Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nPremium ma baaardzo niewiele wspólnego z kanałem premium. Do tej pory tylko chwalą się wytwórniami, z którymi podpisali umowy, ale nie potrafią powiedzieć konkretnie jakie filmy będą w lutym. Nie mieli co pokazywać na dwóch kanałach, to tym bardziej na czterech. Niby 10 zł to niedużo, ale na tę chwilę nie mam zamiaru wydawać tej kwoty na 1 i 2. Wszystko opiera się na przypuszczeniach, a nie na faktach. Ja wiem co będę mógł obejrzeć w HBO czy Canal+ z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, a co będzie w nPremium tego nie wie nikt nawet osoby za to odpowiedzialne- spróbujcie dowiedzieć się czegokolwiek na forum N-ki- masakra!!! Zresztą po połączeniu z Cyfrą nPremium może po prostu zniknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj trochę przesadzacie, może trochę mogliby poprawić układ ramówki i zapowiadać hity z większym wyprzedzeniem ale jak dla mnie ten pakiet idealnie uzupełnia ofertę filmową HBO a już na pewno kanały nPremium są bardziej premium niż pakiety Filmbox czy Cinemax, również zwane "premium". Do tego należy dodać że do jakości HD tych kanałów nie można się doczepić.

Jak dla mnie nPremium należą do 1 ligi kanałów premium w Polsce, może są na 3 miejscu za HBO i Canal+ ale jednak to ciągle podium :smile:

 

Temat oferty przedłużeniowej schodzi trochę na dyskusję nt. kanałów premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co jest najbardziej nie w porządku? To, że kanał posiadający najwiekszy dostęp do róznorakiej oferty (w końcu mają najwięcej wytwórni w swoim portfolio) ma ciągle ofertę gorszą od Canal+ i HBO. I co z tego ,że jest na trzecim miejscu, skoro jest to miejsce ostatnie (bądźmy poważni nie traktujmy Cinemaxu i Filmboxu jako kanały premium).

 

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dzwonili ich oferta to wszystkie pakiety z npremium i hbo i multirumem za 89 zł plus wymiana dekodera na turbo plus dekoder do multirumu darmo umowa na 18 miesięcy co sądzicie na to?

 

Możesz jeszcze pozwlekać :) Ja będę walczył o podobną ofertę ale do tego niech dorzucą na kilka miesięcy (najlepiej na cały okres) FILMBOXy. Uważam że ofertą jaką dostałeś jest normalna. Nie wydaje mi się aby było możliwość na wielki zejście z tej ceny. jak coś to pisz info na forum. Trochę mało ludzi się wypowiada na ten temat. Także brak porównań :)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadzwoniłem do nich i zapytałem czy ze względu na wycofanie kanałów cn boomeranga i tcm mogę zrezygnować z umowy i od tego czasu miałem z cztery telefony. Obecnie mam pakiety za 54 zł i 9,9 za n film. Na początek zaproponowali mi npremium za 20 pln więc podziekowalem. Potem za wszystkie pakiety z filmboxem i npremium z hbo na 7 miesięcy za 79 zł. I ostatni telefon to na początku zaproponowali mi wszystkie pakiety za 54 zł i nowa umowę na 18 miesięcy. To ja na to za to ta sama oferta co mam teraz i jeszcze umowa dłuższa. To konsultant zaproponował mi wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł i umowę na 12 miesięcy licząc od lutego tego roku. Czyli taniej niż płace obecnie i to bez wysyłania wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta:

89zł za wszystkie pakiety, nPremium, HBO i Filmbox na 18 miesięcy

79zł za wszystkie pakiety, nPremium i HBO na 18 miesięcy, po 18 miesiącach 99zł

 

Zdecydowałem się na to drugie co się zwie MiniFull dla Abonentów plus odblokowanie dysku do 500GB. O ile jeszcze 11 zł więcej (w stosunku do HdA) za nPremium 1 i 2, mam nadzieję że nie będę żałował, o tyle kolejnej dychy więcej za badziewny Filmbox jakoś nie miałem zamiaru wydawać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podałem warunki na jakich przedłużę umowę:

Wszystkie pakiety + Premium 3,4 + HBO w cenie 68 zł, do tego opcjonalnie MR za 10 zł. z opcją włączenia nPremium 1,2 w cenie 10 zł bez zmiany opłat za poprzednie pakiety :)

 

Podczas trwania umowy po włączeniu nPremium 1,2 - wszystkie pakiety + Premium 1,2,3,4 + HBO + MR standard - 88 zł.

 

Czekam również na opdowiedź na jakich kanałach będą transmitowane mecze LM. :)

 

 

Dam znać jakie będą efekty negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem lutego. Obecnie mam ofertę HdA. Jeszcze przed końcem nadawania nFilm miałem propozycję przedłużenia HdA na 13 miesięcy z ewentualnym dodaniem nPremium 1 i 2 za 10 zł.

 

Parę dni później owej oferty już nie było. W zamian za to:

- wszystkie pakiety +nPremium 1,2,3,4 za 69 zł

- wszystkie pakiety +nPremium 1,2,3,4 + Filmbox za 79 zł

 

Jako, że oferta mnie nie satysfakcjonuje, złożyłem wypowiedzenie - w punkcie. Ostatnio dzwoniłęm, czy owe wypowiedzenie do Nki doszło (czasem bywają problemy), ale dowiedziałem się, że zostało zarejestrowane i w najbliższym czasie skontaktuje się ktoś z działu promocji. Póki co czekam tydzień i cisza. Czy tym razem czekać spokojnie czy przypomnieć o sobie za kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobom z wypowiedzeniami, które miały dotąd HdA, w tej chwili proponują:

wszystkie pakiety za 48 zł

wszystkie pakiety + nPremium 1-4 za 69 zł

wszsytkie pakiety + nPremuim 1-4 + HBO za 79 zł

 

Obawiam się, że ciężko będzie utrzymać cenę 68 zł za HdA, i dostać w pakiecie wszystkie cztery nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Ja już po pierwszym telefonie z n. Propozycja pierwsza to wszystkie pakiety + npremium 1-4 + HBO za 79 zł. Propozycja druga to wszystkie pakiety + npremium 1-4 za 68 zł, oraz propozycja nr 3 wszystkie pakiety za 54 zł. Umowa na 18 miesięcy. Co oni takie długie te umowy dają ? Przecież zaraz będzie fuzja i kolejna furtka do wypowiedzenia umowy się pojawi.

Zależy mi na kanałach npremium i hbo cena 79 zł jest znośna, zastanawiam się czy da się do tej ceny dobrać nseriale lub picture box ? Jutro ma facet oddzwonić więc sprawdzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku stycznia została przedstawiona mi oferta przedlużeniowa na którą się zgodziłem(wszystkie pakiety tematyczne za 54 zł.dekoder 250 GB za 49zł ,umowa na 18mc.). Konsultant zapewniał mnie,że kurier dotrze do mnie w ciągu 14 dni. Właśnie dzisiaj mija 14 dzień,a kuriera ani widu,ani słychu. I tutaj mam pytanie do tych osób które już wizytę kuriera mają za sobą.Czy zmieścił się w terminie14dni,czy trwało to dłużej?

Czas oczekiwania wydaje mi się dość długi w porównaniu z czasem oczekiwania w przypadku podpisania nowej umowy(4dni) .:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...