Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miesiąc temu dostałem na przedłużenie za 68 zł to samo co miałem do tej pory - czyli Hollywood dla Abonentów - wszystkie pakiety+nFilm+HBO z umową na rok. Teraz nie ma takiej oferty, a najtańsza porównywalna (dodali Filmboxy) kosztuje aż 89 zł. Musisz zadzwonić, aby szczegóły poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jakie oferty przedłużeniowe oferuje teraz N'ka? Obecnie posiadam wszystkie pakiety tematyczne (bez HBO, Nfilm itp.) za 54zł. W pierwszej ofercie zaproponowali mi to samo za 48zł z umową na 12 miesięcy. Przełożyłem kontakt na grudzień, bo z końcem roku kończy mi się umowa. Wtedy będę mógł porównać sobie oferty dla nowych klientów wszystkich platform, które pewnie będą korzystne, bo będzie to okres świąteczny. Czy mogę oczekiwać czegoś więcej niż to co mi przedstawili w pierwszej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę oczekiwać czegoś więcej niż to co mi przedstawili w pierwszej ofercie?

Bardzo wątpliwe. Przy obecnych ofertach dla nowych abonentów ciesz się że i tak zaproponowali ci wszystkie pakiety (bez opcji dodatkowych) za 48zł. Podejrzewam że ta oferta też długo nie przetrwa i dla przedłużających umowę też w końcu będą podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam wielką rewolucję za 48zł. i umowa kończy się w styczniu 2012. W sumie chciałbym ją przedłużyć jeżeli płaciłbym tyle samo(lub ciut więcej), ale jak to zrobić? Wysłać pisemne wypowiedzenie(jezeli tak to kiedy- 1 miesiąc, czy 3 przed końcem umowy?) i czekac na telefon z ofertą od N-ki czy nic nie wysyłać tylko dzwonić do nich samemu już teraz(do końca umowy zostały 3.5 miesiąca) i pytać o ofertę przedłużeniową? Z góry dzięki za info.

 

 

down- pawel85 wielkie dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej zadzwonić i zapytać się czy na Twoim koncie abonenckim są już przygotowane oferty przedłużeniowe.

A jeśli masz konto na forum Nki to lepiej najpierw zadać tam takie pytanie któremuś z przedstawicieli, zaoszczędzisz trochę impulsów w przypadku gdyby takowych ofert jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie zastanawia ewentualne przedłużenie umowy z N w chwili obecnej i wyciśnięcie jak najlepszych warunków na jak najdłuższy czas. Sęk w tym że umowa kończy mi się na wiosnę i nie wiem czy w ogóle można tak szybko przed jej końcem umowę przedłużyć. Jeżeli tak to może miałbym na dłużej lepsze warunki bo na wiosnę nie wiadomo co będzie się działo. Jak myślicie, zrobić tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzy miesiące przed końcem obecnej umowy nowe promocje są już przygotowane na twoim koncie. Także zależy kiedy dokładnie kończy ci się umowa. A jeśli chcesz coś wytargować szybciej to musisz niestety czekać np. na wyłączenie jakiegoś kanału lub zmianę regulaminu czy cennika. Niestety Nka dobrze pogłówkowała i postanowiła nie wyłączać TVNHD+1 i teraz już nici z ugrania czegokolwiek z powodu wyłączenia tego kanału. A tak liczyłem na darmowy soft turbo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja darmowy soft Turbo otrzymałem gdy wyłączyli Da Vinci. Także gwarancję ceny 48 zł. Mnie bardziej chodzi o to aby po prostu zadzwonić, przekazać chęć przedłużenia umowy o np. kolejny rok + nawet to co pozostało obecnie do końca. Dla mnie to proste. Gość już teraz dzwoni i chce przedłużyć tak więc powinni się cieszyć. Za dużo wymagań nie mam. Tylko utrzymanie ceny, 48 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem stycznia 2012 kończy mi się umowa z n "wielka rewolucja" za 48zł i dziś dzowiła bardzo miła Pani konsultant i od ręki proponowała przedłużenie umowy i 48zł za wszystkie pakiety (tylko nie pytałem się na jaki okres), także nie ma żadnego problemu z przedłużeniem umowy za kwotę 48zł. Ja na razię podziękowałem, bo chciałbym wymienić za free obecnego recordera 250 na turbacza (pani powiedziała że w tej chwili mam taką możliwość ale musiałbym zapłacić za wymianę 99zł). Także jeszcze troszke zaczekam- może zmienią zdanie... (pewnie marne szanse). Wypowiedzienie wysłane i zarejestrowane w N. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...