Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem.Przemiła Pani konsultantka poinformowała mnie że przesyłka dociera do odbiorcy w terminie od kilku do kilkunastu dni ,a jeżeli konsultant wtedy mówił mi o 14 dniach , to zapewne chodziło mu o dni robocze.

Niestety na chwilę obecną status mojej przesyłki to brak wysyłki.:?

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie. Mam obecnie abo 48 zł za wszystkie pakiety. Dostałem propozycje podniesienia na 54 zł za wszystkie pakiety +4 mies. gratis nPremium i wymiana za 49 zł dekodera z białego na nrecorder 250GB. Czy opłaca się brać?

 

edit: dzwonił konsultant drugi raz, jednak nie zgodziłem się na ofertę z tego względu że proponowali mi starą wersję dekodera 250GB bez możliwości późniejszego rozszerzenia dysku do 500Gb (BSLA), tłumacząc się że mają problemy z dostawą, że kłopoty w Japonii itd...

W takim razie podziękowałem i moje wypowiedzenie jest dalej aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy uważajcie, aby nie robić tego za wcześnie. W następnym miesiącu po telefonicznym przedłużeniu umowy płaci się już na nowych zasadach, mimo tego, że stare zasady powinny jeszcze obowiązywać. Został mi ostatni miesiąc starej umowy i trochę się zdziwiłem, jak dostałem rachunek na 54 zł, zamiast 48 zł. Zgłosiłem to jako błąd. Niestety, w Nce przy przedłużeniu, nowe warunki wchodzą wraz z następnym miesiącem. Sprytnie to wykombinowali. 6 zł to nie majątek, ale chyba tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy uważajcie, aby nie robić tego za wcześnie. W następnym miesiącu po telefonicznym przedłużeniu umowy płaci się już na nowych zasadach, mimo tego, że stare zasady powinny jeszcze obowiązywać. Został mi ostatni miesiąc starej umowy i trochę się zdziwiłem, jak dostałem rachunek na 54 zł, zamiast 48 zł. Zgłosiłem to jako błąd. Niestety, w Nce przy przedłużeniu, nowe warunki wchodzą wraz z następnym miesiącem. Sprytnie to wykombinowali. 6 zł to nie majątek, ale chyba tak nie powinno być.

Wg mnie to normalne. Wchodzi nowa umowa, czemu więc miałbyś jeden miesiąc płacić mniej? Zresztą podobnie jest w Cyfrze,w T-Mobile miałem tak samo, jest to więc raczej powszechne, że przedłużenie umowy, anuluje stare zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi. Z drugiej strony, często przy przedłużeniu umowy dostajemy niższą cenę niż dotychczas, wtedy przy pośpiechu zyskujemy. To szczególnie było widać przy umowach Cyfry, gdzie ostatnie dwa czy trzy miesiące były pełnopłatne. Przedłużenie umowy trzy miesiące wcześniej pozwalało zaoszczędzić sporą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy uważajcie, aby nie robić tego za wcześnie. W następnym miesiącu po telefonicznym przedłużeniu umowy płaci się już na nowych zasadach, mimo tego, że stare zasady powinny jeszcze obowiązywać. Został mi ostatni miesiąc starej umowy i trochę się zdziwiłem, jak dostałem rachunek na 54 zł, zamiast 48 zł. Zgłosiłem to jako błąd. Niestety, w Nce przy przedłużeniu, nowe warunki wchodzą wraz z następnym miesiącem. Sprytnie to wykombinowali. 6 zł to nie majątek, ale chyba tak nie powinno być.

Naturalna sytuacja. Nie ma w tym nic dziwnego. Przedłużasz umowę i liczy ci się ona już od nowego miesiąca. Za to jeśli przechodzisz np. na jakiś większy "pakiet" albo np. wytargujesz dodatkowo soft turbo to nowe kanały czy soft dostajesz od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem 5 ofert. Koniec umowy (aktualnie HdA) wypada na koniec lutego.

 

 

1 oferta

Umowa na 12 miesięcy - wszystkie pakiety za cenę 48 zł/mies.

 

2 oferta

Umowa na 18 miesięcy - wszystkie pakiety, do tego w prezencie do końca kwietnia nPremium 1 - 4 oraz kolekcja nSeriale - 54 zł/mies.

