Jump to content

chriss84

Users
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About chriss84

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hej, mam abonament ncplus na około 120 zł miesięcznie. Rozważam dobranie drugiej umowy (nie multiroom), czegoś najtańszego. Czy dla abonentow ncplsu są jakieś promocje na drugą umowę np. pakiet start na stałe za 10 zł (chyba kiedyś coś takiego było, ale mogę się mylić). alternatywna to najtanszy pakiet polsatu za 20 zl miesiecznie
 2. hej, słyszałem, że podobno od lutego mieli wyłączyć polsaty sport. Już wczoraj planowałem uruchomić tę promocję mistrzowska piłka za 20 zł /miesięcznie do końca umowy, ale zauważyłem, że polsaty jeszcze działają. Wiecie może kiedy mają zostać wyłączone ?
 3. hej, czy ten problem z nagrywaniem (jedno nagranie i komunikat, że dysk jest pełny) udało im się jakoś naprawic ? może pomaga zastąpienie dysku np. mniejszym pendrive ?
 4. regularnie się wiesza. Ale chodzi też o to, że ma problemy z wykryciem dysku zewnętrznego, gubi ustawienia internetu , a przede wszystkim działa mi pierońsko wolno. A tak z ciekawości, to jaki byłby koszt wymiany na rzeczonego wifi premiumboxa ?
 5. witam, po dłuższych bojach z dekoderem sagem dsi87 mam go już powoli dość i tu pytanie - mam 2 dekodery Sagem w MR (jeszcze po cyfrze). Czy istnieje w ncplus możliwość wymiany jednego z nich na coś nowszego np. wifi premium box (oczywiście pewnie z dopłatą) czy może musiałbym wymieniać obydwa ?
×
×
 • Create New...