Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nowy sezon od piątku, 13 września w TVN7  i zmiany:

*Big Brother Arena - program na żywo przeniesiony z niedzieli na piątek o 20.

Dane: cennik TVN7 wrzesień 2019

Dziwnie to jakoś. W tygodniu wypad. W niedzielę było lepiej jak dla mnie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.07.2019 o 21:32, Kirk napisał:

Bartek Jędrzejak nie będzie prowadzić Aren w następnej edycji, zastąpi go Filip Chajzer. http://tvnfakty.pl/bartek-jedrzejak-nie-poprowadzi-kolejnej-edycji-programu-big-brother

Agnieszka Woźniak-Starak, po ostatniej tragedii w jej życiu prywatnym, raczej też nie będzie już prowadzącą nowej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę wchodzimy w taką sferę prywatną związaną z tym, w jaki sposób można przeżywać żałobę. Jeśli Agnieszka Woźniak-Starak postanowi, że nie będzie prowadzić Aren w nowej edycji, ja jako widz to zrozumiem. Ale jeśli jednak postanowi inaczej, będzie chciała prowadzić programy, też to zrozumiem, bo możliwe, że ona uzna, iż w taki sposób lepiej poradzi sobie z tym, co są spotkało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq01, bardziej niż DDTVN, Gabi Drzewiecka znana jest (a właściwie była) jako prowadząca od kilku lat swój autorski program "Gabinet Dźwięku" w Chilli Zet, czy "Nowa Tonacja" w Canal+. Naprawę dziwię się, że marnują jej potencjał na takie kiepawe programiki. Tym bardziej, że Gabi często też przeprowadza wywiady z różnymi mniej lub bardziej znanymi artystami muzycznymi. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, _Artek_ napisał:

I znowu w domu wielkiej siostry zrobiło się ciepło bo pojawił się Łukasz a ja mam pretekst do tego żeby nie obejrzeć żadnego kolejnego odcinka.

W sumie pretekstu już nie ma, bo Łukasz Darłak wyszedł. Swoją drogą to trochę dziwne rozwiązanie, żeby powracał uczestnik z poprzedniej edycji, ale... Wielki Brat przyzwyczaił już nas do różnych zwrotów akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Marek79 napisał:

Do domu Wielkiej Siostry wszedł jakiś trans o imieniu Natalia

Już myślałem, że wreszcie jakiś przeciętny zjadacz chleba, dopóki nie podał swojego imienia. :D

Po obejrzeniu wczorajszego wejścia uczestników zrezygnuję z oglądania. Niestety znowu postawili na modeli, blogerki i podrzędnych aktorów, którzy czekają na swoje pięć minut w telewizji. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ezequiel93 napisał:

No nie wiem czy nie wykreują... Jakoś kiedyś program wygrał strażnik miejski. :D A jedną z kultowych postaci BB jest Manuela, która na modelkę nie wyglądała, ale miała charyzmę i była charakterystyczna. :)

Wielokrotnie było o tym mówione. 20 lat temu gdzie nie było instastory snapa, fejsa itp to podglądanie zwykłych ludzi było czymś ekscytującym. Teraz kazdy może każdego podglądać bez problemu więc producenci liczą że jednak większą oglądalność przyniosą im ludzie *jacyś* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bober1 napisał:

Teraz kazdy może każdego podglądać bez problemu więc producenci liczą że jednak większą oglądalność przyniosą im ludzie *jacyś* 

„Jacyś” to znaczy jacy? Tacy co przed kamerą są już obeznani i potrafią zagrać scenki lub rżnąć "[beep]a" na zawołanie. To niech idą do serialu czy paradokumentu o nie do BB. Idąc tym tokiem myślenia, to w "Mam Talent" też powinni znaleźć się osoby już znane.:grin:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu jest już tylko 15 uczestników, dzisiaj decyzją widzów odpadł Przemek. Odbyły się też dzisiaj nominacje, one już zawsze będą na żywo (bo pierwsze były "z puszki"), w ich wyniku nominowano Łukasza i Karolinę (najbardziej komentowaną osobę jak dotąd w tej edycji), a za zajęcie ostatniego miejsca w zadaniu tygodniowym automatyczną nominację otrzymała Ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po tygodniu mogę co nieco powiedzieć o nowych uczestnikach BB. Na pewno na plus Anna i Malwina. Natomiast najbardziej irytuje mnie tam Kamil i nie koniecznie tylko ze swoimi stringami:grin: A poza tym nie leży mi też Łukasz i Vasilis. Reszta dla mnie jak na razie neutralna.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...