póki co czekam na dodanie adresów vectry do magentowej bazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 09:05, Hoborym napisał(a):

U mnie w bloku jest niby światłowód na komcentryku Vectry. Jako internet Vectry nie jest xły, gorzej z TV. Tak się zastanawiam nad internetem i tv z T-Mobile, tylko niepokoi mnie kwestia Multiroom u gdzie go nie ma, a dokupić drugi dekoder na aukcjach graniczy z cudem.

Mi się udało za dwie stówki wyhaczyłem. Trzeba sprawdzać bo czasami się pojawią. Mała podpowiedź właśnie sprawdziłem i są 2 na OLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...