Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też dzwonią jak na [beep]zkę: "nie na co czekać i mieć z głowy - oferuję Panu pakiet za 54zł...".

Są tak namolni, żeby teraz koniecznie podpisać przedłużenie że nie można skończyć rozmowy.

Ja cierpliwie czekam do grudnia w nadziei, że jednak zaoferują coś normalnego. Póki co, sądząc z ich pośpiechu i poganiania do przedłużenia

coś się pojawi - takie mam przeczucia.

 

Z tego co piszecie ,dobrym batem jest wysłanie wypowiedzenia tylko czy jest sens: żeby nie okazało się, że przyjmą wymówienie a ja zostanę bez tv

a nowi abonenci startują z opcją za 75zł (jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko targuj się z nimi. Mów że jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy, ale... i tutaj przedstaw swoje warunki. Czyli np. wszystkie pakiety za 48zł (a nie to co ci proponują 54zł) czy przykładowo HdA + soft turbo (jeśli masz dekoder CLRA bez softu turbo) itp itd. Podstawowa zasada to trzeba się z nimi targować. Jak wyczują że mają po drugiej stronie gościa, który wie o co chodzi to i inaczej rozmawiają. Wierz mi, sam robiłem w call center (tyle że w telefonii komórkowej) i wiele chwytów się stosowało na ludzi, którzy nie chcieli się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja za każdym razem stawiałem na swoim że 48 zł za obecny pakiet albo 54 + lepszy dekoder (obecnie mam biały).

Odbyłem już 3 rozmowy - łącznie z dzisiejszą i nic to nie dało. Nie udało się.

Więc chyba jedynym rozwiązaniem będzie wysłanie wypowiedzenia jak to zrobili Koledzy tu, na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem dowiadując się jak to będzie właśnie od 15 grudnia z osobami które mają pakiet nFilm na 6 miesięcy gratis.... podobno dwa obecne kanały mają być nazwą przemianowane na nPremium HD i dodatkowo dodane kolejne dwa kanały nPremium HD- czyli w miejsce obecnego pakietu nFilmHD z dwoma kanałami mają być cztery nPremium.

No zobaczymy.

 

W każdym razie gdyby wyłączając 15 grudnia nFilm HD nie dali dwóch innych programów nPremium w miejsce starych- byłby to kolejny pretekst do wypowiedzenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do nich dwa razy za pierwszym powiedziano mi, że tylko opcja za 54zł.- odmówiłem. Za drugim razem również tylko opcja za 54zł. tym razem+ nFilmy(które od 15 grudnia będą nazywać się nPremium, a ściślej te kanały będą nazywać się nPremium3 i 4) na pół roku gratis- również odmówiłem. Kilka dni temu złożyłem w APSie wypowiedzenie i wczoraj przyszedł SMS, że je zaksięgowali i się odezwą. Tak więc teraz to już ja dzwonił nie będę tylko niech dział utrzymania wyjdzie z inicjatywą. I nie zamierzam tylko wynegocjować abonament za 48zł. czyli tyle ile płace teraz i nFilmy, ale również powalczę o soft Turbo za 0zł. polecam przeczytać to:

http://www.dzienpowszedni.pl/2011/11/te ... wanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszelos@ -dokładnie to.

Dlaczego lepsze warunki można uzyskać dopiero po wysłaniu wypowiedzenia? Bo dzwoniąc do nich przed jego złożeniem kontaktujemy się z BOA, a w nim konsultanci mają "związane ręce". Po wysłaniu wypowiedzenia zaś kontaktuje się z nami już nie BOA, a dział utrzymania klienta, który ma większe pole manewru.

Ja nie chcę niczego na siłę, ale skoro inni przy przedłużaniu uzyskiwali cenę 48zł. +nfilmy na pół roku gratis+ soft Turbo gratis to dlaczego ja ma się o to nie dopominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy działać według schematu. wypowiedzenie musi być w dwóch identycznych egzemplarzach, ważne- podpisanych przez ciebie własnoręcznie, idziesz z nimi do pkt. sprzedaży, mówisz, że chcesz złożyć wypowiedzenie. Jeden egzemplarz biorą dla siebie i ten właśnie przesyłają faksem(chyba)do ITI, a drugi sprzedawca obija pieczątką sklepu, dopisek "wypowiedzenie przyjęto dnia tego i tego", podpis sprzedawcy i ci oddaje. Ty je sobie zachowujesz i trzymasz, jak się okaże, że pkt. sprzedaży wypowiedzenia nie wysłał to jesteś czysty bo masz potwierdzenie, że je złożyłeś.

