Jump to content

Recommended Posts

Witam! Zapewne części z Was skończyła się dotychczasowa umowa lub wkrótce się skończy, w związku z czym interesuje mnie co platforma proponuje takim osobom za przedłużenie umowy i czy można negocjować z nimi nowe warunki. Mi umowa wygasa z dniem 30 kwietnia-brałem na 15 miesięcy.

Oni też nie mogą dać wszystkiego za darmo, poza tym na tle CP czy C+ wypadają dokładnie tak samo... Słabo... Już to parę razy pisałem - to jest biznes i liczy się dla nich zysk... A jeśli ktoś odejdzie, to jak znam życie za chwilę ponownie zakupi nkę w nowej promocji... I tak się to kręci i kręcić będzie... :P

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

koleś spróbuj napisać do nich i poprosić o ofertę. Często takie sprawy są traktowane indywidualnie. Napisz, że myślisz o zmianie na n czy Cyfrę i chciałbyś się dowiedzieć czy nie mają oferty dla Ciebie.

koleś spróbuj napisać do nich i poprosić o ofertę. Często takie sprawy są traktowane indywidualnie. Napisz, że myślisz o zmianie na n czy Cyfrę i chciałbyś się dowiedzieć czy nie mają oferty dla Ciebie.

Dzięki za tą dość nietypowa prpozycje ale watpie żeby coś z ego było.

A czy ktoś z was próbował juz tak w CP?

Powodzenia.... na chwilę obecną CP ma tylu abonentów że może pozwolić sobie na olewanie obecnych klientów pisma i tak nic nie pomogą. Kontrolka zaświeci się wtedy kiedy ludzie zaczną masowo rezygnować.

Mam już ofertę utrzymaniową od N. Proponowali mi albo przedłużenie umowy na czas nieokreślony i zachowanie obecnych 2 pakietów, natomiast jeśli chodzi o inne promocje to proponowali przedłużenie umowy o rok, przy czym musiałbym wziąć 3 pakiety to przez 3 miesiące miałbym dostęp do pełnej oferty a następnie musiałbym korzystać z 3 wybranych pakietów. Proponowali też bezpłatną wymianę na recordera, ale tu trzeba utrzymac nie tylko te 3 pakiety, ale też 2 kolekcje Vod do końca kolejnej umowy=88 PLN miesięcznie.

Z tego co sprawdzałem na ich stronie to jak ktoś chce mieć recordera to lepiej wziąć go na nową umowę. Natomiast starą lepiej rozwiązać. wtedy można korzystać oferty na lepszych warunkach.

• 5 months later...

Panowie, niedlugo mija mi termin wypowiedzenia umowy, ktora konczy sie w grudniu. Zastanawiam sie, czy wypowiedziec umowe i czekac na propozycje nki, czy przedluzac na czas nieokreslony. Chce rowniez zamienic zwyklego nboxa na czarnulke ;-). Pomozcie please.

Obecnie możesz skorzystać z następujących promocji utrzymaniowych:

-"Wszystkie kanały dla Abonentów" - wszystkie kanały do 4 miesięcy za 48 zł, przedłużenie umowy o 12 miesięcy.

-"Kanały Premium dla Abonentów" - kanały HBO i Cinemax za darmo przez 3 miesiące, w zamian za przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy.

Jeśli chcesz wymienić zwykłego nBoxa na Recordera to najkorzystniejsze jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej w promocji "Wszystkie pakiety za 38 zł".

• 2 months later...
Obecnie możesz skorzystać z następujących promocji utrzymaniowych:

-"Wszystkie kanały dla Abonentów" - wszystkie kanały do 4 miesięcy za 48 zł, przedłużenie umowy o 12 miesięcy.

-"Kanały Premium dla Abonentów" - kanały HBO i Cinemax za darmo przez 3 miesiące, w zamian za przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy.

Jeśli chcesz wymienić zwykłego nBoxa na Recordera to najkorzystniejsze jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej w promocji "Wszystkie pakiety za 38 zł".

Jestem w dobrej sytuacji. Mogę rozwiązać Umowę z n-ką. Chyba zagram "wariata" Ciekawe, czy wtedy uda mi się zamienić nBoxa na Recordera jako gratis :wink:

Oczywiście, że do nich wcześniej, o takiej zamianie "przyjacielskiej" - napiszę 8)

Ależ mnie mniemają się pomysły. Cóż spróbować zawszę można a nawet trzeba.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...