Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio za 59 zdecydowałem sie na WPT + n-premium + HBO na 4 m-ce z umowa na 6-mcy. Myśle że 6-mcy to czas odpowiedni bo w końcu za pare dni zobaczymy czym nas "zaskoczy" NC+ :) Poza tym facet z BOK już sugerował, że prawdopodobnie jeszcze w marcu będą dzwonić z ofertami przejścia do NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lipca mam Świat HD za 48 zł / m-c (w zeszłym roku udało mi się wynegocjować taką ofertę). Wczoraj dzwoniła pani z N ze wspaniałą ofertą żebym za to samo co mam aktualnie płacił 54 zł i przedłużył umowę na 18 miesięcy. Tłumaczyła, że jak nie przedłużę tej umowy to po fuzji Nki z Cyfrą podwyższą mi cenę do 59 zł. Podziękowałem za tą "wspaniałą ofertę" i powiedziałem, że jak chce to ma zadzwonić w czerwcu jak już wypowiedzenie złożę.

Wygląda na to, że to się już nie zmieni - co koniec umowy to trzeba szopki z wypowiedzeniami robić bo inaczej nic się nie wskóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sytuacja się nieco skomplikowała. Przedłużyłem umowę we wrześniu tamtego roku na 18 m-cy (54 zł), wywalczyłem jednocześnie pakiet nPremium przez 9 miesięcy za 0zł. Po 9 miesiącach mogę zrezygnować z paczki nPremium bez ponoszenia kosztów albo płacić za niego normalną cenę. Oczywiście chciałem po tym czasie promocyjnym zrezygnować z dodatkowych kanałów jednak obecne zamieszanie na rynku platform wpędziło mnie trochę w zakłopotanie. Nie wiem czy wypowiadać umowę czy czekać na telefon z ofertą. Jeśli jest ktoś kto mógł by mi doradzić w tej sytuacji był bym wdzięczny. Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...