Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mówi Paweł nowy operator to nowy regulamin i może nawet cennik. Ja dzwoniłem do nich na sucho to znaczy bez wysłania wypowiedzenia oferta przedłużenia to 48zł na 13 miesięcy + 6 miesięcy nFilm za 0zł. Co do nowego softu w moim przypadku to operacja wyceniona na 149zł (dodam że mój aktualny dekoder nadaje się na takie przemiany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja dziś dzwoniłem i miły p. Kamil poinformował mnie że nie ma możliwości przedłużenia umowy za 48zl jak do tej pory.

Najtańsza wersja to 54 zł za ten pakiet który brałem rok temu w Wielkiej Rewolucji.

Ale zaprasza do kontaktu przed świętami bo "na pewno przygotujemy atrakcyjne promocja dla naszych abonentów"...

Ot, i tyle. W każdym razie nie zaproponowali mi pakietu w obecnej cenie. Nie wiem jak Wam się to udało? Może zależy od konsultanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można ostatnio wyczytać to faktycznie promocja z abonamentem miesięcznym 48zł raczej nie jest już rozdawana. Teraz są opcje 54zł (wszystkie pakiety), i dalej tak jak było czyli - 68zł (HdA) i 99zł (full).

Ponoć teraz można więcej ugrać wysyłając wypowiedzenie. Wtedy sami kontaktują się z działu utrzymania klienta. Np. z tego co można wyczytać na forum Nki, nie chcą teraz dawać softu turbo za free bez wcześniejszego wysłania wypowiedzenia, więc może podobnie jest w przypadku promocji z abonamentem 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niecierpliwych polecam poczekać w miare możliwości miesiąc czasu wtedy będzie wiadomo jakie promocje Świąteczne przygotowali aby utrzymać starych klientów. Soft Turbo na bank można dostać po wysłaniu wypowiedzenia co do kwoty 48 zł będzie ciężko bo z tego co się orientuje n-ka oferuje ten pakiet za 54zł jako średnia pomiędzy starą ceną 48 a nową 59. Wydaje mi się że o zbicie ceny nie ma co liczyć ale powalczyć o pakiety dodatkowe jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na kogo się trafi. Ja u jednego konsultanta nie dostałem przedłużenia. Zadzwoniłem drugi raz i u Miłej Pani dostałem przedłużenie o 12 miesięcy na dotychczasowych warunkach (48 zł mies.) plus jeszcze pakiet nFilm gratis przez 6 mies. z możliwością przejścia później na 9,9zł (wobec standardowych chyba 20 zł mies.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jeśli nie będę chciał zmienić warunków umowy i nie będę podpisywał następnej umowy? Ta zostanie zakończona i będę musiał zwrócić dekoder czy przejdzie w czas nieokreślony iz takimi samymi/innymi* warunkami?

 

 

*- niepotrzebne skreślić; jeśli innymi, to jakimi?

 

 

PS. Mam w tej chwili Wielką Rewolucję na baaaardzo korzystnych warunkach i najchętniej bym to zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili Wielką Rewolucję na baaaardzo korzystnych warunkach i najchętniej bym to zostawił.

 

Jest wielu takich jak Ty, którym teraz właśnie umowa na Wielką Rewolucje dobiega końca. Nie złożenie wypowiedzenia wiąże się z dużo gorszymi warunkami szczególnie cenowymi o których wspomniał już blue_voyager. Aktualna cena 59zł za wszystkie pakiety mówi sama za siebie. Polecam: Składać, Czekać, Negocjować... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja jak dzwonilem kilka dni temu to zaproponowali mi tylko nową cenę 54zł. bez żadnych dodatków(NFilm lub soft turbo). Tak więc choć umowę mam do końca stycznia wczoraj zaniosłem do APSu wypowiedzenie i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Ja nawet byłbym skłonny zrezygnować z pakietu "Dzieci" by abo. po przedłużeniu nie przekraczało 50zł., ale wiem, że takie indywidualne dostrajanie oferty nie wchodzi w grę.

Jak widać 48zł. chyba faktycznie odeszło w zapomnienie, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z wielkiej rewolucji nie przeszły w zapomnienie... ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 12miechów za 48pln... aktualna umowa kończyła mi się z końcem lutego 2012r i oczywiście już posłałem wypowiedzenie z tydzień temu... tak oto dziś telefon z BOki i nadal 48 pln, reszta bez zmian.. ewentualnie turbacz za 99pln..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa przedmówcy, ja jakieś 2 tygodnie temu przedłużyłem o kolejne 12 miesięcy za tą samą cenę 48 zł plus jeszcze dostałem nFilm 6 miesięcy gratis.

Kolega dzisiaj również przedłużył umowę i dostał taki sam pakiet (i to bez wysyłania wcześniejszego wypowiedzenia), normalnie negocjując warunki.

 

Nie da się u jednego konsultanta, próbujcie dalej dzwońcie do drugiego trzeciego...mnie się udało za drugim razem, pierwszy facet był nieugięty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie w formie pisemnej, powinno byc zlozone max 30dni przed koncem umowy.

Najlepiej zlozyc w punkcie owo wypowiedzenie, bowiem wyplywa w tym samym momencie do nich, natomiast wysylajac poczta, decyduje u nich data wplyniecia, wiec jakby cos sie dzialo, a w okresie swiatecznym dzieje sie zawsze, to bedzie to na nasza niekorzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby oferują przy przedłużeniu paczkę NFilm gratis na pół roku(mi też to zaproponowano), ale powiedzcie jak to się ma do tego, że 15 grudnia startują nPremium, a nFilmy o ile się nie mylę zostaną tego dnia wycofane? To jak, z tym jest, od połowy grudnia ci co dostali nFilmy będą mieli gratis nPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...