Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra przedłużyłem na rok wszystkie pakiety + nfilm na 0,5 roku za 57,9zł a później 48zł jak wyłączę nfilm . Gdybym nie chciał dekodera z nagrywarką to pewnie podpisałbym nową umowę, a tak to nowa z dekoderem pvr jest na 24m-ce. Ja myślę, że ci co dostali tę zniżkę dużą do 34zł mają ten najprostszy dekoder bez nagrywarki. Jak się okaże jutro, że jest nowa promocja 48zł za wszystkie pakiety na 13mcy i dekoder pvr za 1zł to sobie będę pluł w brodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Moja siostra ma umowe z N ważną do konca marca, ale nie wysyłała wypowiedzenia !! Jakie są oferty dla przedlużających, tzn ile trzeba płacić za "wszystkie pakiety". Kiedys bylo to 48 zł. A jak to teraz wyglada ? No i na ile jest umowa ? Bede wdzieczny za info, bo musze cos jej doradzic (najbardziej zal tego Da Vinci do pociechy ogladaly) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychooo, bez problemu twoja siostra powinna dostać kolejną umowę za 48 PLN na kolejne 13 miesięcy. Niech zadzwoni i powie, że nie chce się bawić w wysyłanie rezygnacji i rezygnowanie w zamian, tylko od razu interesuje ją taka opcja. Nie jedna osoba na forum TNG właśnie tak zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie tez konczy sie umowa 31.03. Promocja na nowe umowy trwala do 28.02 i nikt nie chcial mi powiedziec co bedzie od 1.03. Dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowa - Hollywood dla abonentow za 68 zl, i wielka rewolucja +nFilmHD za 57,90 (przez 6m-cy, potem 48 zl.). Mnie zalezalo na utrzymaniu dotychczasowej promocji (Wielka rewolucja za 48zl), nikt jednak nie chcial sie godzic na taka opcje (rozmawialem z dzialem promocji kilkukrotnie jeszcze w lutym). Postanowilem, ze zloze wypowiedzenie i tak tez zrobilem. 28.02 zlozylem w punkcie sprzedazy wypowiedzenie. 1.03. okazalo sie, ze najtansza promocja z ofert n-ki zostala wycofana, a ja czekalem na telefon z biura promocji z propozycja przedluzeniowa. No i doczekalem sie. Wczoraj zadzwonila mila Pani, zapytala mnie co mi oferowano, co w tej ofercie brakowalo. Powiedzialem, ze chodzilo mi o minimalizacje kosztow, tzn. abonament zawierajacy wszystkie pakiety za 48 zl. Ku mojemu zdziwieniu Pani powiedziala: "Nie ma problemu, mam dla Pana taka wlasnie oferte.". Jak wspominalem o 30% rabatach (o ktorych wyczytalem na forum), powiedziala mi, ze to jakies indywidualne rabaty i dla mojego konta nie moze mi takich zaproponowac... W kazdym badz razie mnie wystarczyla cena 48 zl na 12m-cy. Podsumowujac... zlozenie wypowiedzenie po raz kolejny poskutkowalo:) Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra przedłużyłem na rok wszystkie pakiety + nfilm na 0,5 roku za 57,9zł a później 48zł jak wyłączę nfilm . Gdybym nie chciał dekodera z nagrywarką to pewnie podpisałbym nową umowę, a tak to nowa z dekoderem pvr jest na 24m-ce. Ja myślę, że ci co dostali tę zniżkę dużą do 34zł mają ten najprostszy dekoder bez nagrywarki. Jak się okaże jutro, że jest nowa promocja 48zł za wszystkie pakiety na 13mcy i dekoder pvr za 1zł to sobie będę pluł w brodę...

Mylisz się. Wynegocjowałem rodzicom 34 zł. a mają dekoder czarny ( softu turbo już nie chcieli dać ). Miałem do wyboru też umowę na rok. 48zł , soft turbo gratis i przez 6 miesiecy N film. Wybrałem oczywiście tańszy abonament ,bo i po co rodzicom turbo?

Ale to było miesiąc temu. teraz już chyba nie ma szansy na takie zniżki. Choć można próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też dają. Znajomy tydzień temu przedłużał umowę, dostał upust 30%, teraz płaci 36zł, umowa 13mc, turbo za 148zł, HBO z Cinemaxem oraz Filmboxem do 2mc gratis oraz USB Sticka za 48zł

Więc się da i teraz, ciekawy jestem tylko czy jak teraz wyśle im to wypowiedzenie to dostanę też taka ofertę lub chociaż Turbo soft gratis??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe czy dostanie za 48zł......

