Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się kończy umowa 31,01,2013 r i dziś do mnie zadzwonił Pan z N z propozycją:

wszystkie pakiety tematyczne 59 zł

mam jeszcze dodatkowe dwa dekodery 10 zł/szt.

do końca marca n-premium 1-4, History HD + VOD

umowa na 6 -m-cy

do tej pory płaciłem 78 zł za wszystkie pakiety tematyczne +multiroom (dodatkowe dwa dekodery), więc cena się nie zmni (+1 zł), a zyskam n-premium, na które i tak nie będe miał czasu :(

opłaca się to wziąc, czy czekac na coś korzystniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaproponowali to samo, z tym, ze n premium (akureat to by sie przydalo ze wzgledu na lige mistrzow) na 5 miechow, mam dokladnie to samo co ty, ja chyba sie skusze, bo nie hbo mi nie zalezy, a hbo chca mi dorzucic, ale abonament 69zl, wiec slabo, abonamentu z 59zl na 54 tez nie chca, a jak mam pozniej placic aktywacje od nowa jak zrezygnuje to tez nie skorzystam, bo na pewno chce n ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem tel. z działu utrzymaniowego z propozycją:

- Umowa na 6 miesięcy

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4 (6 mies.)

- History HD 2 mies.

- HBO 4 mies.

- VOD 6 mies.

 

Wszystko za 79 zł/mies.

Jeszcze dziś po 18-tej mają oddzwonić i zapytac o decyzję

 

Jak myślicie: brać, czy nie?

 

 

zadzwwonili dzisiaj. odmówiłem. Powiedziałem, że chcę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z DUK i odrazu udało się przedłużyć umowę na fajnych warunkach.

 

Do tej pory płaciłem 59 zł za WPT.

 

Obecną ofertę podpisałem od 1 grudnia, umowa na 6 miesięcy:

 

WPT- 6 miesięcy

HBO- 6 miesięcy gratis

nPremium- 4 miesiące gratis

 

wszystko w cenie jak do tej pory 59 zł.

 

Uważam że korzystnie, a 6 miesięcy mi odpowiada bo akurat po fuzji albo przedłuże już na nowych warunkach, albo do konkurencji.

 

Obecny dekoder 250GB pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie pytałeś się o opcję za 48zł lub 54zł + pilot 8)

 

głupota.....zawsze korzystniej jest zostać i negocjować warunki z pozycji stałego klienta niż rezygnować i brać ofertę od nowa.

jednego roku bardziej mi sie opłacało zrezygnować i zawrzeć nową umowę zewzględu na nBox rec

 

przed chwilą miałem tel. z działu utrzymaniowego z propozycją:

- Umowa na 6 miesięcy

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4 (6 mies.)

- History HD 2 mies.

- HBO 4 mies.

- VOD 6 mies.

 

Wszystko za 79 zł/mies.

Jeszcze dziś po 18-tej mają oddzwonić i zapytac o decyzję

 

Jak myślicie: brać, czy nie?

 

nie brac i czekać do końca i byc stanowczy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytałem o opcję 48 czy 54 zł. Zależało mi na HBO i była opcja albo cena 79 zł umowa na 12/18 miesięcy WPT+HBO+nPremium albo 59 zł na 6 miesięcy za to samo. Wybrałem drugą opcję, gdyż tak mi pasuje właśnie 6 miesięcy a potem się będę zastanawiał czy wybrać ofertę po fuzji czy coś innego gdzie indziej.

 

A pilotów podobno na tą chwilę brakło nawet jeśli ktoś chce zakupić. Być może nie jest to prawdą, ale nie wnikałem gdyż gadżecik taki mi nie jest do niczego potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie brac i czekać do końca i byc stanowczy :read:

odmówiłem już trzem. ale tak myślę, że czas działa na moją niekorzyść. Umowę mam do końca stycznia 2013. proponowali 6 mies. i to by mnie urządzało bo umowa tylko do kwietnia-maja, a po co mi dłużej holować dwie umowy (mam też c+ ze względu na sport)? Skubańcy twierdzą, że nie mogą mi zapronować nic taniej.

Z drugiej strony zastanawia mnie jedna rzecz.Obecnie mam::

 

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4

- pakiet Filmbox

 

całość kiedyś nazywała się 'Film Extra HD' .

Wszystko chcą mi zostawić + HBO (4 mies.) i VOD (6 mies.)

 

Co myślicie? 79 zł to może dobra cena, jeśli się w to wliczy 'Filmboxy'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę że macie różne oferty,ja do tej pory miałem :

PakietyPakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Dzieci

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

 

Pakiety usługnPremium za cenę 68,99 teraz zoferowano mi pakiet:

PakietyPakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Dzieci

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

 

Pakiety usług: nPremium + HBO oraz History HD

 

całość za 70,99 na okres 6 miesięcy.Płacę 2 zł więcej a mam HBO i History dodatkowo,na cały okres umowy.Myślę że to dobry wybór.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam::

 

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4

- pakiet Filmbox

 

całość kiedyś nazywała się 'Film Extra HD' .

Wszystko chcą mi zostawić + HBO (4 mies.) i VOD (6 mies.)

 

Co myślicie? 79 zł to może dobra cena, jeśli się w to wliczy 'Filmboxy'?

Coś czuję, że się złamię i wezmę to co dają. Im wcześniej zacznie obowiązywać aneks tym lepiej. A może po fuzji będzie można zrezygnować? Cenowo jest to zbliżone do @glowatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwila dzwonili. Konczy mi sie 2-letnia umowa w styczniu. Mam wszystkie pakiety tematyczne i multiroom (ten lepszy, nagrywanie na obu dekoderach) - pierwszy rok placilem 54 zl a teraz 74 zl.

