Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam wszystkie pakiety za 59 zł umowa jeszcze 3 miesiące...dzwonili dzisiaj z propozycją przedłuzenia umowy za tych samcyh warunkach 59 zł plus 6 czy 7 miesiecy gratis nPremium, na ktorych nic nie ma ciekawego.

 

Niech sobie wsadza taka promocje skoro inni dostaja wszystkie pakiety za 54 czy nawet 48 zł. Dzisiaj zanosze wypowiedzenie skutkujace na koniec umowy i biore Start HD w Cyfrze z dekoderem nagrywajacym. Niepotrzebuje takiej ilosci kanałów a bede placil 24 czy 29 zł i w umowie 18 mies. mam 6 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer, to powodzenia Ci życzę. Z tego co widzę, to w Start HD w więszości są kanały, które są dostępne za darmo w DVB-T lub są FTA (niekodowane) z satelity Hot Bird 13'E, do tego + 6 kanałów (kodowanych) produkcji Canal+ Cyfrowy, tj. Planete+ HD, Domo+ HD, Mini Mini+ HD, Kuchnia+ HD oraz teleTOON+ HD, który dzieli czas antenowy z Hyper+ HD. Widać, że niektórzy lubią płacić za coś, co jest tak naprawdę za darmo. No, ale to Twój wybór. I nie zapomnij doliczyć dzierżawę za dekoder z nagrywarką: 10 zł lub 5 zł w zależności od modelu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 no właśnie płacę to za możliwość oglądania TVN, TVN7 w jakości HD czego nie mam w DVB-T, za kanał bajkowy Mini Mini dla dziecka, za Ale Kino, za TVS gdzie rowniez leca bajki wieczorem i za mozliwosc wziecia dekodera dwuglowicowego w nagrywaniem czego nie mam mozliwosci w najnizszym pakiecie n-ki.

 

A gdybym chciał kupić dekoder Combo do DVB-T i FTA a do tego zebym nagrywal rownoczesnie ogladajac co innego i jeszcze to tego dysk wymienny do dekodera i antena to mnie wychodza nieziemskie koszty. To juz wole zaplacic w Cyfrze to 24 czy 29 zł. A licze ze przed swietami byc moze jeszcze oferta na najnizszy pakiet potanieje.

 

Dekoder wychodzi mnie koło 200 zł do tego pendrive przynajmniej 100 zł do tego antena 50 zł to już mam 350 zł i jeszcze musze glowkowac czy bedzie to dzialac czy nie.

 

A tu biorę 24 zł z dekoderem w umowie 18 miesiecznej (place 12 miesiecy) czyli 288 zł/18=16 zł miesiecznie/ wg mnie cena ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, umowa 48zl (jeszcze ta stara co byla dawana zima 2lata temu- wszystkie kanaly plus dekoder z nagrywarka, ktory potem sobie sama uturbowilam) konczy mi sie teraz w grudniu.

Wlasnie dzwonili do mnie i zaproponowali nadal to samo za 49zl/umowa na 12miesiecy (dekoder zostaje)

Brac, czy rezygnowac jak poprzednio i czekac na lepsza oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 48 zł za Wielką Rewolucję - dekoder TURBO. Umowa kończy się w sylwestra. Pierwszy telefon wszystkie pakiety za 59 złotych, umowa 18 mcy i 7 Npremium gratis. Pozostałem niewzruszony. Kolejny telefon następnego dnia. To samo tylko w cenie 54. A dziś, kilka minut temu. Umowa na 18 mcy od 1-7 48 zł a potem 54 (bez Npremium w tym przypadku) Czekam na 48 zł za wszystkie pakiety tematyczne. Udało się komuś coś takiego uzyskać ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że są osoby które uzyskały ostatnio wszystkie pakiety za 48 zł. Więc warto stać twardo przy swoich żądaniach. Tym bardziej, że do tej pory płaciłeś tyle samo. Ja obecnie płacę 59 zł, złożone wypowiedzenie, dzwonili ze cztery razy (jeszcze przed złożeniem wypowiedzenia), najpierw z ofertą 59 zł, potem 54 zł, przypuszczam że zadzwonią z 48 zł także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dzwonili znów i znów jak mantra oferty 59 i 54 zł, podziękowałem i dałem z trochę większym naciskiem do zrozumienia, że nie chce więcej telefonów od nich, po co mam się denerwować? niech się ta umowa skończy i święty spokój. Skoro nie chcą klienta za 48 zł mies. to będą mieć jednego mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer nie sądze, że dostaniesz 48zł. Do mnie dzwonili z 8 razy, ja powiedziałem, że chcę 48zł i wymianę z recordera na turbo i niestety się nie udało, to ja im też podziękowałem. Prądożerny kloc zwany recorderem w końcu przestał oszpecać stoliczek, teraz mam ofertę smart hd i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wkurzylem i napisałem dosadnie do nich maila po czterech telefonach od nich w ktorych proponowali mi te same lub gorsze warunki (obecnie 59 zł za WPT).

