Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę z N. Posiadałem nBox Recorder 250 GB, Film HD, Cinemax, Filmbox i płaciłem za to 95zł.

Po przedłużeniu:

Full HD dla abonentów (6x Pakiety tematyczne),

HBO,

nPremium,

Cinemax,

Filmbox

MixVOD(PictureBox, nSeriale)

soft Turbo(do 500GB)

W cenie 119zł/miesiąc.

Umowa na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało przedłużyć umowę na następujących warunkach:

 

- Wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł przez cały okres trwania umowy,

- Gratis (bez mojego upominania się) konsultant sam zaproponował oprogramowanie Turbo zwiększające pojemność dysku,

- Umowa na 12 miesięcy.

 

Wie ktoś może ile czasu trzeba czekać za aktualizacją softu?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja doloze swoje dwa grosze do dyskusji.....obecnie place 99zl i mam pakiety tematyczne + HBO, umowa konczy mi sie z dniem 30 stycznia 2013 i kilka dni temu mialem tel z n-ki zeby przedluzyc umowe i dwie propozycje FULL za 119 i druga troszke okrojona za 99 a na moje pytanie ze moge przedluzyc umowe i nie chce HBO i innych dodatkow chce tylkoo tematyczne i npremium to dowiedzialem sie ze nie maja dla mnie takiej oferty i koniec.

Dzisiaj sam zadzwonilem jeszcze raz do n z pytaniem ze chcial bym przedluzyc umowe powiedzialem ze interesuja mnie pakiety tematyczne + npremium i coz.....odpowiedz taka sam plus tylko to ze FULL byl juz za 129zl. Poprostu jakas paranoja i masakra w jednym i chyba sie tam komus w glowie poprzewracalo ze nie mozna przedluzyc umowy na nizszym pakiecie!!!

Wiec zeby nie bylo to odrazu poszedlem zlozyc wypowiedzenie i zobaczymy co tez ciekawego V-ka wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa skończyła się z dniem 30listopada. Dzis dostałem smsa tej treści:

"Nic straconego!Nadal możesz korzystać z oferty n!Mamy dla ciebie rabat 50% lub umowę na 6miesiecy oraz HBO i nPremium HD za 0zl. Zadzwoń."

Ktoś może spotkał się z taka oferta i wie jak ona wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja doloze swoje dwa grosze do dyskusji.....obecnie place 99zl i mam pakiety tematyczne + HBO, umowa konczy mi sie z dniem 30 stycznia 2013 i kilka dni temu mialem tel z n-ki zeby przedluzyc umowe i dwie propozycje FULL za 119 i druga troszke okrojona za 99 a na moje pytanie ze moge przedluzyc umowe i nie chce HBO i innych dodatkow chce tylkoo tematyczne i npremium to dowiedzialem sie ze nie maja dla mnie takiej oferty i koniec.

Dzisiaj sam zadzwonilem jeszcze raz do n z pytaniem ze chcial bym przedluzyc umowe powiedzialem ze interesuja mnie pakiety tematyczne + npremium i coz.....odpowiedz taka sam plus tylko to ze FULL byl juz za 129zl. Poprostu jakas paranoja i masakra w jednym i chyba sie tam komus w glowie poprzewracalo ze nie mozna przedluzyc umowy na nizszym pakiecie!!!

Wiec zeby nie bylo to odrazu poszedlem zlozyc wypowiedzenie i zobaczymy co tez ciekawego V-ka wymysli

 

 

Potwierdzam to co kolega napisal, tez tego samego przed chwila doswiadczylem. To jest cos niesamowicie idiotycznego, powiem wiecej to jest paranoja do kwadratu. Jeszcze jestem w szoku. Decydentom w N chyba sie cos pop................. . Co mi jeszcze powiedzial konsultant, oczywiscie nie wprost ale tak to wyniklo z rozmowy: powiazano im grzecznie raczki w systemie i nie moga dac nizszej oferty programowej abonentowi niz mial dotad. Natomiast po zlozeniu wypowiedzenia, klienta traktuje sie jako nowego. Skladam oczywiscie wypowiedzenie zobaczymy co bedzie dalej, nie jest jedna N-ka na rynku platform cyfrowych, ale jezeli tak samo w tej ich nowej platformie cyfrowej beda dbali o stalych klientow to zycze duuuuuuzo powdzenia z zadowolonych klientow. A moze takie oferty wymyslil jakis nawiedzony japiszon w bialym kolnierzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres wypowiedzenia jest 3 miesiące, jeśli nie zrezygnujesz na miesiąc przed wygasnięciem umowy.

teraz raczej nie zadzwonią, ale wypowiedzenie możesz już złożyć. może coś Ci zaproponują.