 

Pierwsza propozycja:

 

- Kasa zostaje taka sama - 74 zl i dodatkowo dostaje nPremium na 6 miesiecy (umowa na 18 miesiecy)

 

Druga propozycja:

 

- Dokladna kopia promocji ze strony - 69 zl za 97 kanalow, nPremium i HBO w cenie + 20 zl za multiroom = 89 zl.

 

Troche biednie... Wywalcze cos lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że nie. oni już widzą, że interes się zwija i trzeba jeszcze zarobić parę prowizji za wysokie abonamenty. wizja bezrobocia w "n" staje się coraz bliższa. Ktoś na forum "n" napisał, że nie ma co narzekac bo przyjdzie c+ i zatęsknimy za takimi abonamentami. mnie też zaproponowali za 79 zł wszystkie pakiety, nPremium, HBO, Filmboxy i Npremium VOD, i też raczej niewiele wywalczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję WP + HBO + Npremium 1-4 + Cinemax - umowa na 6 miesięcy za 69 zł i wziąłem to Ogarnięty konsultant, szybko i sprawnie temat załatwiliśmy.

Dodatkowo jeżeli się nie wypowie/przedłuży umowy po tych 6 miesiącach i przejdzie ona na czas nieoznaczony, to opłata rośnie tylko o 10zł za WP+HBO+4NP, a z Cinemaxów można zrezygnować, albo płacić 15zł.

 

Ja oczywiście planuję za pół roku utrzymać tą cenę, a HBO zamienić na CANAL+ jak się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję WP + HBO + Npremium 1-4 + Cinemax - umowa na 6 miesięcy za 69 zł i wziąłem to Ogarnięty konsultant, szybko i sprawnie temat załatwiliśmy.

Dodatkowo jeżeli się nie wypowie/przedłuży umowy po tych 6 miesiącach i przejdzie ona na czas nieoznaczony, to opłata rośnie tylko o 10zł za WP+HBO+4NP, a z Cinemaxów można zrezygnować, albo płacić 15zł.

 

Ja oczywiście planuję za pół roku utrzymać tą cenę, a HBO zamienić na CANAL+ jak się da...

 

jak na moje oko to bardzo przyzwoita oferta. Szczególnie że to krótka umowa. W ogóle śmiem twierdzić ze dzięki wprowadzeniu krótkich umów w N nka całkiem dobrze trzyma poziom z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie...obecnie płacę 75 zł i mam WPT, oraz cos z N Premium, w kazdym razie LM jest, ale tych filmowych juz nie posiadam... dekoder HD, bezawaryjny, ale stary...chciałbym wymienic dekoder na PVR z dyskiem 250 gb ( ew.500 gb ) + multiroom standard hd za 10 zł.... z pakietów chciałbym otrzymac WPT + 1-4 N Premium + HBO + ew ( jezeli cena bedzie za wysoka to Cinemax HD ). Umowa na 12, ew 18 mies. Moje pytanie jest nastepujace... jaka cene uda mi sie wynegocjowac łacznie z multiroomem? Zalezy mi zeby w/w pakiety miał przez cały okres trwania umowy ... za pomoc z góry dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem tel. z działu utrzymaniowego z propozycją:

- Umowa na 6 miesięcy

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4 (6 mies.)

- History HD 2 mies.

- HBO 4 mies.

- VOD 6 mies.

 

Wszystko za 79 zł/mies.

 

poraz kolejny zadzwonili dzisiaj i znów odmówiłem. Powiedziałem, że chcę taniej, wczoraj poszło wypowiedzenie. Mają czas do 29 listopada. Powiedziałem, że po tej dacie nie podpisuję żadnego aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj zadzwonili sami z ofertą przedłużenia na okres 6msc (umowa kończy się w styczniu). Wypowiedzenia nie wysyłałem a zaproponowali mi taki układ. Za 69 zł WP + NPremium 1-4 + HBO na cały okres umowy. Aktualnie płacę 68 zł (pakiet "Hollywood").

Moje pytanie brzmi czy jest szansa coś wywalczyć?? Mam dekoder PVR 250 GB a z chęcią chciałbym otrzymać 500GB i soft Carbo. Na jednym z forum przeczytałem że w tej cenie która jest mi teraz proponowana jakiemuś klientowi udało się zdobyć do tego jeszcze CineMax.

PS: Co myślicie o tym nowym pilocie, warto się o niego też zapytać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj zadzwonili sami z ofertą przedłużenia na okres 6msc (umowa kończy się w styczniu). Wypowiedzenia nie wysyłałem a zaproponowali mi taki układ. Za 69 zł WP + NPremium 1-4 + HBO na cały okres umowy. Aktualnie płacę 68 zł (pakiet "Hollywood").

Moje pytanie brzmi czy jest szansa coś wywalczyć?? Mam dekoder PVR 250 GB a z chęcią chciałbym otrzymać 500GB i soft Carbo. Na jednym z forum przeczytałem że w tej cenie która jest mi teraz proponowana jakiemuś klientowi udało się zdobyć do tego jeszcze CineMax.

PS: Co myślicie o tym nowym pilocie, warto się o niego też zapytać??

cóś było ostatnio, że piloty się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mimo że umowa kończy się w czerwcu zaproponowali przedłużenie umowy na 18 miesięcy z jednoczesnym powiększeniem dysku do 500GB na pakiety: WPT+nPremium+HBO+Cinemax+Filmbox+Picture Box+nSeriale za 119zł. Opłaca się?

Obecnie korzystam z: Film HD+Cinemax+Filmbox za 94zł

Warto czy nie, bo to dla mnie dość ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...