Jump to content

Vasiek

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Vasiek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli wszystko inaczej niż w dokumencie Dobrze, że na plus!
 2. Chciałem sobie włączyć kanał za 30 zł (nie na cały okres umowy), ale w "Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28 stycznia 2019 r." wyczytałem: - opłata Aktywacyjna: 15 zł - dostęp do kanałów: POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT PREMIUM 2 Pobrali Wam aktywację? Otrzymam tylko 2 kanały?
 3. Kupiłem TV LG z serii UK, ma WebOS 4, udało się zainstalować aplikację HBO GO. Wyświetla mi się informacja, że HBO GO mogę mieć jedynie poprzez ofertę operatora, nie bezpośrednio. Mam nc+ z HBO, więc powinno zadziałać. Kiedyś miałem gratisowy dostęp do usługi przez dekoder, ale jakość była słaba, pewnie w SD. Pytanie: w jakiej rozdzielczości będę mógł oglądać filmy i seriale przez sieć z apki TV?
 4. W ICA pojawiła mi się możliwość poszerzenia oferty o HBO GO do końca okresu oznaczonego w cenie 5 zł/msc. Jednak w prognozie płatności różnica wynosi 7,95 zł. Która kwota jest wiążąca? Czy w tej ofercie jest jakiś kruczek? W regulaminie jest lista kanałów, ale nie mam zdrowia, aby teraz je wszystkie analizować i sprawdzać, czy jakiegoś mi nie odłączą... Może ktoś skorzystał i mi podpowie? Dzięki!
×
×
 • Create New...