Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma na aukcji to w każdej chwili można kupić taki na Amazonie z dostawą do Polski, swoją drogą to jak to się dzieje że te dekodery są na wolnym rynku? T-mobile je zostawia po zakończeniu umowy?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Hoborym napisał(a):

https://www.olx.pl/d/oferta/dekoder-t-mobile-CID99-IDYWO1l.html

 

 

 

Ten będzie się nadawał to jest ten tv box czy kie licho.

To jest ten. Ale niech Ci podesle zdjęcia rozpakowanego. Poza tym pisze że nowy. Skąd go ma? Jak się orientuje to przez pierwszy rok T-mobile po prostu sprzedawał dekoder nabywcy (ja mam taki) ale później ponoc tylko wypożyczał (ale tego nie jestem pewien tylko słyszałem). 

4 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Jak nie ma na aukcji to w każdej chwili można kupić taki na Amazonie z dostawą do Polski, swoją drogą to jak to się dzieje że te dekodery są na wolnym rynku? T-mobile je zostawia po zakończeniu umowy?

Juz ci pisali że nie kupisz takiego na amazonie, no chyba ze ktos wystawi z PL nabyty w T-Mobile PL. To musi być brandowany przez T-Mobile PL, prawdopodobnie jeszcze jakoś są rozpoznawane. Zresztą nie ma takiego modelu (nawet bez softu TM) na rynku. To wygląda na robiony tylko dla TM POL przez Skyworth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie od ponad roku posiadam światłowód od T-Mobile na łączach INEA i nawet przez moment nie narzekałem.Jeszcze miałem takie zdarzenie losowe, że kabel został przecięty na zewnątrz.Minęło zaledwie dwa dni i pojawili się fachowcy i usunęli usterkę w ramach umowy, mimo że to była ewidentnie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W T mobile najbardziej podoba ni się to że mogę sobie wziąć tylko to co potrzebuje w rozsądnych cenach a najlepsze oferty przedłużenia mam w aplikacji  bez potrzeby chodzenia po salonach czy wiszenia na infolinii z konsultantami.......abonament komórkowy który teraz w T mobile kosztuje 90zł miesięcznie ja mam za 64, mając u nich tylko jeden numer, na ofercie indywidualnej i nie mając zniżki pracowniczej.  do tego 20zł rabatu do abonamentu na kolejne usługi dlatego docelowo chciałbym mieć w domu wszystko magentowe...... może kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej pojawiają się 6 miesięcy przed końcem umowy i w przypadku przedłużenia sumują z nową umową czyli 6+24 także nie ma się co spieszyć z przedłużaniem. 

Nie nie przeszkadza bo ma to swoje uzasadnienie :D poza tym póki co w T-mobile  mam tylko numer komórkowy. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...