Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa 6 m-cy

WPT

nPremium i HBO + nVOD na 6 m-cy

History HD do końca stycznia

cena 69 zł

+multiroom na dodadkowych dwóch dekoderach 20 PLN

 

albo

umowa 6 m-cy

WPT

nPremium + nVOD do końca kwietnia

History HD do końca stycznia

cena 59 zł

+multiroom na dodadkowych dwóch dekoderach 20 PLN

 

 

dostał ktoś coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj otrzymałem przedłużenie na takich warunkach

Umowa do końca 2013r.

Do końca marca 59zł za Wszystkie pakiety+ N Premium z Vod +HBO + Cinemax+ Filmbox.

Do końca czerwca 59zł za Wszystkie pakiety+ N Premium z Vod +HBO

Do końca roku 2013 69zł za Wszystkie pakiety+ N Premium z Vod

Ja tam jestem zadowolony .HBO,Cinemax których nie miałem już mi włączyli. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa 6 m-cy

WPT

nPremium i HBO + nVOD na 6 m-cy

History HD do końca stycznia

cena 69 zł

+multiroom na dodadkowych dwóch dekoderach 20 PLN

 

albo

umowa 6 m-cy

WPT

nPremium + nVOD do końca kwietnia

History HD do końca stycznia

cena 59 zł

+multiroom na dodadkowych dwóch dekoderach 20 PLN

 

 

dostał ktoś coś lepszego?

Ta druga oferta kiepska.

Przy pierwszej wyrwij jeszcze Cinemax i jest GIT.

 

HistoryHD niech se wsadzą, a nVOD - to jest malutki plusik tej oferty ale nie przysłaniający wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bez szału, ale zawsze coś.

Jakieś dwa tygodnie po złożeniu wypowiedzenia w punkcie Nki, zadzwonił Pan z ofertą. Po kilku telefonach zdecydowałem się na następującą ofertę:

Wszystkie Pakiety Tematyczne + HBO + Npremium 4 miesiące = 59zł/mc, umowa na 6 miesięcy.

Myślę, że nie najgorzej, biorąc pod uwagę, że wcześniej płaciłem za taką samą ofertę( tylko, że wtedy były to Nfilmy) 69zł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

* czas trwania umowy: 6 mies

- WPT - 6 mies

- HBO - 6 mies

- Cinemax - 6 mies

- nPremium - 6 mies

* Turbodekoder 500 GB 49 zł + 2 x multiroom standard HD ( opłata aktywacyjna 2 x 49 zł + 20 zł do abonamentu miesięcznie )

* CENA ABONAMNTU: 69 zł + 20 zł multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko. Cudowne oferty przedluzenia umowy od konsultantow z infolinii sa takie doskonale, ze po 4 telefonach od nich przedluzylem umowe w punkcie u siebie w miejscowosci. Wzialem WP+nPremiumHD i Multiroom Standard lacznie za 79 zlotych. Przy ofercie z infolinii 99,- za WP+nPremiumHD+ HBO ( na pol roku ) bez Multirooma , jak dla mnie super.

Natomiast zastanawia mnie skad takie "cudowne" oferty od konsultantow i mam pewna teorie. Moze juz rozpoczal sie wyscig oto kto zostanie w pracy w nowej polaczonej firmie, tylko dlaczego klienci maja na tym cierpiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to mam wrazenie, ze od tygodnia albo dwoch zaszly zmiany w ich dziale utrzymania. Wczesniej dzwonili ze stacjonarnego numeru krakowskiego a teraz wszyscy dzwoni z komorek - i to z najrozniejszych numerow. Dodatkowo mam wrazenie jakby sie dopiero uczyli - kiedys konsultanci gadali jakby to robili od lat. Moze pozbyli sie juz call center na Conrada (mieszkam nieopodal) i wzieli jakas inna firme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem sobie darować nkę i pisać wypowiedzenie. Ale jutro zajdę do punktu, może coś ciekawszego dadzą niż to co na infolinii.

 

Jakieś podpowiedzi za ile można wyciągnąć WPT? Dodatki mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem sobie darować nkę i pisać wypowiedzenie. Ale jutro zajdę do punktu, może coś ciekawszego dadzą niż to co na infolinii.

 

Jakieś podpowiedzi za ile można wyciągnąć WPT? Dodatki mnie nie interesują.

 

daj znać co udało ci się ciekawego dowiedzieć.

 

Jakieś podpowiedzi za ile można wyciągnąć WPT? Dodatki mnie nie interesują.

mnie proponowali WPT na 6 miesiecy za 48 zł - z infolini

 

to bardzo dobra oferta. Niektórzy dostali listy z taką ofertą podobno.

 

Możliwe jest teraz też WPT + HBO na 6 miesięcy i nP (z VOD) na 4 miesiące za 59pln,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie czegos takiego niestety nie zaproponowali... Powiedzialem, ze chcialbym WPT na 6 miesiecy z HBO za 59 zl i pani powiedziala, ze nie ma takiej oferty dla mnie - wciskala tylko tak jak pisalem wczesniej nPremium w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem sobie darować nkę i pisać wypowiedzenie. Ale jutro zajdę do punktu, może coś ciekawszego dadzą niż to co na infolinii.

 

Jakieś podpowiedzi za ile można wyciągnąć WPT? Dodatki mnie nie interesują.

 

daj znać co udało ci się ciekawego dowiedzieć.

 

Byłem w punkcie nki ale jakiś dziwny koleś tam siedział. Odesłał mnie na infolinię bo sam nic innego nie może dać. Nawet nie próbował zachęcać do czegokolwiek.

A na infolinii tylko oferta za 54 zł i dlaczego nie chcę tego brać. Tłumaczę, że nie chce więcej płacić niż teraz ale oni dalej z 54 zł. I tak z kilkoma konsultantami.

I pomyśleć że za kilka miesięcy będzie to samo... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam z tych poprzedłużanych umów na dobrych warunkach, skoro za 2-3 miechy będą nowe pakiety, cenniki, a w związku z tym aneksy do umów. Akceptujesz to OK, a jak nie to wypad... No, ale trzeba się cieszyć chwilą.

P.S. Sam wziąłęm WPT + nPremium na 6 miesięcy za 59zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowo, porazka że za ta sama kwote 99 mam mniej o filmboxa i bez mr standard w cenie. Niezly zarcik.

 

Zastanawia mnie tylko czy nie dali ciala z data konca umowy, mowia ze mam do konca lutego a umowe wlasnie podpisalem w lutym na 12 miesiecy + miesiac aktywacji. Wiec czy tylko mnie wydaje sie ze koniec umowy powinien wypadac z koncem marca?? Wiec nie chcialbym sie naciac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...