Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po wyslaniu wypowiedzenia i 3 telefonow z oferta 99zl i wiecej (innych podobno dla mnie nie ma) poszedlem do swojej kablowki i okazalo sie ze za 99zl mam super pakiet z kanalami hd (w tym npremium) polsat sport itd....i internet 16mbit, tak wiec w tym momencie dziekuje bardzo n-ce i zycze powodzenia w przyszlym roku!!!

 

P.S. Zal mi tylko dekodera (monster) no , ale coz - a tak nawiasem mowiac czy wam tez po ostatniej aktualizacji softu w grudniu dekoder strasznie zaczol zamulac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w mojej kablowce npremium akurat jest i to wszystkie 4 kanaly bez dodatkowych oplat. Naprawde jedyna rzecz jakiej mi w tym momencie szkoda to ......dekoder monsterbox - bo od kablowki dostane "malucha" - ADB-2840C - soft jest CARBO ale jednak funkcjonalnosc nie ta sama:(

 

P.S. Przepraszam za troszeczke moze offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się pod koniec stycznia. 2 tygodnie temu wysłałęm wypowiedzenie. Pierwszy telefonod konsultanta:porażka.

Drugi telefon- moja akceptacja:

do NP 3 i 4 dorzucili 1 i 2 + Cinemaxy HD + jakieś darmowe VOD( HBO + MR +już miałem ). Umowa na 6 miesięcy.Cena bez zmian: całość 79zł. Mi to bardzo pasuje. Otrzymałem to, co chciałem. Nazwa pakietu: Mini Full .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres wysyła się teraz wypowiedzenie? Platformy się połączyły i mam problem.

Proszę o adres.

Mam jeszcze pytanie czy wypowiedzenie wysyłacie listem poleconym tak jak to się robi w przypadu wypowiedzenia Cyfry+

 

Czy to jest ten adres:

Biuro Obsługi Klienta telewizji nowej generacji n

ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres wysyła się teraz wypowiedzenie? Platformy się połączyły i mam problem.

 

Jak platformy się połączyły? Do ostatecznej fuzji jeszcze nie doszło.

 

ze strony Nki:

 

Adres do korespondencji listownej:

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos u nki naprawde ciezko z mysleniem, trzy telefony za kazdym razem probowali wcisnac oferte za 99zl z tekestem ze nie ma opcji na tansza oferte. nie wiem smiac sie z tego czy plakac na takie podejcie. Naprawde mysliscie ze przyjeli taktyke wytrwalosci jak beda mi wkolko wciskac takie tksty to za ktoryms razem im uwierze? :P Myslalem ze da sie przedluzyc umowe bez tych glupich podchodow z wymawianim, powinni z tym byc naprawde ostrozni, nie sa w koncu sami w prozni. Gdy zmuszaja do stawiania sprawy na ostrzu noza to sie moze omsknac w koncu, tak zreszta trafilem do n-ki gdy mnie cyfra tym podejsciem wkurzyła, cos czuje ze bede musial tym razem szanse ktoremus z kilku operatorow kablowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam wypowiedzenie w listopadzie, wczoraj dzwonił do mnie Pan z ofertą przedłużeniową.Zgodziłam się na propozycję, wycofali moje wypowiedzenie. Czy mogę teraz zrezygnować z tej oferty? Podobno przy przedłużaniu umów na odległość przysługuje mi na to 10 dni. Czy tu też mogę wysłać rezygnację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba trochę zgapiłem, bo umowa kończy mi się 31/01/2013 i nie wysłałem wypowiedzenia. A podobno trzeba to zrobić nie później jak 30 dni przed końcem...

Dzwonił koleś z enki i przystałem na propozycję 59zł za umowę 6 miesięczną + 2 miesiące History HD gratis oraz N-premium do końca maja też gratis. Generalnie lipnie, bo od dwóch lat jadę na pakiecie za 48zł ze wszystkimi pakietami tematycznymi (Wielka Rewolucja 2011).

Teraz nie wiem co zrobić? Czy mam jakieś pole manewru i co polecacie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zdecydowałam, że zostanę z n-ką :smile: Dostałam, moim zdaniem dobrą ofertę. Miałam umowę do końca lutego WPT za 59 zł, teraz mam WPT +nPREMIUM na 4 miesiące i HBO do końca trwania umowy czyli 6 miesięcy za 59 zł. Umowa obowiązuje od 1 lutego czyli można powiedzieć, że umowę mam tylko na 5 miesięcy :)Ale mam pytanie, po przedłużeniu tej umowy kiedy mam wysłać rezygnację? Jeden miesiąc przed końcem umowy czy też trzy miesiące wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zdecydowałam, że zostanę z n-ką :smile: Dostałam, moim zdaniem dobrą ofertę. Miałam umowę do końca lutego WPT za 59 zł, teraz mam WPT +nPREMIUM na 4 miesiące i HBO do końca trwania umowy czyli 6 miesięcy za 59 zł. Umowa obowiązuje od 1 lutego czyli można powiedzieć, że umowę mam tylko na 5 miesięcy :)Ale mam pytanie, po przedłużeniu tej umowy kiedy mam wysłać rezygnację? Jeden miesiąc przed końcem umowy czy też trzy miesiące wcześniej?

 

Miesiąc przed końcem.Trzymiesięczny okres wypowiedzenia dotyczy umów na czas nieokreślony.Jednak już trzy miesiące przed wygaśnięciem umowy można przedłużyć ja na kolejny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja w Warunkach promocji ŚwiatHD na 6miesięcy mam informację, że obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Jutro do nich zadzwonię i się upewnię, ale i tak wyślę jeszcze w tym miesiącu wypowiedzenie (umowa kończy się 30 kwietnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu lub marcu beda nowe regulaminy wiec nie pekajcie bedzie mozna zawierac nowe " umowy" na gorszych warunkach :D , bo za te kase wiecej nie bedzie , a jak bedziecie chcieli miec wiecej w NOWEJ PLATFORMIE to trzeba bedzie sie godzic na nowe warunki i umowy :) albo zrezygnowac bez ponoszenia kary, tak to sprytnie zostanie rozwiazane , tak samo mnie jako klienta cyfry czeka tyle ze mam oferte prawie full ... nie bedzie dla nas ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...