Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

umowę mam do końca lutego i po złożeniu rezygnacji dzisiaj dostałem telefon z propozycją

 

 

"W nawiązaniu do rozmowy przesyłam podsumowanie proponowanej oferty.

 

1. Umowa na poł roku. Abonament w cenie 59 zł.

 

2. Wszystkie 6 pakietów tematycznych oraz dostęp do 3 kanałów HBO na cały okres umowy.

 

3. Dostęp do kanałów nPremium na okres do 5 miesięcy, czyli do końca maja 2013. Jest także dostęp do kolekcji nPremium VOD (http://n.pl/co-ogladac/wypozyczalnia-vo ... ium-hd-vod ) Zgłoszę Panu ich wyłączenie z końcem promocji.

 

4. Do końca lutego kanał History HD . Również zgłosimy jego wyłączenie.

 

5. Zwiększenie dysku dekodera.

 

Skontaktuję się z Panem jako indywidualny doradca Klienta– proszę tylko o podanie terminu lub proszę o kontakt pod specjalnym nr telefonu 122947872.

 

 

 

czy to dobra oferta i czy da się coś jeszcze wyciągnąć w tej cenie

 

 

czyli wychodzi na to że opłaca mi się przedłużyć umowę na 6 miesięcy na warunkach opisanych wyżej

 

umowę będę miał do lipca to jak nawet w maju będzie w nc+ coś lepszego to te 2 miesiące jakoś przeżyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9 listopada przedłużyłem umowę miałem HDA za 68zł +20zł za multiroom a wziąłem mini full dla abonentów za 69zł + multiroom 20zł i na listopad i grudzień dostałem History HD za 0zł. Dodatkowe kanały premium 1 2 i History HD działały z 10-15min po rozmowie. W grudniu zleciłem wyłączenie history hd i od stycznia kanał przestał świecić lecz także z nim zgasły wszystko kanały n premium i HBO. W systemie nie mają nic na temat mojej umowy. Dodam że za styczeń dostałem standardowa opłatę za pakiety. A i jeszcze jedno złożone było wypowiedzenie umowy które zostało wycofane podczas przedłużania umowy, więc skoro umowa nie przedłużona to wypowiedzenie powinno dojść do skutku i umowa powinna wygasnąć z końcem roku.

 

Co do daty to nie jestem pewien w stu procentach czy przedłużałem 7 czy 9 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj

Wariant 1:

WPT+nPremium+HBO+FilmBox cena 89zł umowa na 18 miesięcy.

Odrzuciłem.

Waruant 2:

WPT+nPremium+HBO+FilmBox cena 79zł taka cena przez 6 miesięcy przez kolejne 12 miesięcy 89zł

Odrzuciłem.

 

 

Właśnie przedłużyłem umowę

WPT+nPremium+HBO+Cinemax+nPremium VOD za 69zł na okres 6 miesięcy.

Zadzwoniłem na numer 122947872

Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt ze te wsystkie oferty pdzedluzeniowe sa na 6 miesiecy. Tzn ze byc moze to nc+ bedzie dopiero od wlasnie wakacji. Ja sadzilem ze czas swiat wielkanocnych bedzie najlepszy ale widocznie daleko mi do tegich glow z platform :-P

 

Oferty sa krotkie, bo sa ponizej kosztowe. Badzmy powazni, full podstawowy, plus 3 pakiety premium (npremium, hbo, cinemax) za 69, dostac to na 6 miesiecy nie problem, wiekszy bys mial gdybys chcial to na 12-18miesiecy :P Ta oferte ma wartosc ok 90-100zl i na to sie trzeba nastawiac po tych 6 miesiacach, jak juz beda kontrolowac 2/3 rynku satelitarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie zlozyles wypowiedzenia. Tez tak mialem jak przez miesiac ludzilem sie ze zapropnuja moze cos bez tego i nie bede musial na to tracic czasu, ale po 6 telefonah przestałem sie ludzi. Oferty bez wypowiedzenia moga byc tylko za ta sama stawke lub wyzsza wzgledem aktuanej oferty bo tak wylicza system ze sredniej abonamentu i to sa z reguly oferty jak dla nowych z www. Z tym ze Ja przy pakiecie na 99 ktory mi ciagle probowali wcisnac nie mialm problemu z oferta na 6 miesiecy, poza faktem ze oferowali mi mniej niz mialem za wiecej. Dopiero po zlozeniu wypowiedzenia zaczely sie telefon z duk, a nie zwyklej inforlini i z tam z miejsca jest oferta na tych samych warunkach za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę

WPT+nPremium+HBO+Cinemax+nPremium VOD za 69zł na okres 6 miesięcy.

Zadzwoniłem na numer 122947872

Jestem zadowolony :)

 

Mi w tej cenie proponowali to samo plus do tego, uwaga! dekoder na wlasnośc ten co mam. A mam uturbionego przy poprzednim przedluzaniu umowy nbox reocorder. No i sie zastanawiam, bo ma teraz WPT za 48 zeta od dwoch lat. Czy warto placic wiecej za ten dekoder na wlasnosc. Nie powiem, ze sprzętu jestem zadowolony, ale czy warto go brac na wlasność. Czy po polaczeniu nc+ nie bedzie trzeba jechac na jakims innym sprzecie. Oświećcie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź aukcje na allegro gdzie przerabiaja dekodery i zapytaj emailem czy da rade ten co masz. jeśli da rady to bedziesz miał dekoder rodem z prawdziwego zdarzenia tzn. będzie to taki kombaj lub Mercedes wśród dekoderów.

A taki sprzecik może juz konkurowac z Dreaboxem ale on ma przewage bo ma gniazda CI a nbox juz nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj, umowa na 18mcy:

WPT+Filmbox+HBO+NPremium

przez 6 mcy 99zł przez kolejne 12 mcy 109zł

Wpłynęła już moja rezygnacja ale gość twierdzi, że nic więcej nie wycisnę.

Proszę tych, którzy w ciągu powiedzmy 2 ostatnich tygodni osiągnęli lepszy wynik o podanie swoich wynegocjowanych warunków.

Zależy mi na WPT+Filmbox+Cinemax+HBO+NPremium+HD History + Multiroom za ile mogę to mieć? Umowa możliwe jak najkrótsza. Na VOD mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz oni tylko na 6 miesiecy oferuja mocno ponizej kosztowe warunki, a na dluzsze okres to raczej standardowa oferte mozesz liczyc. Wiec na pol roku mozesz dostac wpt + hbo + npremium + cinemax za 69 plus opcja na filmboxa boidaje 4,99, hd history i multirom standard. Napewno takich bajerow nie dadza na 12-18 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda także się zakończyła,choć miałem propozycje WPT za 44PLN to o takich ofertach jak w temacie nikt mi nawet nie wspomniał.Na koniec pytanie z innej beczki,zablokowali mi dziś konto w ICA wiadomo koniec umowy,jednak gdyby chciał w przyszłości do nich wrócić to mogę posłużyć się moim numerem klienta i ew. załatwić wszystko znacznie szybciej czy cała procedura zacznie się dla mnie od nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu telefon z DUK, miesiąc po wysłaniu wypowiedzenia. WPT za 48 zł na 12 miesięcy i jest git. Szkoda że wcześniej nie zajrzałem, mogłem urwać jeszcze 4 zł ale i tak jest lepiej niż 54 zł przy wcześniejszych propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haker ja miałem właśnie Świat HD z własnym dekoderem i jedyne co mi proponowali to WPT za 44PLN lub wcześniej WPT +HBO przez 6 miesięcy za 69PLN.Innych ofert nie miałem choć w ciągu ostatnich 2 dni korzystania dzwonili do mnie po 3 razy dziennie ,ale ciągle z tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...