 

3 oferta

Umowa na 18 miesięcy - wszystkie pakiety, w prezencie nPremium do końca kwietnia - 59 zł/mies.

 

4 oferta

Umowa na 18 miesięcy - Wszystkie pakiety + nPremium 1 - 4, w prezencie HBO na 6 miesięcy - 69 zł/mies.

 

5 oferta

Umowa na 18 miesięcy - Wszystkie pakiety +nPremium 1 - 4 +HBO - 79 zł/mies.

 

 

Poprosiłem również o możliwość okazyjnej aktywacji dekodera Turbo (w tej chwili mam recorder - niestety BSLA) wraz z aktywacją Multiroom Premium. Warunki sa następujące:

Aktywacja Turbo - 0 zł

Drugi dekoder - 0 zł

Opłata - 20 zł/mies.

 

Dowiedziałem się jednak, że w chwili obecnej upradge do Turbo dla obecnych abonentów jest niedostępny. Konsultant zaoferował mi przyjęcie którejś z promocji i domówienie później MR. Póki co jednak wstrzymałem się, bo zastanawiam się, by zakończyć obecną umowę i podpisać na Świat HD - tutaj jakoś nie ma problemu z dostaniem dekodera Turbo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co można otrzymać w ofercie przedłużeniowej w cenie do 100 zł /mies.

I drugie pytanie czy jest może na forum osoba, która korzystała z promocji Full z 2009 lub 2010 roku (wszystkie pakiety + HBO, Cinemax, nPremium, Filmbox + Picture Box + nSeriale), z gwarancją ceny na czas nieokreślony i postanowiła skorzystać z oferty przedłużeniowej? Jaka była propozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można... w przypadku przedłużenia oferują 54 zł na 18 miesięcy jeśli chodzi o wymianę na nrecorder 250GB w cenie 49 zł... to już lepiej wziąć nową umowę 9+3... 3 miesiące gratis później 59 zł ale nie zwiążemy się umową na 18 mies. no chyba że komuś to pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na HBO + nPremium za 79 to standard, praktycznie z miejsca ja daja. Ciekawe czy mozna cos lepiej wynegcjowac, skoro to tak bez oporu jest dostepne. Osobiscie wolalbym stare Hollywood z HBO za 68 z polowka npremium zamiast calosci. Co innego sprzet, monster nie ma szans, turbo nie maja, probowali mi wcisnac zwyklego recordera za 49 z bajeczka ze pracuja nad oferta dla aktualnych abo i najdalej z koncem lutego bede mogl zmienic. Phi...kit to "MY" nie "NAM". Moze daloby sie zastrzec ten fakt ale wyegzekwowanie go to pewnie kilka burzliwych rozmow, reklamacji i spora strata czasu, wiec wole dalej byc na wypowiedzeniu.,

 

Zreszta od uderzenia zimy tesknie za zwykłym kabelkiem :P Te wieczorne wypad na balkon by odsnierzyc antenke zadna frajda :PPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili do w tamtym tygodniu i zaproponowali mi ofertę, taką jak ze strony enki - czyli wszystkie pakiety za 59 zł na 18 miesięcy, albo jakies wyższe opłaty za kanały premium itp. Powiedziałem, że się zastanowię (interesuje mnie tylko taki pakiet jak dotychczas, czyli wszystkie pakiety za 48 zł). Oddzwonili wczoraj i pytają mnie czy się zdecydowałem. Odpowiedziałem, że interesuje mnie przedłużenie umowy tylko na warunkach jak dotychczas. Konsultant odpowiedział, że nie mają takich ofert, więc powiedziałem, że nie przedłużam umowy.

Jak myślicie, będą jeszcze dzwonić? Czy da się na nich jakoś "wymóc" ofertę wszystkich pakietów (bez premium) za 48 zł?

