Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym nie miał co robić z pieniędzmi to zrobiłbym wszystko żeby Justyna teraz odpadła tylko dlatego że wprowadzanie jej chłopaka jako uczestnika jest nie fair.
A propos odpadnięcia Łukasza to jest to dowód ma to że polska to naród pełen fobii
Homofobia rusofobia ojkofobia ksenofobia ableizm antysemityzm mogę tak do jutra...i tak nie lubiłem Łukasza ale za brak dojrzałości psychicznej a nie za orientacje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, _Artek_ napisał:

Jakbym nie miał co robić z pieniędzmi to zrobiłbym wszystko żeby Justyna teraz odpadła tylko dlatego że wprowadzanie jej chłopaka jako uczestnika jest nie fair.
A propos odpadnięcia Łukasza to jest to dowód ma to że polska to naród pełen fobii
Homofobia rusofobia ojkofobia ksenofobia ableizm antysemityzm mogę tak do jutra...i tak nie lubiłem Łukasza ale za brak dojrzałości psychicznej a nie za orientacje.....

Skąd wiesz,że Ci co na niego głosowali robili to ze względu na jego orientację? Bardzo możliwe,że irytowała ich podobnie jak Ciebie jego postawa czy brak dojrzałości. Można głosować także na stronie internetowej decyduj.online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz,że Ci co na niego głosowali robili to ze względu na jego orientację? Bardzo możliwe,że irytowała ich podobnie jak Ciebie jego postawa czy brak dojrzałości. Można głosować także na stronie internetowej decyduj.online. 


Ja nie mówię że to jest jedyny wskaźnik ogólnego strachu przed innością mówię o tym że to jest jeden z wielu przykładów na potwierdzenie ogólnego strachu przed „innym” niezależnie od tego czy ta inność dotyczy orientacji pochodzenia wyznania koloru skóry czy sprawności organizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to nie chodzi o orientację Łukasza (akurat z tym to aż tak się nie obnosił moim zdaniem), a raczej o to, że potrafił robić dramy z byle czego, na przykład z tego że ktoś wodę w czajniku zostawił, albo że podjęto decyzje o sprzątaniu łazienki raz na 3 dni. Fakt faktem, że czasem po takich akcjach przepraszał, ale jednak widzowie zapamiętują tego rodzaju zgrzyty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Jakbym nie miał co robić z pieniędzmi to zrobiłbym wszystko żeby Justyna teraz odpadła tylko dlatego że wprowadzanie jej chłopaka jako uczestnika jest nie fair.
A propos odpadnięcia Łukasza to jest to dowód ma to że polska to naród pełen fobii
Homofobia rusofobia ojkofobia ksenofobia ableizm antysemityzm mogę tak do jutra...i tak nie lubiłem Łukasza ale za brak dojrzałości psychicznej a nie za orientacje.....

Oho ktoś się tu nasłuchał "oświeconej" Ohme..a prawda jest taka,że jeśli 3 razy już był nominowany to musiał polecieć bo jak nie teraz to pewnie i za tydzień byłby nominowany przez uczestników..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek79 napisał:

Szkoda że odpadł Łukasz a nie Decybel z Pato Gangu (Angela ,Decybel ,Igor ,Oleh)

Teraz to już zupełnie nie mam zamiaru oglądać WB.

A według mnie dobrze..on to typowa jęczy d***,wszystko źle,ktoś coś opowiada źle, ktoś chcę zrobić grafik sprzątania źle,aby gadał z 3 osobami a po odpadnięciu Klaudii aby z dwoma, więc dobrze,że wyleciał teraz niech wyleci Justyna lub Kasia i program będzie dobry bez mądralów.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do Ciebie nie dociera człowieku,że on był dla większości ludzi wkur....ze względu na swoje zachowanie? Mógłby nawet być dla mnie ufoludkiem albo kochać kosmitów,ale po prostu jego działanie i zachowanie w tym domu było idiotyczne, ciągle szukał zwad i wszystkich obgadywał a o płakaniu nie wspomnę i jego biseksualizm to ma tu najmniej do rzeczy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...