Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja z dzisiaj, umowa na 18mcy:

WPT+Filmbox+HBO+NPremium

przez 6 mcy 99zł przez kolejne 12 mcy 109zł

Wpłynęła już moja rezygnacja ale gość twierdzi, że nic więcej nie wycisnę.

Proszę tych, którzy w ciągu powiedzmy 2 ostatnich tygodni osiągnęli lepszy wynik o podanie swoich wynegocjowanych warunków.

Zależy mi na WPT+Filmbox+Cinemax+HBO+NPremium+HD History + Multiroom za ile mogę to mieć? Umowa możliwe jak najkrótsza. Na VOD mi nie zależy.

 

Czekaj do ostatnich godzin umowy! Ja przedłużyłem umowę 31 stycznia po 20 tej. Miałem wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł. Wysłałem wypowiedzenie bo chciałem coś ugrać. Na początku oczywiście nic nie da rady, nawet cena byłaby wyższa, 54 zł czy też 59 zł a np. npremium miałbym za rewelacyjną kwotę najpierw 10 zł a później zeszli do 5 zł co miesiąc. Na tydzień przed końcem umowy już mogłem dostać npremium... :idea: Czekając do samego końca ugrałem abonament za wszystkie pakiety - 42 zł i 66 groszy + npremium za free 6 miesięcy + filmbox 3 miesiące + cinemax 3 miesiące + history 1 miesiąc + jakieś gadżety platformy N...

 

A tak nie było można nic wcześniej dostać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon z DUK - efekt trafiony, zatopiony...

 

Pakiety+HBO+npremium+cinemax – 69PLN

History HD 1,99PLN

Flmbox 4,90

Multiroom Premium 20 PLN

Suma: 95,89, umowa na 6 mcy

Z opłaty za multiroom nie dało rady zejść.

 

Wiem, że to może nie jest mistrzostwo świata ale mam prawie to co miałem w poprzedniej promocji za 120zł (bez PictureBox, którego i tak nie oglądałem) a płacę 25zł mniej. I jest to sporo taniej niż mi oferował BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czekaj do ostatnich godzin umowy! Ja przedłużyłem umowę 31 stycznia po 20 tej. Miałem wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł. Wysłałem wypowiedzenie bo chciałem coś ugrać. Na początku oczywiście nic nie da rady, nawet cena byłaby wyższa, 54 zł czy też 59 zł a np. npremium miałbym za rewelacyjną kwotę najpierw 10 zł a później zeszli do 5 zł co miesiąc. Na tydzień przed końcem umowy już mogłem dostać npremium... :idea: Czekając do samego końca ugrałem abonament za wszystkie pakiety - 42 zł i 66 groszy + npremium za free 6 miesięcy + filmbox 3 miesiące + cinemax 3 miesiące + history 1 miesiąc + jakieś gadżety platformy N...

 

A tak nie było można nic wcześniej dostać... :lol2:

 

Tylko pogratulować takiej oferty! Jak widać czas gra na korzyść abonenta przy przedłużaniu umowy. Ja niestety poległem przy miłym głosie Pani z infolinii i kwocie 54zł :) Ale przy połączeniu platform liczę na renegocjacje umowy.

 

Zaciekawiła mnie ta końcówka w kwocie? Czyż by to było cenowe "dno-dna"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też babka dzwoniła i zaproponowała:

 

-WPT+HBO do końca maja + NSeriale + NPremium za 79 zł

- umowa na 18 miesięcy, przez 6 miesięcy 68 zł, potem 79 zł, za WPT+Filmbox na 6 miesięcy + Npremium +HBO.

 

Ogólnie to śmiech na sali, ale jaka ona była pewna swojej super oferty, nie dała w ogóle mi dojść do słowa. Straszyła końcem umowy, że jestem bardzo pewny siebie, bo jej powiedziałem, że za 69 zł ludzie dostają WPT+NPremium+HBO i Cinemax. Stwierdziła, że na pewno nie ma takiej oferty, ludzie na forum na pewno kłamią. Ogólnie kobita okropna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po zlozeniu reklamacji (pani dzwoniaca z oferta przedluzeniowa, tak bardzo chciala byc skuteczna, ze mowiac, ze bede miala kanaly jak poprzednio za 49zl, w rzeczywistosci wcisnela mi oferte na okrojona oferte...) i rozpatrzonej oczywiscie pozytywnie, pozostalam przy historycznych juz 48zl ze starej oferty "wielka rewolucja" :lol2: nic dodac, nic ujac, bo i tak czasu na ogladanie brak, jestem bardzo zadowolona, jakos przywrocili mi wiare w ich samych, bowiem po tym przeklamaniu w ofercie, naprawde odechcialo mi sie nki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto mój problem:

