Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

no tak jak napisał ma 54 zł za wszystkie pakiety łącznie z wszystkimi nPremium przez cały okres umowy-niezła oferta, szkoda że nie spotkałem się jeszcze by komukolwiek dali taką ofertę, a powinna być taka w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak napisał ma 54 zł za wszystkie pakiety łącznie z wszystkimi nPremium przez cały okres umowy-niezła oferta, szkoda że nie spotkałem się jeszcze by komukolwiek dali taką ofertę, a powinna być taka w standardzie

 

Dokładnie, sam byłem zdziwiony taką ofertą, do tej pory jeszcze o takiej nie słyszałem, no ale cóż, co konsultant, to inna bajka, a chyba powinni wprowadzić jakieś standardy jednakowe dla wszystkich przy przedłużaniu umowy.

Ja jak tylko usłyszałem co mi miła pani proponuje, szybciutko powtórzyłem żeby się ładnie nagrało i z wielką chęcią wyraziłem zgodę na przedłużenie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nPremium warte są tych 6 złotych miesięcznie, czy to coś na wzór Polsat Film, gdzie nigdy nic ciekawego nie ma?

Niestety nie mam do nich dostępu, a zastanawiam się czy upierać się przy 48 zeta za wszystkie pakiety (czyli dokładnie tyle, ile płacę teraz) czy dać się ewentualnie namówić na 54 zeta za to samo + nPremium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Edek ja jestem w podobnej sytuacji- czy będziesz się upierał przy 54 zł aby dodali nPremium na cały okres umowy czy tylko jakiś czas promocyjny np. 3 mies, czy pół roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue, dzięki za radę! :)

Edek ja jestem w podobnej sytuacji- czy będziesz się upierał przy 54 zł aby dodali nPremium na cały okres umowy czy tylko jakiś czas promocyjny np. 3 mies, czy pół roku?

Będę próbował jak już, to na cały okres umowy, tak jak kolega @jimmyboy kilka postów wcześniej dostał. Jeśli będą chcieli dać na 3 miesiące, to już wolę zostać z tym co mam (48 zeta). No i niech mi dysk odblokują, bo Carbo już jest, tylko miejsca na dysku brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nPremium warte są tych 6 złotych miesięcznie, czy to coś na wzór Polsat Film, gdzie nigdy nic ciekawego nie ma?

Polsat Film nie ma praw do premierowych filmów więc nie ma sensu tego porównywać.

 

Na nPremium są premiery z Paramount, MGM, Dreamworks, CBS Films, dojdą premiery z FOX i Monolith. Do tego Liga Mistrzów, koncerty (także polskich zespołów), dokumenty i materiały w 3D. Widziałem że w święta nawet kabarety zapuszczają.

 

Zobaczymy jak to całe nPremium będzie wyglądało od lutego kiedy kanał nPremium 1 i to badziewie z dwugodzinnym przesunięciem czasowym będą dodatkowo płatne m.in. dla abonentów HdA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dziś wk..rwili. Dzwonie dziś do nich i pytam kiedy dostane recorder bo przedłużyem umowe wszystkie pakiety za 54 i tuner za 49 a ten mi mówi za decoder został anulowany a umowa od 1 stycznia to nie. Ta promocja była ponoc do 8 grudnia. Złożyłem od razu reklamacje i zażądalem recordera za 0 zyla.za tydzień moze bedzie co wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do następującej sytuacji: umowa kończy się z końcem lutego, 21 grudnia do domu zadzwonił(a) konsultant(ka), przedstawiła tacie warunki (na niego jest abonament, ale ja się zajmowałem przedłużaniem, itp.), przedstawiła wszystko super, że lepiej się nie da, tato się zgodził... Umowa na 18 miesięcy za 54 zł (wcześniej 48 zł od 2010 r. raz już przedłużane) i do tego aktualizacja dekodera za darmo (chyba do 1TB). Moje pytanie brzmi, czy mogę jakoś jeszcze z tego zrezygnować? Chciałbym przedłużyć umowę, ale trochę ponegocjować, np. zostać przy 48 zł, albo za 54 zł abonament z nPremium. Dodam, że dziś do mnie dzwoniła pani konsultant i mi zaproponowała (drugi abonament na mnie jest) 54 zł na 18 miesięcy, aktualizacja dekodera za free i do kwietnia nPremium za free. Dzięki wielkie za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...