Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz a mnie zaproponował pakiet za 54 zł na 18 miesięcy (teraz mam Wielką Rewolucję za 48 ) a na pytanie o HdA za 68 odpowiedział że taki pakiet został wycofany.Zamiast tego zaoferował mini full za 78 -> HBO+NFilmy ale nie wiedział czy od lutego będą tylko dwa nPremium czy cztery.

pozostaje złożyć wypowiedzenie i walczyć o abo za 48 skoro nie chcą ode mnie 68 złociszy.Aż tak na HdA mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy są już jakieś osoby którym udało się przedłużyć umowę bez wysyłania wypowiedzenia ze względu na wycofanie kanałów, jeśli tak to na pewno nie tylko ja z chęcią poznałbym, jakie warunki zostały zaoferowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę. Po kilku rozmowach zdecydowałem się na przystanie na ofertę na dotychczasowych warunkach czyli płace 68 zł w umowie na 14 miesięcy, mam wszystkie tematyczne, pakiet HBO i pakiet Npremium, z tym, że 2 kanały Npremium zostaną wyłączone 1 lutego. Konsultant zapewniał mnie, że jutro ta sama oferta dla stałych klientów będzie o 10 zł droższa. Jak się okazało, jest jeszcze większa podwyżka. Tak więc udało mi się, miałem szczęście, że załatwiłem wszystko wczoraj. Oczywiście wszystkie kanały npremium działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja dzisiaj złożyłem wypowiedzenie które jeszcze nie dotarło a między czasie zadzwonili do mnie w odpowiedzi na telefon w którym sygnalizowałem chęć złożenia wypowiedzenia. Obecnie mam wszystkie pakiety za 48 zł plus nFilmHD do końca kwietnia gratis. Zaproponowali mi w pierwszej kolejności pozostanie na tych samych warunkach.

Gdybym chciał zmienić biały dekoder na recorder 250GB, abonament wzrasta do 54 zł mies. plus jednorazowo 49 zł za dekoder.

Oferta mnie nie satysfakcjonuje więc czekam aż zarejstrują wypowiedzenie w systemie i zobaczymy czy będą jeszcze dzwonić.

 

A czy ktoś się orientuje ile kosztuje dodatkowo pakiet Cinemax lub Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a ja sie zastanawiam dlaczego tak ciezko im zmienic mi za 0 zł dekoder z białego na nrecorder 250gb, skoro i tak jest to tylko użyczenie a nie na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można odwołać to co się zamówiło?

 

niby jak? śmiadomie wybrałeś ofertę, nikt Cię do tego nie zmuszał. możesz zerwać umowę i zapłacić karę, czekać na jakąś okazję do wypowiedzenia lub wypełnić podjęte zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem, czy nadal można wynegocjować pakiet Hollywood z kanałami N-premium, tylko na jakich warunkach???

I właśnie dlatego obecnie nie mam zamiaru próbować przedłużać umowy. Na razie nic nie wiadomo. Przedłużę umowę, a tu się okaże że będę musiał bulić dodatkowo za nPremium 1 i 2.

Poczekam sobie do stycznia, może wtedy ktoś w Nce ogranie już ten burd.l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po złożonym wypowiedzeneiu dostałem juz 3 oferty ( każda nowa oferta lepsza od poprzedniej)

 

1) Wielka Rewolucja za 54 pln - umowa 13 misięcy

 

2) WR z Multirooem na 19 miesięcy po 64 pln , lub WR za 48pln na 13 miesięcy

 

3) WR z Multiroorem na 18 miesięcy z czego 12 miesięcy po 54pln a pozostałe 5 misiące po 64 pln ( tutaj po skończonej umowie przechodzi na umowe na czas nieokreśłony z kwotą 64 pln ) ;;;lub WR za 48pln na 12 miesięcy

 

 

 

 

Oczywiście multiroom w wersji standard

 

NA RAZIE SIĘ NIE ZDECYDOWAŁEM I CZEKAM NA UMOWE NA 12 MIESIĘCY Z MULTIROOMEM ZA 58 PLN ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę składał reklamację: nie może tak być, że jedni dostają lepsze oferty od drugich z tym samym stażem!

Co to znaczy "historia konta"??? Kurna człowiek uczciwie płacił przez 12 miesięcy za abonament a teraz przedstawiają gorsze warunki... Nie zostawię tak tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety ale wydaje mi się że Twoja reklamacja nie zostanie uwzględniona. Wszystko zależy na kogo się trafi w negocjacjach jak i od naszej "siły przekonywania". Widać oferta dla osób przedłużających umowę nie jest ujednolicona i jest to sprawa indywidualna. Fakt jest to nie fair ale cóż zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa została przedłużona na 18 mies. w tym zwiększenie pojemności dysku do 500gb za 0zł. i Wszystkie kanały N-premium za 69zł.mies.

Zależało mi na ofercie Hollywood, ale zostałem poinformowany przez konsultanta, że już jej niestety nie ma (ciekawe czy rzeczywiście została już wycofana), zaoferował mi również HBO i N-premium też na 18mies. w cenie 79zł lecz za tą podziękowałem ponieważ zależało mi na niezbyt wysokim podniesieniu abonamentu, do dziś 59zł. czas pokaże czy będę tą zmianą usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zrezygnuję z Nki. Zgadałem sie z sąsiadem który ma Cyfrę FULL i ma Clone+. Kupie sobie własny dekoder np: Arive200 i kartę do Clona i będe miał Full za 33zł z canal+ i HBO oraz kanałami HD. szkoda mi będzie tylko dwu głowiceowego dekdoera ale nie mozna mieć wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa została przedłużona na 18 mies. w tym zwiększenie pojemności dysku do 500gb za 0zł. i Wszystkie kanały N-premium za 69zł.mies.

Zależało mi na ofercie Hollywood, ale zostałem poinformowany przez konsultanta, że już jej niestety nie ma (ciekawe czy rzeczywiście została już wycofana), zaoferował mi również HBO i N-premium też na 18mies. w cenie 79zł lecz za tą podziękowałem ponieważ zależało mi na niezbyt wysokim podniesieniu abonamentu, do dziś 59zł. czas pokaże czy będę tą zmianą usatysfakcjonowany.

 

 

I miał rację, oferta HdA została zastąpioną podobną ofertą za 79 zł. Ta promocja za 68 zł już niestety nie wróci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...