Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w reklamacji opisałem swoje przygody z białym dekoderem oraz z ofertami jakie mi przygotowano. Wygarnąłem, że dlaczego mam być traktowany gorzej gdy inni dostali w tym samym czasie lepsze warunki. Napisałem też, że płacę regularnie abonament i żądam traktowania mnie poważnie i na równi z innymi.

Na koniec przedstawiłem żądania:

1. cena 48zł za wszystkie pakiety

2. turbodekoder 250gb gratis ew. jakiś pakiet w zamian

 

Co do odstapienia to nie wiem czy coś takiego da radę zrobić...Ja nie próbowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

miszelos...sądzę że ciężko będzie z tą reklamacją...oni sie tłumaczą że człowiek zaakceptował taką a nie inną ofertę i koniec kropka, nie interesuje ich że inni mają lepsze oferty- przykre ale prawdziwe.

Jeśli by Ci uznali już reklamacje to myślę że punkt 1 wszystkie pakiety za 48 zł jest jak najbardziej do ugrania natomiast dekoder gratis- tu moim skromnym zdaniem nie ma szans.

 

ja sam teraz mam umowę wszystkie pakiety za 48 zł (umowa do końca X.2012) plus jeszcze 4 miesiące gratis nPremium (do końca IV 2012), ale złożyłem wypowiedzenie i będę chciał wytargować któryś z tych trzech punktów:

 

1. wszystkie pakiety za 48 zł plus nPremium gratis na 6 miesięcy (wobec 4 miesięcy które mam teraz)- ten pakiet mnie najmniej interesuje

2. 54 zł wszystkie pakiety plus nPremium gratis cały okres umowy- tak napiszecie ze to nie ma szans- być może- ale była tu już osoba która taka kombinację dostała

3. 54 zł wszystkie pakiety bez nPremium ale wymiana z białego dekodera na nrecorder 250GB gratis..

 

zobaczymy- jeśli nic się z tego nie uda to z końcem stycznia pokaże im bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_suchy Za to co do tej pory płacisz 68 zł (wszystkie pakiety tematyczne + HBO + 4xnPremium) chcą 78 lub 79 zł. Do tego 10 zł za MR. Nie wiem czy rozdzielają pakiet nPremium (nPremium 3 i 4, które są za nFilm 1 i 2) aby zostać przy kwocie 68 zł + 10 zł za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten pakiet za 68 zł. Mi konsultant powiedział, że od lutego nie będę miał Premium 1 i 2. Powiedziałem, ze mogę zostać,jak w tej cenie dołożą Cinemax’y i MR. Konsultanta… zamurowało ;-) , choś uważam,że nie jest to oczekiwanie wygórowane. Czy uważacie je za ,hm, zbyt optymistyczne ?Wypowiedzenie już wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faxem i mailem nie polecam. Masz 2 opcje udać sie z wypowiedzeniem do najbliższego APS gdzie dostaniesz potwierdzenie wypowiedzenia wraz z pieczątką lub listownie poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru najlepiej jak ja to zrobiłem na adres Krakowski

ITI Neovision Sp. z o.o.

Ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Nie zapomnij o podpisie bo bez tego nie uznają wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie będę walczył dzis albo w weekend o wszystkie pakiety plus HBO i nPremium w dotychczasowej cenie (mam HdA) i odblokowanie dysku do 500GB. W najgorszym wypadku zastanowię się nad tą ewentualną 10zł podwyżką w stosunku do HdA, bo z tego co widzę na forum Nki to raczej 68zł poszło już do lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 68 zł za pakiety i nPremium + HBO możesz zapomnieć. Teraz to stoi za 79 zł. Z odblokowaniem dodatkowych 250 Gb za free nie powinno być problemu.

Gdyby dali jakąś promocję, żeby można było odblokować dysk powiedzmy za 50zł, ale nie przedłużając umowy to pewnie pozostałbym do lipca przy obecnym HdA. Aż takiego ciśnienia na nPremium 1 i 2 nie mam (ewentualnie dokupiłbym te dwa kanały za 10zł, bo z tego co czytam dzwonią z takimi ofertami do posiadaczy HdA), a w maju pewnie spokojnie przedłużyłbym umowę za te 79zł.

 

A jeszcze pytanko co do telefonu z Nki. Jak już wyślę wypowiedzenie i przykładowo nikt się nie skontaktuje to kiedy zadzwonić samemu żeby się przypomnieć? Jeszcze przed 14 stycznia czy spokojnie z wysłanym wypowiedzeniem można będzie zadzwonić nawet np. 25 stycznia i przypomnieć się że czekam na kontakt od kogoś z działu utrzymania?

 

No chyba że uda mi się wszystko załatwić dzisiaj telefonicznie bez wysyłania wypowiedzenia, tak jak to robiłem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszna ta N-ka , mam wszystkie pakiety za 48 zł ,umowa wypowiedziana(normalnie skończyłaby się 05,2012, dzwoni gość i proponuje przedłużenie wszystkie pakiety za 54 plus Npremium na 4 miesiące umowa na dwa lata,podwyżka plus cyrograf na 2 lata za włączenie badziewia Npremium na 4 miesiące,czy oni się tam nie wyspali, gdy odpowiedziałem , że wogóle nie jestem zainteresowany , w ramach mega oferty zaproponował to samo za 48 zł , czyli za tyle co mam w tej chwili,nsjśmieszniejsze było to , że jako , że umowa na żonę , to on musi zadzwonić jeszcze raz do żony, bo żona musi potwierdzić , że rOzwiązuje umowę, nie ważne wg. niego jest to , że żona złożyła pisemne wypowiedzenie, jeszcze musi to potwierdzić,reasumując -fatalna oferta plus próba oszukania klienta(musi z żoną pogadać , może jej uda się wcisnąć super promocję N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ofertę Wielka Rewolucja za 48 zł do końca stycznia. Wysłałem z 2 tygodnie temu wypowiedzenie. Niedawno zadzwonili i zaproponowali mi te same pakiety + pakiet nPremium do końca kwietnia + powiększenie dysku do 500 GB + VODnPREMIUM do końca kwietnia za 54 zł/m i umowę na 18 miesięcy. Zgodziłem się. Dodatkowo otrzymałem możliwość rozwiązania umowy po 6 miesiącach beż żadnej kary. Nie dało się nic innego ugrać. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...