Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no rzeczywiście...kolejny gadżecik dla niewyrośniętego mężczyzny-dziecka hehe.... który to gadźet ma być z pewnością decydujący o przyjęciu przez nas oferty lub nie:D

 

Decydować o przyjęciu oferty to raczej nie... Ale jak się już człowiek zdecydował to warto brać niż nie brać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj przedłużyłem N na 6 miesięcy.Umowa kończyła się w styczniu 2013 nowa od grudnia 2012 do maja 2013.Do tej pory miałem :

PakietyPakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Dzieci

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

za kwotę:68,90

Teraz dodali mi HBO i History na cały okres umowy 6 miesięcy za cenę : 70,99 zł.(niewiele drożej i krótka umowa)

Czy to dobry wybór ?

Pozdrawiam Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj przedłużyłem N na 6 miesięcy.Umowa kończyła się w styczniu 2013 nowa od grudnia 2012 do maja 2013.Do tej pory miałem :

PakietyPakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Dzieci

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

za kwotę:68,90

Teraz dodali mi HBO i History na cały okres umowy 6 miesięcy za cenę : 70,99 zł.(niewiele drożej i krótka umowa)

Czy to dobry wybór ?

Pozdrawiam Jurek

 

Napewno lepszy niż miałeś a dali ci tylko HBO. Bo różnica w cenie 2zł to akurat tyle kosztuje History HD

Generalnie jak byś wziął dłuższą umowę to byś dostał jeszcze nPremium do czas umowy

 

Co do dekoder to tak da się wziąć nboxa recordra 250GB. Wtedy oddajesz stary dekoder do APS i dostajesz nowy z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać jak na ogół wygląda sprawa z dekoderem przy przedłużeniu, obecnie mam PVR Ready a chciałbym przedłużyć umowę ale np. wziąć Dekoder z dyskiem 250 GB?

 

jeśli chcesz z dyskiem 250GB proponuję ci ten zestaw z abonamentem za 49zł po 3-miesiącu za Wszystkie pakiety tematyczne , oferta NNK

 

https://satkurier.pl/news/79915/s...-wlasnosc.html

 

https://n.pl/nsklep/promocje/zestaw5800sx/zamow

 

http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odradzam dekoder na właność. lepiej przedłużyć z tym samym dekoderem na użyczenie. Przynajmniej dopóki masz umowę masz gwarancję wymiany w razie problemów, tak kupisz na własność- 12 miesięcy gwarancji które zlecą bardzo szybko a potem siedź na szpilkach czy się zepsuje czy nie i czy zacznie służyć jako podstawka pod cokolwiek. A zaręczam, że się psują- mnie w ciągu jednego roku dwa się zepsuły te 250GB i to z nowszej serii BZZB (a przypomnę że na własność sprzedają najstarszą serię BSLA która strasznie buczy w trakcie użytkowania). A tak przedłużając i biorąc w używanie zawsze masz tą szansę że jednak dostaniesz BZZB który jest praktycznie niesłyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta jest dobra na maksymalnie 12 miesięcy a później nową ofertę wybierasz a nbox rec sprzedajesz :)

 

NNK

wychodzi taniej niż w obonamencie ...

czyli nbox rec 250GB 199zł + Wszystkie Pakiety Tematyczne ( 49zł ) po 3 miesiącach , ponieważ pierwsze 3 miesiące mamy gratis WPT + HBO + Npremium 1,2,3,4

 

po okresie 3 miesiecy decydujesz sie na abo za:

- Komfort HD 39zł

- Świat HD 49zł (WPT) Wszystkie Pakiety Tematyczne

- Film HD 59zł w tym nPremium 1-2-3-4 ,

 

oczywiscie w kazdej chwili mozesz zrezygnować bo nie wiąże cię żadna umowa :)

 

w abonamencie WPT musisz płacić teraz (59zł ) miesięcznie [ gdzie w NNK masz to samo za 49zł ] + aktywacja nbox rec 250GB 49zł = umowa terminowa

no i nie mozesz wybrać pakietu za 39zł z nBox rec 250GB w abonamencie a w NNK można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wziąłeś pod uwagę jednego : rtl7fan pytał o PRZEDŁUŻENIE a tu zakładając jeśli miał pakiet Świat HD z WPT nie bierzmy pod uwagę ceny 59 zł miesięcznie tak jak napisałeś dla nowych klientów lecz cenę 48zł którą możemy spokojnie otrzymać za WP przedłużając umowę.

