Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kamil2505 napisał:

@Pawel dziękuję Ci za wskazówkę.  Przetestowałem przez ponad tydzień i problem już się nie pojawia.  :)

Cieszę się, że udało się rozwiązać problem ;)To w zasadzie jego obejście a nie rozwiązanie, bo gdybyś chciał korzystać z hdmi cec nadal miałbyś problem.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj ruszył w mojej okolicy testowy nadajnik DVBT-2. Kaon odczytał listę kanałów. W zasadzie wszystko działa. Jest jeden mały problem. Przy zmianie kanałów nadających w DVBT na kanał w DVBT2 pojawia się na kilka sekund napis słaby sygnał ale po chwili wskakuje obraz i w ramach tego muxa taki komunikat już się nie pojawia. Przy zmianie na SVBT również go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pytanko do posiadaczy tego dekodera. Czy też macie na sztywno włączony HDR ?Dekoder u mnie pracuje na co dzień ze starym telewizorem FHD, więc nie wiedziałem o tej przypadłości, ale dzisiaj z ciekawości podłączyłem go do Oleda i ten na dzień dobry powitał mnie włączonym na stałe HDR-em. W opcjach nie znalazłem możliwości wyłączenia tego parametru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale liczyć się musimy z tym, że na chwilę mogą wyłączyć nam prąd w mieszkaniu i już mamy reset urządzenia. Do tego dekoder może złapać aktualizację i sam ponownie się włączyć od nowa. Czy da radę ustawić aplikację Live Channels, aby była dostępna na jedno kliknięcie kafelka z ekranu głównego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakiś rodzaj autostartu w androidzie gdzie można dodać apki z poziomu użytkownika. Aktualizacji nie było od dwóch lat a prąd rzadko u mnie wyłączają ;)

W razie restartu to jest kliknięcie w ikonkę aplikacji by ją ponownie uruchomić więc użytkując w domu nie stanowi to raczej problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od 4 lipca 2022 r. rusza z nowa odsłoną programu Magenta, w tym własną telewizją:

 

pakiet S

kanały z naziemnej TV + Fox, KPM, Nick, Nick Jr, Da Vinci, Kino Polska, Comedy Central, Paramount Ch, Eska TV Extra

 

pakiet M  ( +25 zł/m-c)

to co w S + dodatkowo kanały TVN Discovery, kanały Polsatu, Disney, Disney Jr, Nick Toons, kanały tematyczne C+ (z wyjatkiem Ale Kino, Teletoon, Novelas)

 

pakiet L (+50 zł/m-c)

to co w M + dodatkowo Eleveny (4 szt. + 4K), HBO, C+ Sport 5, Ale Kino+, Novelas, NGP, BBC Brit, BBC First, Disney XD,  Teen Nick, BBC Cbeebies

 

  • dekoder Android TV
  • oferta dostępna chyba tylko w pakiecie z min. światłowodem (od 70 zł/m-c)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te kanały naziemne są transmitowane przez T-Mobile czy jednak potrzeba do ich odbioru podłączyć dekoder do anteny? Jeżeli nie trzeba to duży plus dla t mobile. Oferta kanałowa jest Ok, jednak jak dla mnie ceny tych pakietów telewizyjnych z internetem są mocno przesadzone. U większości operatorów kablowych w cenie np. 70zł dostać o wiele lepszy pakiet. Za to oferta z abonentem komórkowym, playerem na rok, wybranym serwisem na rok i pakietem L przez rok (po roku opłata +25zł za M i +50zł za L), za 95zł jest bardzo atrakcyjna. T-Mobile jest też pierwszym operatorem telewizji internetowej OTT poza Polsatem Box, który oferuje wszystkie kanały tematyczne Polsatu. Play Now, Canal+ Online, Vectra TV Smart poza siecią czy WP Pilot kanałów tematycznych Polsatu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie będzie OTT na dowolny Internet, tylko sprzedawane wyłącznie z ich światłowodem. Stąd też taka oferta kanałowa.

 

Pełen skład pakietów:

magenta.jpg

Generalnie byłby sensowne gdyby nie dziwne braki - dlaczego akurat dali tylko MTV Club i 90s, a reszty tematycznych nie ma, zwłaszcza Live HD? To samo z brakiem Cinemaxów skoro jest HBO itd.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lakiman napisał:

Nie widzę TVP Dokument..

 

 

Jest na liście, w kategorii "nauka i wiedza" w pakiecie S. 

 

Jak dla mnie - oferta - przeciętna, ale niestety dalej jest problem z możliwością swobodnego kupna tunera DVB-T2 z telewizją przez Internet - płatną. Niestety. U jednego operatora - trzeba mieć Internet, u drugiego - telefon, u innego - coś tam, u kogoś innego - jeszcze coś tam... Przykro się na to patrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to usługa IPTV i T-Mobile nie zamierza w przyszłości oferować jej na łączach innych operatorów to oferta jest słaba, chyba, że planowane jest dołączenie jakiś kolejnych sensownych kanałów, czyli nie tych od MWE czy Polcast tylko Warner TV, uzupełnienie muzycznych MTV czy filmowych AXN lub AMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...