 

Poprosiłem w mailach o nie kontaktowanie się więcej ze mną. Odpisali pozytywnie że już nie będą przedstawiać ofert, więc czekam jeszcze 3 miesiące i umowa rozwiąże się sama po przesłanym wypowiedzeniu. I wówczas akurat będę decydował w 1 kwartale czy przejść na DVB-T docelowo lub chwilowo i czekać na rozwój sytuacji z fuzją i oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwoniono dziś do mnie z BOK i zaproponowano mi następujące warunki:

 

- wszystkie pakiety za 48 zł + npremium 1-4 gratis (takie warunki przez 7 pierwszych miesięcy)

- po 7 miesiącu wszystkie pakiety za 54 zł + (co mnie bardzo zdziwiło) podstawowe kanały z platformy cyfra+ (ale kino, minimini, extreme sport itd., niestety nie wiem czy w HD :P)

- umowa na okres 18 miesięcy

 

mało tego, takie warunki są rzekomo proponowane tylko do końca października br.

 

Nie wiem czy to nie jest w pewien sposób naciąganie klientów, bo jak teraz można prawnie zagwarantować te kanały? Umowa do grudnia, wypowiedzenie jeszcze nie złożone, więc chyba poczekam. Swoją drogą dostał ktoś podobne warunki?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się w grudniu, ale tydzień temu dzwoniłem do nich i miałem to samo czyli 18 miesięcy umowa, pierwsze 7 za 48zł, później 54zł, no ogólnie to samo co napisałeś to mi mówili i także się zdziwiłem jak mówili o tych kanałach, ale myślałem, że to jakaś pomyłka, albo ja coś źle zrozumiałem, ale widzę, że nie tylko ja.

A tak po za tym to się nie zgodziłem. ;) Wysłałem wypowiedzenie i albo ja będę do nich wydzwaniał, albo oni do mnie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie i albo ja będę do nich wydzwaniał, albo oni do mnie, zobaczymy.

Nie dzwoń do nich, to nie ma sensu. Najlepiej skontaktować się mejlowo z ndoradcą i w ciągu 2-3 dni zadzwonią do Ciebie z biura utrzymania klienta- mają dużo większe uprawnienia. Ja tak zrobiłem i ostatnio przedłużyłem umowę na 18 miesięcy, przez pierwsze 7 za 68zł, a 11 za 79zł za WP+ NP1-4+HBO. Umowa kończyła mi się dopiero końcem lutego, dlatego oferta jest taka sobie, ale zależało mi na NP1 ze względu na Ligę Mistrzów(dotychczas miałem Hollywood).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta liga mistrzów w nece, porządny atut dlaczego nie rezygnuję z enki. Ja przy przedłużeniu będe próbował dostać internet. Podoba mi się obecna możliwość w postacji Film HD z Internetem 8GB 12m – Wszystkie Pakiety + nPremium +internet mobilny Orange Free 59 (8GB) w cenie 89 zł miesięcznie z umową na 12m. Ciekawe czy ktoś przy przedłużeniu dostał coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam Was tylko przestrzec, dzwoniono do mnie miesiac temu z oferta dla tak zwanyxh stalych wartosciowych klientow, oferujac wszystkie pakiety jakie mam do tej pory (wielka rewolucja) za 49zl.

Pani nie miala umowy i powiedziala ze oddzwoni.

Zadzwoniono do mnie ponownie pare dni temu z ta sama gadka, dobry klient itd...

Upewnialam sie podczas pierwszej jak i tej ostatniej rozmowy, czy po prostu bede miec to samo i mowiono mi, ze tak.

Zgodzilam sie wiec, potem mnie cos tknelo, zerknelam w internet na aktualne oferty i byla tam za 49zl ale okrojona.

Zadzwonilam na bok i tam sie okazalo, ze zaakceptowalam oferta te okrojona.

Reklamacja w toku, maja byc odsluchane rozmowy, jestem w wielkim szoku, po skoro zadaje bezposrednoi pytanie i ktos mi bezposrednio potwierdza, to jak moge zweryfikowac, czy mnie oklamuja czy nie?

Jaka ma wartosc umowa zawarta w ten sposob?

ehhh czekam na odpowiedz, na dzien dzisiejszy odechcialo mi sie jakiejkolwiek umowy z n :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...