Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty za 68zł już nie ma. Natomiast powinieneś spróbować powalczyć o wszystkie pakiety + nPremium + HBO na cały okres umowy za 79zł miesięcznie. Tyle że wtedy umowa będzie na 18 miesięcy. Nazwa tej promocji to "MiniFull dla abonentów" (szkoda że nie mocny full :D).

 

Mnie w salonie Play proponowano "Mini Full dla abonentów" za 78 zł przy 18 miesięcznej umowie. Zdecydowałbym się na przedłużenie tyle tylko, że pracownik salonu twierdził, że w tej promocji na się dostęp tylko do nPremium3 i nPremium4 a nie do pełnej opcji nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem właśnie na etapie przedłużania umowy (kończy się 30 kwietnia). obecnie mam za 48 zł wszystkie pakiety tematyczne i mam nadzieje, że uda się przedłużyć na tych samych warunkach o kolejne 12 miesięcy. Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego - ostatnio pojawiło się trochę zmian w ofercie - tzn. np. ligę mistrzów (część meczy) puszczają w npremium - tylko, że go na czas meczu odkodowują.

I tu moje pytanie - czy biorąc same pakiety tematyczne (bez npremium hd) mam gwarancję, że zobaczę całą przyszłoroczną ligę mistrzów? Czy może oni będą chcieli zmusić klientów do brania dodatkowo tego npremium (w cenie pewnie 69 miesiecznie).

 

Przepraszam, jeśli pytanie już tu gdzieś wcześniej padło. Przeglądnąłem kilka stron wstecz i go nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego - ostatnio pojawiło się trochę zmian w ofercie - tzn. np. ligę mistrzów (część meczy) puszczają w npremium - tylko, że go na czas meczu odkodowują.

I tu moje pytanie - czy biorąc same pakiety tematyczne (bez npremium hd) mam gwarancję, że zobaczę całą przyszłoroczną ligę mistrzów?

Nie masz żadnej gwarancji. Nie wiadomo co Nka zrobi. Chociaż pewnie te odkodowane okienka nPremium dali tylko do końca obecnego sezonu, bo się szum w necie zrobił. Ale tak jak mówię, na tę chwilę nikt nic nie wie. Nie wiadomo czy nawet sama Nka wie, patrząc na ich ostatnie posunięcia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, może komuś się przyda ta informacja: przedłużyłem dziś (03 kwietnia) wszystkie pakiety tematyczne za 48 złotych miesięcznie z umową na 12 miesięcy - zero negocjacji, konsultantka sama zaproponowała takie warunki.

Na moje pytanie o przyszłoroczną lm powiedziała wprost, że nie wiedzą sami jak to będzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym przedłużona umowa po wypowiedzeniu. Wszystkie pakiety tematyczne+npremium+HBO na 15 miesięcy za 79 zł z gwarancją niezmienności ceny. Do tego odblokowanie dysku do 500 za darmo.

 

Ja dostałem to samo bez składania wypowiedzenia tyle tylko, że umowa na 18 miesięcy. W związku z przedłużeniem mam pytanie kiedy umowa wejdzie w życie tj. kiedy zostaną mi włączone kanały nPremium i nPremium2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało w sumie na abonamencie za 48zł i takowy otrzymałem ale dopiero po wysłaniu wypowiedzenia. A wcześniej dzwonili do mnie kilka razy i proponowali mi abonament za 79zł lub za 69zł, plus stwierdzenie że nie jest możliwy mniejszy abonament. Wysłałem pisemko i dziś zadzwonili najpierw z ofertą za 59zł na 18msc plus npremium do końca lipca. Powiedziałem, że nie i chciałbym ofertę za 48 zł to taka też się znalazła i na 12msc i też z npremium do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pakiet za 48zł bez nagrywania. Kończyła się umowa, wypowiedziałem i dzwonią że abonament zejdzie do 39zł i za 50zł dostane dekoder z nagrywaniem umowa na 12m-cy. Na dekoder czekam 2 tydzień i dzwonię do nich a babka mówi że nie mogę tego dekodera dostać i żebym napisał reklamację na maila, też tak zrobiłem i teraz czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w umowie nie stoi inaczej to wypowiedzenie musisz wysłać do 31 maja.

Ale 3 miesiące przed końcem umowy są już gotowe oferty przedłużeniowe więc jeżeli planujesz zostać w n to sobie zadzwoń i może coś dla Ciebie mają.

