Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta N-ki nie jest zla :]

 

a powiedzialbym ze jest BARDZO DOBRA, bo wypozyczaja nowoczesny tuner HD z dyskiem ZA DARMO - a zadna konkurencyjna platforma tego nie oferuje :brawo:

 

 

a ma to taka wazna zalete (oprocz niewydawania pieniedzy), ze jak sie sprzet popsuje to naprawia N a nie abonent

 

 

poza tym w obecnych czasach postep w hardware idzie tak szybko,

ze za rok obecny tuner moze byc juz mocno przestarzaly, wiec nie zostaniecie na wieki wiekow z techniczna padlinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już może nowa oferta przedłużeniowa? Z nieoficjalnych informacji jakie uzyskałem jeszcze w grudniu to nowa oferta miała być już w styczniu.

 

 

można wyciągnąc recordera za darmo tylko:

 

Pierwsze primo DODZWOŃ sie do BOKu :twisted:

 

Drugie primo od razu zacznij krzyczeć i powiedz że zastrzelisz komuś psa jak ci nie dadzą :twisted: (tak nieoficjalnie jak nie pokrzyczysz i nie zagrozisz ze zerwiesz umowe to cie oleją :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku roku złożyłem wypowiedzenie

ale z BOA n-ki nikt do mnie nie zadzwonił z oferta przedłużeniową

następnie zadzwoniłem do nich

to po 5 min rozmowy z konsultantem gość sam mi podpowiedział

aby napisał rezygnacje, złożył

i wziął N-kę jako NOWY UŻYTKOWNIK na dużo lepszych warunkach

tak właśnie traktują starych, dobrych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja chciałem tylko się dowiedzieć kiedy kończy mi się umowa roczna na HBO, ale za żadne skarby świata nie mogę się do N dodzwonić, a już trochę kasy na to władowałem...i szlag mnie trafia na takie traktowanie abonenta... :censored:

No i cud się stał...dodzwoniłem się...i po 3 miesiacach wypowiedzenia mam z głowy HBO, nawiasem mówiąc strasznie zdziadział ten HBO,a że na jesień powstaną nowe kanały pod wodzą T. Raczka więc sprawdzimy ofertę i będzie kasa szła na nowy kanał premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jest to promocja dla NOWYCH abonentów, w związku z czym nie ma takiej możliwości.

 

Jedyna opcja jaka istnieje to wypowiedzenie umowy i skorzystanie z nowej promocji.

Nadmieniam jednak, że wypowiedzenie umowy to 3miesięczny okres wypowiedzenia- chyba, że rezygnację złożysz w ostatnim miesiącu trwania 'starej' umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nadmieniam jednak, że wypowiedzenie umowy to 3miesięczny okres wypowiedzenia- chyba, że rezygnację złożysz w ostatnim miesiącu trwania 'starej' umowy.

 

 

wypowiedzenie , a własciwie wniosek o nieprzedłużanie umowy należy złożyć przed upływem 30 dni pozostałych do końca umowy, czyli jesli umowa konczy sie np. 10 listopada, wypowiedzenie musi wpłynąć do n-ki do dnia 10 października. Natomiast sygnał będzie dostarczany do końca listopada, gdyż jak się dowiedziałam, umowa obowiązuje do końca miesiąca rozliczeniowego.

Jesli chodzi o promocję utrzymaniową - w rozmowie z BOK dopwiedziałam się, że jesli zdecyduję się pozostać, czyli przedłużyc umowę na czas nieokreslony, to do końca roku, czyli na 1 miesiąc dostanę w cenie oobecnego (3 pakiety) całą ofertę! :brawo: toż to smiech na sali! bardziej jednak opłaca sie rozwiązac obecną i wziąć nową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali wszystkie pakiety przez 4 miesiące za 48 zł lub HBO + Cinemax za darmo przez 3 miesiące za przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy, więc jest to taka sama oferta jak na ica w zakładce "Promocje utrzymaniowe". Chyba lepiej rozwiązać umowę i czekać na nowego nBoxa Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od ostatniego postu już troszkę minęło czasu,a ja niedługo będę w takiej sytuacji że do końca umowy zostanie mi 3 miesiące,ale czy zmieniło się podejście telewizji N do starych klientów,czy mają jakąś ofertę dla tych którzy chcieli by dalej korzystać z ich usług.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja otrzymałem następującą ofertę:

-wszystkie pakiety

-HBO

-NFilmHD(NFilmVOD)

to wszystko za 68zł miesięcznie/przez cały okres tj 15miesiecy

do tego dokupię NSeriale za 15zł miesięcznie

Reasumując 68zł+15zł=83zł

Obecnie płaciłbym 78zł + 6zł(podwyżka)= 84zł(3pakiety, NFilm,NSeriale)

Płace o 1zl mniej a mam Taki mały Full

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z n konczy mi sie w polowie czerwca, wiec zadzwonilem do nich z zapytaniem czy maja dla mnie jakas promocyjna oferte. Zaproponowali mi 3 wszystkie pakiety za 48 PLN na 3 miesiace, a potem moge sobie laskawie wybrac te pkaiety ktore mnie intersuja :D. Nic sie bardziej nie oplaca, jak po prostu wypowiedziec umowe i zawrzec nowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z n konczy mi sie w polowie czerwca, wiec zadzwonilem do nich z zapytaniem czy maja dla mnie jakas promocyjna oferte. Zaproponowali mi 3 wszystkie pakiety za 48 PLN na 3 miesiace, a potem moge sobie laskawie wybrac te pkaiety ktore mnie intersuja :D. Nic sie bardziej nie oplaca, jak po prostu wypowiedziec umowe i zawrzec nowa..

Zaproponowali ci zwykłą ofertę przedłużeniową dla tych co kończy sie umowa. Trzeba było dzwonić przed 14 maja i mówić że nie akceptuje się nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech sobie rozgraniczaja na oferty przed i po 14 maja...poczekam do grudnia i dostane od cyfry multiroom gratis :D. Chcialem byc dalej z n, ale oferta przedluzeniowa moim zdaniem jest niepowazna, wiec zrezygnuje calkowicie :D.

Trzeba było zadzwonić jeszcze raz, bo co konsultant to inna oferta :P

Hmmm...sprobuje oczywiscie, choc wydaje mi sie, ze konsultant proponuje to samo wszystkim ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem byc dalej z n, ale oferta przedluzeniowa moim zdaniem jest niepowazna, wiec zrezygnuje calkowicie :D.

Zawsze można wypowiedzieć umowę i wziąć nową promocję. Ja tak miałem zrobić, ale że przez telefon zaproponowali mi praktycznie to samo co w MiniFull i za 68 a nie 78zł miesięcznie to przystałem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 miesiace konczy mi sie umowa z N. Zastanawiam sie czy wysłac wypowiedzenie czy przedłużać oferte.

Przeczytalem ten temat ale nikt nie wspomniał o wymianie dekodera 250gb na turbo 500gb.

 

1.Czy jest szansa przedłużając umowe (obecnie mam ta promocje co wybieralo sie 4 pakiety + 1 gratis - 48zl/miesiecznie i dekoder 250gb), że dostane dekoder turbo 500gb ?

2. Gdy wysle wypowiedzenie i za 3 miesiace podpsize nowa umowe to znowu place aktywacje 99zl ? Pewnie tak ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...