 

Czyli jak dobrze rozumiem, jezeli moja umowa kończy się 31 marca 2013 ( na 15 m-cy, podpisana 6 grudnia 2011, opłaty od stycznia 2012 ) to wypowiedzenie musi dotrzec do N-ki najpóżniej do końca lutego. Sorki, ze tak sie dopytuje ale jak dla mnie te umowy są napisane bardzo pokrętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres wypowiedzenia jest 3 miesiące, jeśli nie zrezygnujesz na miesiąc przed wygasnięciem umowy.

teraz raczej nie zadzwonią, ale wypowiedzenie możesz już złożyć. może coś Ci zaproponują.

 

Czyli jak dobrze rozumiem, jeżeli moja umowa kończy się 31 marca 2013 ( na 15 m-cy, podpisana 6 grudnia 2011, opłaty od stycznia 2012 ) to wypowiedzenie musi dotrzeć do N-ki najpóźniej do końca lutego. Sorki, ze tak się dopytuje ale jak dla mnie te umowy są napisane bardzo pokrętnie.

 

no i teraz mam totalny mętlik w głowie. Dzisiaj wszedłem do APS-u N-ki i zapytałem. Miła pani powiedziała, że obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia przy umowie podpisanej w APS, czyli do końca grudnia wypowiedzenie powinno być dostarczone do NTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

Jeżeli podpisałeś umowę w punkcie N obowiązuje Cię 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Jeżeli podpisałeś umowę zawartą na odległość i przywieziona przez kuriera - 1 miesiąc wypowiedzenia.

 

W Twoim przypadku musisz wypowiedzieć umowę do końca grudnia!

 

marcinkwiat i Miętus przeczytajcie dokładnie post corsair28 zanim zaczniecie udzielać błędnych odpowiedzi.

Przecież Corsir28 napisał: "Umowa kończy mi się z końcem marca ( okres wypowiedzenia 3 miesiące - podpisana w punkcie N-ki )"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. 69 zł za taki zestaw to obecnie najciekawsza oferta.

Ja właśnie dziś, ostatecznie po złożonym wypowiedzeniu przedłużyłem umowę. Zadzwonił konsultant a ja poprosiłem o konkretną rozmowę i na pytanie czego oczekuję - odpowiedziałem 18 mcy 48 zł za WP, co bez problemu uzyskałem. Nie zależało mi na Npremium i HBO bo korzystam jeszcze z Cyfry i czekam na fuzję, żeby coś w ofertach TV pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam aktualnie WP+nPremium+Filmbox i dodatkowo place za HBO chca mi dac nowa umowe za 99,-. Nie chce juz HBO, a konsultanci z uporem maniaka twierdza, ze nie moga mi zaproponowac nizszego abonamentu. Wg. mnie to porazka, to klient chyba decyduje czy chce w dalszym ciagu placic przy zawieraniu umowy o przedluzeniu taki abonament. Jak dla mnie to proba wymuszenia umowy na warunkach dla mnie nie do przyjecia. Zdaje sie, ze jedynym wyjsciem jest w takim przypadku wypowiedzenie umowy. W taki sposob eNka traktuje stalych klientow. NIESTETY !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się w marcu. Obecnie płacę 79zł, mam nfilmy i filmboxy bez dopłaty. W nowej umowie chciałbym dodatkowo HBO i multiroom na 2 dodatkowe telewizory (łącznie tv na 3ech). Obecnie oferują mi to za 99zł przez 6 miesięcy i 109 za resztę czasu, umowa na półtorej roku. Czy waszym zdaniem ich oferta też jest słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana do mnie się dobijali ale nie chciało mi się rozmawiać bo i tak nic ciekawego nie zaproponują. Po 6 razie już miałem dość telefonów i odebrałem :) Miałem rację, najlepsze co zaoferowali to wszystkie pakiety za 54 zł, umowa na 18 miesięcy. Teraz płacę 49 zł i nie zamierzam dawać więcej. Pora wysłać to wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...