Telewizji dużo nie oglądam i płacić 60 zeta to dla mnie za dużo... Pozostaje jeszcze opcja mini, ale nie wiem czy w takim przypadku nie przejdę do polsatu (można tam wykupić dodatkowy pakiet, np. sport na miesiąc do pakietu podstawowego, który jest w cenie 40 zł)

 

edit: zapomniałem dodać, że nie wystosowałem jeszcze wypowiedzenia - zapomniałem, że kończy mi się już umowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili do w tamtym tygodniu i zaproponowali mi ofertę, taką jak ze strony enki - czyli wszystkie pakiety za 59 zł na 18 miesięcy, albo jakies wyższe opłaty za kanały premium itp. Powiedziałem, że się zastanowię (interesuje mnie tylko taki pakiet jak dotychczas, czyli wszystkie pakiety za 48 zł). Oddzwonili wczoraj i pytają mnie czy się zdecydowałem. Odpowiedziałem, że interesuje mnie przedłużenie umowy tylko na warunkach jak dotychczas. Konsultant odpowiedział, że nie mają takich ofert, więc powiedziałem, że nie przedłużam umowy.

Jak myślicie, będą jeszcze dzwonić? Czy da się na nich jakoś "wymóc" ofertę wszystkich pakietów (bez premium) za 48 zł?

Telewizji dużo nie oglądam i płacić 60 zeta to dla mnie za dużo... Pozostaje jeszcze opcja mini, ale nie wiem czy w takim przypadku nie przejdę do polsatu (można tam wykupić dodatkowy pakiet, np. sport na miesiąc do pakietu podstawowego, który jest w cenie 40 zł)

 

edit: zapomniałem dodać, że nie wystosowałem jeszcze wypowiedzenia - zapomniałem, że kończy mi się już umowa...

 

 

 

Rozwiązać tą umowę i podpisać nową za 59zł na 12 miesięcy z czego 3 miesiące nie płacisz NIC... w dodatku dekoder z nagrywaniem za 49zł! Ja tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniro: już zamówiłeś tą promocję, bo jeśli tak to tracisz sporo bo prawdopodobnie przyjdzie jeszcze w styczniu czyli będziesz miał tylko gratis te pare dni do końca stycznia plus dwa następne miesiące...czyli praktycznie cały miesiąc tracisz darmowy...a nie boisz się że dostaniesz ten głośny BSLA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem w dniu dzisiejszym maila o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i tak: umowa się rozwiązuje z dniem 31 stycznia 2012r. ale wyszli naprzeciw mojej reklamacji która została rozpatrzona pozytywnie i anulowali konieczność płacenia abonamentu za miesiąc styczeń...tak że wyszło że mam styczeń gratis to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie podpowiedzcie mi o co chodzi z tymi dekoderami i ich ulepszaniem albo BLSA?!?! bo kończy mi sie umowa również i mam zwykły biały dekoder (HD odbiera) a może bym się skusił na ten turbo?! a do którego jest jakis upgrade? a który jest głośny?

Jak masz w numerze seryjnym BLSA to jest to glosny dekoder, nie ma mozliwosci odpalenia na nim oprogramowania turbo.

Jak masz CLRA mozna go uTurbic i mozna w nim "odblokowac" tym softem dysk do pojemnosci 500 Gb zamiast 250.

Ale wracajac do tematu. Obecnie Wielka Rewolucja za 48 PLN do konca lutego. Wymowienie wyslane w grudniu, wczoraj dzownil pierwszy raz koles, zaproponowal to co teraz za 48 PLN przez 12 mcy lub 54 PLN przez 18 w tym 4 mce nPremium "za free" i soft TURBO. Nie chce mi dac oprogramowania turbo za free przy abo 48, wiec powiedzialem ze sie zastanowie. Dzis ma zadzwonic ponownie, jak sie nie koles nie zlamie to ja poczekam, mam czas do konca lutego. A jak sie umowa rozwiaze sama, to moze bedzie jeszcze opcja świat HD za 59 umowa na 12 mcy (place za 9 mcy) to wyjdzie tyle samo co teraz (59x9+49 aktywacja =580/12= ~48 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w promocji Świąt HD 9+3 mies. gratis w przypadku wyboru nrecorderów umowa na 24 miesiące i cena recorder 250GB 99 zł, a Turbo 149 zł...

 

źródło: satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się sprawdzi to co podaje satkurier....dzisiaj jeszcze można wziąć na 12 mies. ze starymi cenami dekoderów nagrywających, ja właśnie zamówiłem z nrecorderem 250GB za 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...