Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dlatego moim zdaniem trzeba być twardym w negocjacjach i brać na dobrych warunkach, a jeśli będziemy dawać narzucać sobie ich ceny i zgodzi się na to jedna, dwie, pięć, dziesięć osób itd.... to tak będą w dalszym ciągu robić- wyższe ceny za gorszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie być twardym w negocjacjach, ale jeśli oferty, której żądasz nie ma w systemie, to jej nie dostaniesz. Tak to działa. Jest kilkanaście różnych ofert, wiadomo, że konsultant zaczyna propozycje od tych droższych, jedyne co możesz sobie wynegocjować, to to, że zaproponuje Ci te tańsze. A cały problem, jest w tym, że te najtańsze oferty stają się powoli coraz droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no jasne że nie dadzą nam Bóg wie czego...ale jeśli czytamy tu że jeden np. dostał przedłużenie w WR za 48 zł a inni (nie piszę tu o konkretnych osobach!!!) biorą to samo w przy pierwszej propozycji za 59 zł czy 54 zł nawet nie zadając sobie trudu by odrzucić pierwszą najdroższą ofertę i negocjować....to tak potem wygląda polityka n-ki próbują i pewnie zawsze będą próbować wciskać pakiety po jak najwyższej cenie, licząc na nieznajomość rzeczywistości przez klienta.

 

A oferty też nie będą drożeć w nieskończoność ,pewne granice są które gdy przekroczą to zaczną się masowe wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w tym momencie tylko wypowiedzenie zarejestrowane u nich w systemie jest punktem wyjściowym do jakiejkolwiek opłacalnej oferty. Bez tego "na ładne oko" skończyły się dobre promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cuś" takiego znalazłem:

 

In related news, N has lined up a new kids film and TV package, the Kids XL, which will bundle Nickelodeon HD with three further children’s channels. Additionally, Nick Jr will be added to N’s existing kids TV package, of which Nickelodeon is already a part.

 

Kids XL will launch in January free of charge to all subscribers for three months, after a survey revealed N subscribers were satisfied with the service but felt the children’s TV offering wasn’t up to scratch.

 

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli to się potwierdzi to jest jawne s...stwo. Nie dość ,że zabierają dwa dziecięce programy, nie dość że filmowe w których miejsce nic nie dają, to jeszcze mam dopłacać ektra po okresie promocyjnym aby łaskawie mieć kanał HD dziecięcy.

Jednym słowem coraz uboższa oferta po tej samej lub wyższej cenie.

 

Ja złożyłem wypowiedzenie w formie straszaka ale coraz bardziej zastanawiam się czy faktycznie nie zakończyć przygody z n-ką. Skoro takie jaja się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nawet wezmę tańszy pakiet gdzie indziej z mniejszą ilością kanałów czy kablówkę, obojętne, ale zrezygnuję dla samej zasady, nie lubię jak się z ludzi robi wariatów, najpierw piszą na fakturze, że od stycznia nowe kanały dla dzieci a później się okazuje że to w formie promocji 3 miesiące? a potem dopłacaj? jaja niezłe

 

coś mi się wydaje że już niedługo skończą się konkurencyjne ceny n-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dlatego napisałem w reklamacji, że mnie oszukano i nie życzę sobie żeby mnie gorzej traktowano niż innych klientów.

Jeżeli uwzględnią to pismo i dadzą mi pakiety za 48zł + turbodekoder to im złożę świąteczne życzenia i będę polecał innym, a jak nie to pożegnamy się - tak jak piszesz - dla zasady.

Ja też nie lubię jak mnie się robi w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no ja jestem w o tyle dobrej sytuacji że nawet jeśli mi się nic nie uda wynegocjować to zawsze mogę "prawdopodobnie" z tego co słyszałem wycofać wypowiedzenie i wówczas w dalszym ciągu będę miał umowę do końca października 2012r. WR w cenie 48 zł plus dwa nPremium w miejsce nFilmHD gratis do końca kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do konsultantów w sprawie multiroom(po 5 dniach i już działa!) i zapytałem przy okazji o pakiet Hollywood. Miła pani poinformowała mnie, że w N-ce doszli do wniosku, że w tym pakiecie będziemy mieć dostęp do wszystkich programów nPremium, a nie tylko 3 i 4. Byłoby super, czy ktoś z Was ma podobne informacje, czy wprowadzono mnie w błąd? A przy okazji mam pytanie czy w na drugim dekoderze powinienem mieć HBO i nPremium, bo na razie nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie dostaniesz, ciesz się, że zaproponowali ci jeszcze opcje za 48zł. bo już ciężko ją dostać.

Nie ma przedłużeniówek poniżej 48zł. Jak nie chcesz bajek i muzyki to możesz zrezygnować z promocyjnej umowy na przedłużenie, wyłączyć te dwa pakiety, a za pozostałe płacić wtedy standardowo 17zł. za jeden pakiet. Chyba się to nie kalkuluje, co?

Można negocjować przedłużenie, ale w granicach rozsądku, nikt nie da ci wszystkich pakietów za 30zł. albo pojedynczych za 8zł.

Albo bierzesz wszystkie w promocji albo te, które chcesz, ale beż promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią trafienia na odpowiedniego konsultanta. Ja po złożeniu wypowiedzenia przy pierwszym telefonie dostałem popozycję wszystkie pakiety za 54 zł na okres 18 miesięcy plus nPremium 1 2 3 4 gratis na cały okres umowy plus wymiana dekodera na recordera za 49zl. Co prawda trochę zamieszali i niezbędna byla reklamacja, jednak w końcu wszystko jest tak jak było uzgodnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...