Ja już po dwóch dniach od złożenia wypowiedzenia zadzwoniłem do BOKu dla pewności i zapytałem czy wpłyneło, potwierdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja dzisiaj znowu zadzwoniłem i znowu dostałem tą samą ofertę co wczoraj, czyli Hollywood dla Abonentów i nSeriale za 83 zł, ale w przeciwieństwie do wczorajszej rozmowy dzisiaj dostałem taką ofertę, że mam umowę na 14 miesięcy, ale w każdej chwili mogę z nSeriali zrezygnować i będę płacił 68 zł., więc w styczniu rezygnuję z nSeriali i mam sam Hollywood dla Abonentów z czego jestem bardzo usatysfakcjonowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja złozylem wypowiedzienie w czwartek , a dzisiaj zadzownili i mowie im ze zlozylem wypowiedzienie , a ja jeszcze chce cos powiedziec a on do widzenia .Wiec nie wiem czy beda jeszczze dzwonili.Moze samemu do nich zadzwonic?. Umowa konczy mi sie 31 grudnia wiec moze zadzwonia. Obecnie place 48zl za wszystkie pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miszelos- dzwonili dokładnie po tygodniu od momentu złożenia wypowiedzenia w APSie. Dzwonili przez trzy dni(pierwsze dwa połączenia odrzucałem bo nie miałem czasu na rozmowę) i trzeciego dnia dopiero udało mi się pogadać.

Dzwonić z pewnością będą, sami tego nie róbcie. Poza tym połączycie się z BOKiem, a tan wiele nie wynegocjujecie. Do mnie jak wspominałem dzwonili trzy razy(każdego dnia jeden telefon) więc widać, że im zależy na rozmowie i skłonieniu abonenta do pozostania(dodatkowa premia).

Z tego co wiem to opcja wszystkie pakiety za 48zł. powoli się kończy i w drugiej połowie grudnia może być ciężko to wynegocjować, w styczniu raczej już nie będzie tej ceny.

 

Spokojnie można wynegocjować wszystkie pakiety tematyczne za 48zł. + soft turbo za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może orientuje się na ile czasu przed końcem umowy można skorzystać z oferty przedłużeniowej i czy w ogóle jest sens korzystać z takiej opcji? Korzystam obecnie z dekodera Turbo i słynnej oferty Full w ramach której były wszystkie pakiety tematyczne i wszystkie pakiety premium (HBO, CInemax, Filmbox, nFilm) oraz nSeriale i Picture Box. No i do tego abonament promocyjny 99 zł jest na zawsze..... (czyli jak sądzę do momentu przejęcia przez Cyfrę+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do konsultanta i mimo, że moja umowa upływa dopiero 29 lutego to już mi zaproponował pakiet Hollywood za 68 złotych z pełnym pakietem n Premium i HBO HD. Powiedział również, że na początku grudnia mogą być ciekawsze propozycje, łącznie z turbo dekoderem za złotówkę. Nie pozostaje nic innego niż czekać te kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu softu Turbo pozostaje tylko do negocjacji dysk 500, 48 zł abonamentu i dodatkowe kanały na Święta :) Wypowiedzenie wysłane, teraz wystarczy czekać na telefon. Jak uda mi się coś konkretnego wywalczyć dam znać. Jeśli ktoś z Was ma jakieś wieści z frontu niech się podzieli... chyba że wszyscy zainteresowani przedłużeniem czekają na początek grudnia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu są takie że: mam obecnie 4 pakiety, płace 58 złotych (jestem na cenniku bez żadnej promocji), umowa kończy się 31.12.2011. Dzwonię do nich rano, że chcę złożyć wypowiedzenie, ale niby przy okazji pytam czy może mają dla mnie jakąś ofertę, a konsultant mi wyskakuje ze światem hd wszystkie pakiety za 59 złotych... :evil: Na pytanie czy nie dałoby się za 54 powiedział, że ta promocja już się skończyła,a ta która jest to już zostanie do świąt. Popołudniu poszło wypowiedzenie, póki co brak reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonić z pewnością będą, sami tego nie róbcie. Poza tym połączycie się z BOKiem, a tan wiele nie wynegocjujecie.

 

Wypowiedz Iceberga rozwiewa Twoje niepokoje. Najlepiej jak oni zadzwonią bo rozmawiasz z konkretnymi osobami odpowiedzialnymi za przedłużenie umowy a oni promocje zawsze mają w rękawie tylko trzeba jej umiejętnie odkryć 8) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...