Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przedłużyłem umowę 17.01 i do dziś nie dostałem turbacza o multiroomie nie wspomnę.Napisałem reklamację po tym jak pani w BOA powiedziała że nawet zlecenia na wysyłkę nie ma..Zachodzi pytanie co za szuszwol przedłużał ze mną umowę i dlaczego nie pchnął tego dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kontaktowałem się z nką 2 razy jestem abonentem od roku, wysłałem wypowiedzenie i propozycje są cały czas takie same czyli albo pakiety + hbo + nfilm za 68zł albo pakiety + nfilm na 6 miesięcy z możliwością wyłączenia za 58zł, mam dekoder z nagrywarką (nie turbo) i powiem szczerze ne wiem jak promocja dla nowych abonentów może być lepsza niż dla stałych??!! nfilm i hbo tak na marginesie kompletnie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dla "starych" abonentów każda z platform ma z reguły trzy możliwości:

- po okresie promocji opłaty wg cennika,

- jeśli klient się "awanturuje", to wytarguje jakąś obniżkę,

- zakończenie umowy promocyjnej, rozwiązanie umowy i skorzystanie z nowej promocji.

 

Patrząc na wyniki Q3'10 CP - to n potrzebuje jeszcze pewnej puli abonentów, aby koszty działalności platformy w przeliczeniu na 1 abonenta były niższe od średniej ceny abonamentu obecnych klientów. Jeszcze trochę czasu upłynie, kiedy n będzie rentowna.

 

Wtedy dopiero można oczekiwać zmiany podejścia do obecnych abonentów, którzy generują niemal stałą część przychodów spółki.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niepotrzebnie się tak wykrwawiają na tych promocjach, oferta za 50 zł jest i tak wystarczająco atrakcyjna jeżeli porównamy kontent w porównaniu z innymi platformami. Powinni utrzymywać obecne promocje i dawać obecnym abonentom możliwość kontynuacji na tych samych warunkach jak dla nowych - one są wystarczająco atrakcyjne, zwłaszcza że rozwijana jest ciągle oferta programowa. Niska rentowność odbije się potem negatywnie na wszystkich, zarówno tych, którzy płacą mało i tych co płacą dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca Marca wypowiedzenie wyslane. Jestem w trakcie przeprowadzki i chyba jestem sklonny na Multimedie, wiec moje pytanie czy dostane duzo lepsze warunki od N ( w tej chwili place koszt 54 zl za pakiet film sport informacje dokumenty) wraz z opcja multiroom ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem propozycję przedłużenia w dwóch opcjach:

1) MiniFull za 68 zł (dla nowych abonentów 78 zł),

2) Wszystkie pakiety n (dla nowych abonentów 54 zł) + opcja nFilm za 57,90 zł przez 7 miesięcy, następnie możliwość wyłączenia nFilm i kolejne 6 miesięcy za 48 zł.

Nie do końca byłem zdecydowany, bo wolałbym np. -30% za abonament 48 zł i jutro ma do mnie kobieta z promocji dzwonić z czymś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skorzystałem z promocji Hollywood za 68 zł w grudniu 2009 i umowa wygasa mi w czerwcu. Mam nbox turbo recorder

 

Po poznaniu oferty uznałem, że zależy mi tylko i wyłącznie na nsporcie i kanałach serwisowych z ligą mistrzów. Czytałem, że najniższy pakiet w n to 48 zł, ale tu przeczytałem, że niektórzy mają niższe rachunki. Jaki najniższy abonament można otrzymać, w którym będzie nsport (może nawet nie być jedynki czy tvn'u)?

 

Jak radzicie pisać wypowiedzenie w związku z tymi planowanymi podwyżkami czy czekać do czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...