Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj przedłużyłem umowę zgodnie z opcją I. Dopytywałem się o te kanały z Cyfry i gościu powiedział, że on tego nie ma w systemie, nic o tym nie wie. Możliwe, że dają te kanały dodatkowo płatne, ale on tego u siebie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dają te kanały dodatkowo płatne, ale on tego u siebie nie ma.

 

Mnie je dorzucili mimochodem, jak sie mnie pytał to powiedzialem ze mnie nie interesuja, ale i tak mi je dorzucil w cenie 59zl z hbo i npremium na caly okres 6 miesiecznej umowy.

 

Inna sprawa ze te kanaly sa ponoc od poz. 151 a u mnie ciagle nic nie widac, zreszta wspomnial ze te kanaly sie aktuwja do 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwoniono w październiku i w ramach przedłużenia umowy miałem otrzymać dodatkowe kanały z platformy cyfra+. Oczywiście od momentu połączenia się obu platform miało to obowiązywać. Cena za to podobno miała wynosić 54 zł (WPT + kilka kanałów od c+), i od konsultanta padło stwierdzenie: "Nad czym się pan chcesz tutaj zastanawiać". Więc czytając ten mętlik w internecie może teraz sami takie bzdury gadają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem, wczoraj. Miałem dwie opcje do wyboru:

1) Umowa na 12 miesięcy: WPT + History HD (na 1 msc) + Filmbox/Cinemamax (na 3 msc) + 7 programów Cyfry+ (na 6 msc) + nPremium (na 6 msc za 5 zł) za 44,25 zł + 5 zł miesięcznie (pierwsze 3 msc za free, kolejne 9 msc za 59,90 zł, ale mogę płacić co miesiąc 44,25 zł + 5 zł = 49,25 zł).

2) Umowa na 6 miesięcy: WPT + HBO + nPremium za 59,90 zł miesięcznie (chyba Filmbox/Cinemamax (na 3 msc) + 7 programów Cyfry+ (na 6 msc)).

Negocjujcie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 UMOWY:

TANSZA WERSJA oraz wersja z HBO itp

 

-WPT(N premium do sierpnia gratis ) za cene łamaną 48zl - 6 miesiecy i potem 54zl-12 miesiecy oraz dekoder recorder 250gb za 99zl niby wszystko okej ale w punkcie na zywo oferowano mi podobnie a to jakby niebylo punkt.

 

- WPT+HBO+N PREMIUM VOD (a filmBOX do sierpnia bo dodatkowo ten pakiet to 20zl) do tego TRUBO 500Gb za 99zl cena 68zl-6 miesiecy potem 79zl -12 miesiecy

 

który panowie lepszy ? i bardziej opłacalny ;)

 

ps. nie ma juz ofert 6cio miesiecznych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowie się ktoś odnośnie najnowszych ofert dla NAS ?? które przedstawiłem w kwocie 48-54zl oraz 68-79zl bo to najnowsze przez infolinie dostępne i wg mnie najtańsze chyba opcje ,tymbardziej,że 6cio miesięczne zostały wycofane.

Może ktoś podpisywał wczoraj lub dziś umowę i udało mu się coś korzystniej wynegocjować niż ja ,proszę krótki odpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak....koniec mojej umowy to 28 luty (WPT 48zł)...nie chce jej przedłużać bo jeszcze mam cyfre (też na wypowiedzeniu)...od dwóch miesięcy non stop odbieram telefony i tylko tłumacze że nie chce przedłużać bo jeszcze mam cyfre i nie ma sensu podpisywać nowej umowy z n (wiadomo dlaczego)....dodam jeszcze że codziennie dostaje tez sms-y .... ogólnie mam wrażenie że jakbym teraz chciał przedłużyć ta umowę to chyba nawet by się zgodzili za 10zł/m tacy są nachalni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowie się ktoś odnośnie najnowszych ofert dla NAS ?? które przedstawiłem w kwocie 48-54zl oraz 68-79zl bo to najnowsze przez infolinie dostępne i wg mnie najtańsze chyba opcje ,tymbardziej,że 6cio miesięczne zostały wycofane.