 

A zatem reasumujmy:

 

1. dekoder na własność

 

WP 49 zł *9 mies. (3 mies. gratis)+199= 640 zł

 

2. oferta przedłużeniowa

 

WP 48 zł*12 mies.+ 49 zł tak w tej cenie przy przedłużenie da się spokojnie wytargować zamianę białego dekodera na 250GB (wobec standardowych 99zł) = 625 zł

 

Praktycznie wychodzi to samo.

Co prawda być może w ofercie przedłużeniowej nie otrzymamy w 3 miesiącach HBO i nPremium, ale z drugiej strony jeśli weźmiesz ofertę z dekoderem na własność i chcesz po zakończeniu gwarancji dekodera czyli po 12 miesiącu brać nową ofertę- to raz jesteśmy znów narażeni na płacenie aktywacji a dwa że jesteś wówczas traktowany tak samo jak nowy klient- gdy w kolejnym przedłużeniu po 12 miesiącach znów możesz jako stały klient liczyć na korzystne oferty z DUK.

 

Pomijam już fakt tak jak pisałem buczenia dekoderów BSLA. Tak więc nie jest to tak różowa ta oferta z dekoderem na własność- można główkując spokojnie uzyskać korzystniejszą ofertę przy przedłużeniu podczas negocjacji.

 

A sprzedasz dekoder własnościowy po 12 miesiącach pod warunkiem że będzie jeszcze działał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o warunki 48 zł za WPT to jest to jak wiesz jak nabardziej cena do uzyskania po złożeniu wypowiedzenia, a wymiana dekodera białego na 250GB normalnie kosztuje 99 zł (przy przedłużeniu spokojnie można zejść do kwoty 49 zł). Żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale forumowiczowi rtl7fan chodziło o wymianę na dekoder 250GB w przedłuzeniu umowy i chciałem przypomnieć że temat tego wątku to również "oferta przedłużeniowa"- w jakim celu wplatać zatem tu wątki o nowych klientach- od tego jest inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa i tak kończy mi się za 3 miesiące więc nie planuje teraz kupować nboxa 250GB za 199zł. Wolę wymienić obecny 2850st na tego recordera 250GB za ewentualne 49zł i przedłużyć umowę na dobrych warunkach a będą interesować mnie WPT i npremium jak dotychczas.

 

dobra decyzja moim zdaniem korzystniejsza niż kupno na własność nrecordera tym bardziej że nie wiadomo jakie będą w użyciu po fuzji.

 

NooExist

 

nie wydaje mi się aby w cenie 48 zł była możliwość dostać nPremium na 12 miesięcy (cały okres umowy). Z tego co czytałem wypowiedzi jeśli już ktoś w tej cenie dostał nPremium to na 4-6 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jesteś już klientem "n"

 

a jak nie jesteś klientem "n" tylko wystepujesz jako nowy klient to ta oferta jest lepsza niż jak byś miał brać abonament :) z tym samym pakietem kanałów :) i nbox-em i umową max do 12-msc ....

 

tak ale forumowiczowi rtl7fan chodziło o wymianę na dekoder 250GB w przedłuzeniu umowy i chciałem przypomnieć że temat tego wątku to również "oferta przedłużeniowa"- w jakim celu wplatać zatem tu wątki o nowych klientach- od tego jest inny temat.

 

bo może zrezygnować i zawrzeć umowę jako nowy klient jak mu sie nie uda wynegocjować lepszych warunków przy przedłuzaniu umowy

 

resztę rozmowy na temat nowej oferty NNK + nBox rec 250GB + nPremium + HBO = 199zł tu .... viewtopic.php?f=8&t=28953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz mieć cały okres umowy również nPremium i History HD to z pewnością 48 zł nie wchodzi w grę. Sądzę, że przy 54 zł można próbować uzyskać taką ofertę. Być może były takie sporadyczne przypadki w cenie 48 zł, choć osobiście ja nie wierzę w takie historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem tel. z działu utrzymaniowego z propozycją:

- Umowa na 6 miesięcy

- Wszystkie pakiety tematyczne

- Npremium 1-4 (6 mies.)

- History HD 2 mies.

- HBO 4 mies.

- VOD 6 mies.

 

Wszystko za 79 zł/mies.

Jeszcze dziś po 18-tej mają oddzwonić i zapytac o decyzję

 

Jak myślicie: brać, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest powiedziane że będzie dzwoniła ta sama osoba. Twardo negocjować i nie przystawać na pierwsze ich warunki to recepta na sukces. Oczywiście warunki realne a nie z kosmosu proponujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...