Umowę mam do 28 lutego 2013, wypowiedzenie złożone w punkcie 30 stycznia! Dzisiaj podczas rozmowy z konsultantem okazało się, że moja umowa jest przedłużona do końca kwietnia, ponieważ okres wypowiedzenia to 30 dni, a nie jeden miesiąc! Sumując luty ma 28 dni + 31 stycznia i dzień w którym złożyłem wypowiedzenie (30 stycznia) to moim zdaniem 30 dni? Jak myślicie, mogę jakąś reklamację napisać?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, poza tym wydaje mi sie że nawet jesli ci to nie wyjdzie to w trakcie twojej umowy na czas okreslony masz prawo wypowiedziec ja ze skutkiem miesieczny. Czyli ja to tak rozumiem, że jesli zlozysz wypowiedzenie do konca lutego to powinno ono skutkowac i tak na koniec marca a nie kwietnia. To tlumaczenie kupy sie nie trzyma, chyba ze umowe podpisywales w aps a nie telefonicznie/online co moze byc przyczyna potrakowania trzymiesiecznym okresem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisywałem w punkcie w 2011 r., a przedłużałem telefonicznie w 2012 r. Nie wiem, dla mnie to jakaś paranoja!:-/ Po moim zdziwieniu i wyrzuceniu z siebie żalów, Pani powiedziała, że się tym zajmie, porozmawia z kierownikiem i do mnie oddzwoni... Nie oddzwoniła! :) Ma Ktoś jakiś pomysł jak napisać taką reklamację? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie 30dni to 30dni - jeżeli taki masz zapis w umowie to się spóźniłeś po prostu.

Inna sprawa czy to jest termin umowny i w rozumieniu jest okresem po prostu miesięcznym ale gdy będziesz chciał się z nimi kłócić to masz przegrane bo w umowie jasno wynika do kiedy miałeś złożyć wypowiedzenie (do 29 stycznia).

Niemniej jednak nie wiem czy chcesz definitywnie zakończyć umowę czy przedłużyć na dobrych warunkach.

Jeżeli to pierwsze to niestety ale umowa Cię obowiązuje do końca kwietnia, jeżeli to drugie to się nie przejmuj zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dostarczyli nówkę sztukę Recorder 250GB i ma uszkodzony wyświetlacz- wyświetla jakieś krzaczki. Złożyłem reklamację i czekam.

Nie wiecie jak robią w takich przypadkach? Czy mam biegać do serwisu sam czy wysyłają inny?

Jak mi każa iść samemu to złożę reklamację - nie będę biegał. Niech wysyłąją dobry. Rok czekałem na recorder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i dzisiaj przedłużyłem swoją umowę w N.

Dzięki Wam i wiadomością w tym temacie wiedziałem co można wynegocjować - mocno mi to zadanie ułatwiło. Więc dzięki :)

 

Moje warunki:

 

Miałem umowę na wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł mieś. Umowa do końca lutego.

- W styczniu dzwonie do nich co oferują za identyczny pakiet - efekt 59 zł.

- wysyłam wypowiedzenie (dociera do nich 7 stycznia)

- początek lutego tel do nich z pyt czy wypowiedzenie dotarło... i oferta na pakiety tematyczne za 54 zł - podziękowałem

- dzisiaj dzwoniło utrzymanie klienta, proponowali mi wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł (czyli tak jak miałem do tej pory) i bym się na to zgodził, gdyby nie to forum ;)

Wiedząc co można uzyskać zbiłem ofertę do 44,25 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji problemów technicznych z dekoderem zadzwoniłem do BOK i dostałem ofertę przedłużenia umowy i w efekcie utrzymałem dotychczasowe warunki: 59zł za wszystkie kanały tematyczne plus 6 miesięcy gratis n-premium umowa ważna na 18 miesięcy. Konsultant na moje pytanie co będzie po fuzji z C+ odpowiedział, że dla nic się nie zmieni poza tym że będe mógł dokupic dodatkowe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa 30 kwietnia. Przed chwilą dzwonił gościu, że dotarło moje wypowiedzenie i może mi zaproponować:

 

Opcja 1:

- umowa na 6 miesięcy, WPT, NPremium, NPremiumVod, Cinemax, HBO za 69 zł

 

Opcja 2:

- umowa na 6 miesięcy: WPT, HBO na stałe, NPremium+VOD przez 4 miesiące za darmo, potem 10 zł (59 zł przez 4 miesiące, 69 zł przez kolejne 2 miesiące).

 

Uda się zjechać do 59 zł za WPT+NPremium,Cinemax czy brać 1 opcję ? Gościu ma dzwonić koło 17 do mnie. Umowa obowiązywała by od 1 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...