Jump to content

kuku83

Users
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kuku83

 • Rank
  Amator
 • Birthday 05/17/1983

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa HSB
 1. Z tego co przekazał mi konsultant, to mogę płacić 75zł. co miesiąc lub 6 miesięcy za free i potem 100zł. Tak, czy siak, wychodzi 1800 zł.
 2. Siemka Na początku, dzięki wszystkim za pomoc, bo dzięki Wam wiem czego oczekiwać i co da radę wynegocjować z drugiej strony, co by było gdyby nie to forum? Doceniam i dziękuję. Wracając do tematu, dziś udało się przedłużyć umowę, drugi telefon z DUK i takie warunki: Pakiet Familijny Max HD Pakiet Ekstraklasa PSP Eleven Sport HD Film HD Cinemax Multiroom i do tego jakieś kolekcje VOD i HBO do 15 sierpnia gratis 75 zł/mies. Umowa na 24 mies.
 3. Siemka. Jak obecnie wygląda najtańsza opcja po złożeniu wypowiedzenia na pakiet Familijny Max HD i dodatkowo pakiety: PSP, Ekstraklasa, Polsat Sport HD i Film HD? Sam korzystam z oferty Canal+ , ale chciałbym pomóc znajomym, którzy właśnie korzystają CP w wynegocjowaniu możliwe jak najlepszej oferty, ale sam za bardzo nie ogarniam i byłoby miło gdybym mógł liczyć na Waszą pomoc za którą z góry dziękuję.
 4. Siemka Mam do Was Ogromną prośbę, ogólnie korzystam z oferty Canal + i nie za bardzo ogarniam obecną ofertę CP, a zostałem poproszony przez przyjaciół, aby pomóż im w przedłużeniu umowy na korzystnych warunkach, są to dość wiekowi ludzie i nie za bardzo ogarniają internet itp. dlatego postanowiłem im pomóc. Oferta z jakiej obecnie korzystają: Familijny Max HD Multiroom HD HBO HD HBO GO SPORT HD CP GO OTG FILM HD Cinemax HD Ogólnie za wszytko opłata to: 104zł. A na jaką ofertę mogą liczyć tak +/-, gdyby zrezygnować z HBO i Cinemax HD, a w miejsce tego dobrać Ekstraklasę, Eleveny i Polsat Premium ?
 5. Słuchajcie, jeśli mam dopełnienie do Extra+ to powinienem mieć kanał Extreme Sport Channel, dobrze myślę ?
 6. Wiesz co, nie chce palnąć głupoty, bo w pracy rozmawiałem i tak na szybko, ale wydaje mi się, że wspominał o 0 zł mies. ale tak jak mówię nie jestem pewien, bo i tak nie byłem zainteresowany. Obecnie mam Mediaboxa i nie płacę za niego żadnej opłaty miesięcznej. W sumie to pakiet Comfort i Canal + może da radę wyrwać taniej, ale znowu za Mistrzowską piłkę musiałbym płacić, więc i tak wyszloby na to samo, więc chyba oferta zła nie jest, jak myślicie dałoby radę jeszcze taniej?
 7. Siema Dziś kolejny telefon i w sumie chyba dobra oferta a dokładnie Comfort+ 6xCanal+ Mistrzowska piłka-0zł i HBO do końca stycznia gratis za 59zł.mies. Chcieli mi dać dekoder 4k za 0zł. ale nie mam telewizora 4k tylko FHD, więc to zbędne.
 8. Widzisz jak Ty mało jeszcze Wiesz, tak na poważnie, pytam bo dostałem propozycję comfortu+ za 64zl. z canal+ a nie wiem, czy mistrzowska piłka to opcja dodatkowa czy nie, ale chciałbym ją wynegocjować na najlepszych możliwych warunkach, dlatego pytam.
 9. Cześć Pewnie wiecie lepiej, jeśli uda mi się wynegoccjować Comfort+ za 22.50 i Canal + za 25zł. to czy jest to paczka 6xCanal+ i czy da radę dobrać do pakietu Comfort+ mistrzowską piłkę za 0zł ?
 10. Cześć Umowę mam do końca sierpnia, obecnie mam extra+ i 6xcanal, ale chciałbym obniżyć pakiet do comfort +. Po dzisiejszej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że pakiet z mistrzowską piłką i nie wiem czy dobrze go zrozumiałem co do ilości canal + chyba 6, mogę mieć za 64zł. W sumie to zależy mi głównie na sporcie, a z tego co wiem na canal + 3 i 4 lecą same powtórki, więc 6 canal + byłoby dla mnie wystarczające, chyba że do comfortu nie dodają 6? Myślicie, że taki pakiet da radę wyrwać taniej?
×
×
 • Create New...