 

dostanie bez problemu: tyle co przedłużyłem ojca umowę z wszystkich pakietów za 48zł ważną do końca lipca na nową ważną od kwietnia za 48zł także trzeba tylko zadzwonić :) nie wysyłałem wypowiedzenia, od razu powiedziałem, że nie chce mi się w to bawić i miła Pani bez żadnych problemów zaproponowała ofertę na 13 miechów za 48zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego co piszecie wynika, że miałem pecha, bo pisałem maile, dzwoniłem, w każdej rozmowie byłem megamiły, ani razu nie otrzymałem telefonu od n-ki w sprawie przedłużenia umowy... no nic pozostaje się cieszyć, że umowa się nie rozwiązała 28.02, bo tak przynajmniej mam na rok, a za rok nowa platforma Celesat Polska będzie na rynku i szkoda by bylo jej nie wypróbować tylko czekać jeszcze 12 m-cy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kończy mi się umowa i przed chwilą do mnie dzwonili z n-ki z propozycją pakietu hollywoodzkiego czyli dodatkowo hbo do mojego pakietu. Mnie teraz interesuje multiroom, więc mi proponują ten pakiet za 68zł przez rok+ 20zł do abonamentu przez następny rok. Jeszcze w zamiane dekoder 500gb za 250gb który posiadam. Z tym, że za drugi zwykły dekoder mam zapłacić 199zł.

 

Mam więc do Was (czyli osób bardziej obeznanych w temacie) pytanie, czy to dobra oferta? Czy da się coś więcej z nich wycisnąć w sensie obniżenia kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzwaniali do mnie z ofertą na MR: Wszystkie Pakiety za 48zł przez pierwszy rok, po roku 68zł.

Dekoder uzupełniający za 199zł. Dziś dzwoniłem w kwestii rachunku za Marzec, przy okazji zapytałem o MR.

Otrzymałem ofertę taką jak ty, czyli Hollywood + dekoder uzupełniający 249zł.

Nie było mowy o Wszystkich pakietach za 48zł + MR. Najprawdopodobniej i tak zrezygnuje z N, ale przez chwilę jeszcze rozważałem nMultiroom z Wszystkimi pakietami za 48zł/68zł. Jeszcze 10dni do końca umowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowa - pierwsze 6m za 57,9 (wszystkie pakiety + nfilm) pozniej 6m za 48. Powiedzialem ze nfilmow nie chce, a zamiast tego wole umowe za 48 zl przez caly okres - na to uslyszalem, ze to bylo dwa tygodnie temu ale obecnie takich ofert juz nie ma. Prawda li to czy wysylac wypowiedzenie i czekac na telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uslyszalem, ze to bylo dwa tygodnie temu ale obecnie takich ofert juz nie ma

 

Przedłużyłem wczoraj w Wielkiej Rewolucji z MR na 48zł (pierwszy rok)/ 68zł (drugi rok), biały za 199zł (pytałem się czy nie 299zł). Tutaj do mnie dzwoniła konsultantka. Dzień wcześniej dzwoniłem w sprawie faktury to nie było możliwości, jedynie MR w Hollywood dla abonentów, więc podchodziłbym sceptycznie do tego co mówią konsultanci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj do mnie dzwonili mam u nich dwie umowy pierwsza 68 zł i tu skrócili umowę o pół roku dodali turbo za 99 zł cena ta sama, druga umowa za 48 zł tu wydłużyli umowę o pół roku, cena ta sama i nfilm na pół roku, miło podziękowałem i powiedziałem, że rezygnuję czekam na świeta może ktoś zaproponuje jakąś ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wkopałem. Dałem się naciągnąć. CHYBA, bo teraz to już zgłupiałem.

Zadzwonili, zaproponowali to co było do czerwca 2012 za 68zł (full+hbo i nfilmhd), dodatkowo (o zgrozo) turbodekoder za darmo. Wszystko ładnie pięknie. Ale dziś się ocknąłem. i w tym rzecz: Pan powiedział, że prześle nam w ciągu 24h aktualizację dekodera (mam zwykłego recordera 250gb), oczywiście za darmo, która to aktualizacja zamieni nam recordera na turbo. Strasznie się ucieszyłem. No, ale dopiero dzisiaj dotarło do mnie, czy to w ogóle możliwe - dodatkowo 24h minęły i aktualizacji ani widu, ani słychu ;p

Bo przecież, żeby mieć więcej pamięci, trzeba zamienić te dyski w dekoderze posiane, prawda? (nie znam się zbyt na tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej wymiany dysku nie ma, tylko wgrywa się odpowiedni soft i ma się już większy dysk. Sprawdź czy masz dekoder z serii CLRA, jeśli tak to powinien się ściągnąć soft, który odblokuje dodatkowe miejsce. Jeśli masz nBox'a innego niż z serii CLRA, to lipa... możesz dzwonić z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój dekoder jest serii CLRA to on ma już na pokładzie dysk 500gb, tylko w zwykłym sofcie połowa pojemności jest zablokowana. Soft turbo odblokowuje całą pojemność i dodaje nowe funkcje.

A jeśli aktualizacja nadal nie będzie się chciała pojawić to zadzwoń na infolinię. Mi przez kilka dni soft nie chciał zaskoczyć, zadzwoniłem i jeszcze w ten sam dzień się wszystko zaktualizowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...