 

umowa konczy mi sie z dniem 31 czerwiec

PS. Czerwiec ma 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja miałem pakiet za 48zł bez nagrywania. Kończyła się umowa, wypowiedziałem i dzwonią że abonament zejdzie do 39zł i za 50zł dostane dekoder z nagrywaniem umowa na 12m-cy. Na dekoder czekam 2 tydzień i dzwonię do nich a babka mówi że nie mogę tego dekodera dostać i żebym napisał reklamację na maila, też tak zrobiłem i teraz czekam na odpowiedź

 

z jakiej paki 39zł ??

 

:o pierwsze słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużeniowa jest słaba zwłaszcza dla tych klientów, którzy skorzystali z promocji w 2010 roku, kiedy to w cenie 99 zł można było dostać wszystkie pakiety tematyczne, wszystkie premium i wszystkie kolekcje VOD. Na przestrzeni miesięcy opferta się jednak zmieniła na gorsze i teraz w cenie 99zł nie dostajemy już PictureBoxa, FilmBoxa ani Cinemaxa. Podobnie zresztą jest w Cyfrze gdzie pakiet za`108 zł nie obejmuje pakietów FilmBox i Cinemax.

Mnie się osobiście oferta N bardzo podoba a dodatkowe usługi typu nVOD net tylko utwierdzają mnie w tym że to najnowocześniejsza platforma w Polsce. Dlatego nie zamierzam rezygnować tylko pozostanę przy umowie na czas nieokreślony, która jest dla mnie korzystniejsza niż oferta przedłużeniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto Propozycja jaką dziś tj. 21.05.2012 r. uzyskałem za wycofanie wypowiedzenia skutkującego na dzień 31.05.2012 r. a mianowicie:

 

Okres umowy na 12 miesięcy: Abonament 54 zł. +10 zł. Multiroom Standard + 7 miesięcy HBO gratis;

Okres umowy na 18 miesięcy: Abonament 68 zł. +10 zł. Multiroom Standard + HBO (cały okres umowy) + npremium 1,2,3 i 4 (cały okres umowy) + nPremium VOD (cały okres umowy)

 

Czy ktoś ugrał więcej przy dotychczasowym abonamencie w kwocie 48 złotych?

Za chiny ludowe nie chcą zejść z okresu umowy przy abonamencie za 68 zł i dotychczasową cenę którą posiadam 48 zł. proponują przy przedłużeniu 54 zł czyli więcej za to samo co miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dziś przedłużona. Umowa sie kończy 30.06. Dotychczas 48 -zł.

Sam dzwoniłem. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Namowy na Npremium za 68 i HBO za 89. Ja twardo, że 54 na 12 miesięcy.

Stanęło na 48 -zł. na 15 miesięcy i Npremium do końca sierpnia. Jestem zadowolony.

Wymiany na Monsterboxa na razie nie ma. W tym odpłatnej.

 

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie dziś 31.05.2012 r. wycofałem wypowiedzenie i przedłużyłem umowę od 01.06.2012 r. na 18 miesięcy w ofercie "Mini Full dla abonentów" czyli:

- 6 pakietów tematycznych + HBO HD + Npremium 1,2,3,4 + Npremium VOD w cenie 65,80 zł z gwarancją stałej ceny. Dodatkowo zostałem wpisany na listę oczekujących na wymianę z turbo recordera na monsterboxa bo podobno w tej chwili nie ma takiej możliwości jak ktoś ma turbo recorder 500 gb ale jak ma 250 gb to jest taka możliwość "głupota" :/

Do tej pory posiadałem abonament w ofercie "Wielka rewolucja dla abonentów" w cenie 48 zł. Myślę że nie będę żałował Zdecydowałem się podnieść abonament o 18 złotych z myślą iż po połączeniu z cyfrą+ ceny nie będą już takie rewelacyjne. Zresztą widać to po aktualnych promocjach przedłużeniowych czy dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ten "Mini Full dla abo" gdzieś opisany na ich stronie? Bo mam stary, przedłużany rok temu "Hollywood" (pakiety, HBO, nPremium 3 i 4 za 68 zł), kończy mi się umowa za 2 miesiące i za 69 zł proponują mi tylko pakiety i nPremium1-4. Z dołączonym HBO za niecałe 90 zł... A w tym zestawie co opisałeś wychodzi mi nie dość, że taniej, to jeszcze z nPremium w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mojemu bratu zaproponowali poniższe warunki i gdyby ktoś w miarę szybko poradził czy są ok, czy można coś więcej wyciągnąć:

 

- abonament 54 zł na 15 miesięcy

- n premium oraz vod za free na 12 miesięcy

- zmiana dekodera z 250 gb na 500 gb za free

 

Wcześniej miał ten promocyjny abo za 48 zł.

Czy coś więcej wydusi z tej oferty? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Gdyby ewentualnie chciał rozszerzyć ofertę o Multiroom, to wie ktoś może na jakich zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...