6 miesieczne umowy dalej sa dostepne. Przynajmniej mnie wczoraj calkiem mila pani taka zaproponowala. Umowe mialem do konca marca.

Nowa umowa na 6 miesiecy - od 1 marca do konca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zlikwidują nPremium w kwietniu to nie wiem czy to dobra oferta:)

 

Jak zlikwiduja, to bedzie mogl zerwac umowe. Ale powaznie, takie spekulacje to maja wylacznie cyfrowcy co se mysla ze w jednym pakiecie beda miec "all". Operatorzy jeszcze tak nie zglupieli, skoro sa chetni placic za to co jest te 20-30 za pakiet to napewno nie pozbeda sie jakiegos pakietu by zasilic drugi jego ramowka, bo by wyjsc na swoje musieliby podniec cene tego pierwszego dwa razy. Wiec takie gadki to miedzy bajki. Najpewniej jakies zmiany beda, ale pokroju takiego ze zrobia pewnie ze 3 kanaly stricte filmowe, jeden sportowy i dalej to bedzie oddzielny pakiet npremium. inne rozwiaznie nie ma podstaw ekonomicznych i racjonalnych czy praktycznych, poza mrzonkami cyfrowcow.

 

Ja tez mam pewna mrzonke, ze wezma te wszelkie sport "premiuj" wsadza do pakietu ktorego nie bede musial oplacac tylko dlatego ze lubie filmy!! ale to tez wlasnie wiedza, ze jak to zrobia ci co tak sie lubuja w tym nie wystarczyliby by to wszystko oplacac.

 

EDIT: Jak widze nie mialem racji w swoich domniemaniach, bo rzeczywiscie za miesiac maja wylaczyc npremium razem z wojna i pokoj. W sumie cieszy mnie to ze wkoncu sie uwolnie od talerza, bo tylko ten pakiecik do wspolki z hbo mnie trzymal przy satelitach. HBO jest w kazdej kablowce. Szkoda tylko ze wczenisej o tym nie poinformowali to wogole bym nie chrzanil z przedluzaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31 marca. od 22 lutego włączyłem sobie N-premium i wobec tego co dzieje się na forum odnośnie "fuzji" może być z tym ok. czekam na szczegóły oferty i mam nadzieje ze za N-Premium włączą C-plus. Na razie nie mam bólu -kanały C-plus w HD dostępne z Prepaid C+ HD do końca czerwca . Później ewentualnie się coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ze zniecierpliwieniem czekam na ofertę nc+.

A właśnie przed chwilą otrzymałem wydaję mi się atrakcyjny telefon z "n".

Obecnie posiadam umowę wszystkie pakiety podstawowe do końca czerwca (54 zł) + nPremium do końca maja (9,90zł) + multiroom (10 zł) - razem 73,90 zł.

A zaproponowano mi umowę na 18 m-cy (wszystkie pakiety podstawowe + nPremium i HBO przez całą umowę + Filmboxy na 6 mc + 10 zł multiroom) przez 6 m-c 78 zł a potem 89 zł.

 

Dylemat polega na tym , że Pani zapewniała mnie że kanały nPremium będą dostępne przez całą umowę - gdy zasugerowałem , że kanały te zostaną wyłączone 5 kwietnia - powiedziała , że nie mam się martwić.

 

Pytanie 1: Czy zaproponowana umowa jest dobra ?

Pytanie 2: Czy kanały nPremium zostaną wymienione na 4 kanały premium z oferty nc+ (Canal+Family , Sport itd).

Pytanie 3: Z której waszym zdaniem umowy będzie korzystniej migrować do nc+ z obecnej czy po przedłużeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...