Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2019 o 21:10, ezequiel93 napisał:

Mamy dzisiaj wystarczająco dużo kanałów nawet w naziemnej tv, że nikt nie jest skazany, żeby to oglądać. Ja się cieszę, że będzie kolejna edycja. Mam nadzieję, że tym razem wybiorą bardziej prostych ludzi... 

 

@Marek79, trzymam kciuki. Musisz wygrać drugą edycję. ?

Nie mam odwagi się zgłosić mam niewyjściową [beep]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Magdaleny Wójcik . Radek czy Bartek moim zdaniem nie wyróżnili się tym czymś, coś co jest atutem by dojść daleko nie pozwala jednak wygrać takiego programu, dodatkowo jak dana osoba ma wsparcie celebrytów, na których skinięcie inni zrobią wszystko to wynik dość łatwy do przewidzenia. Nie interesują mnie dalsze losy tych osób, choć pewnie o części będzie głośno na portalach typu pudelek. 

Widać pewne zmiany - w pierwszym BB byli ludzie, których nie mieliśmy szansy znać , teraz byli ludzie, którzy gdzieś się już przewinęli- jakieś paradokumenty, reklamy itd. Znacząca część osób bardzo aktywna w mediach społecznościowych czy youtube i nie sposób nie odnieść wrażenia ,że przyszli po to by się wypromować i te swoje działalności. Taki znak czasu. Ludzie widać przez te media społecznościowe bardzo się zaangażowali emocjonalnie. Pomimo swoich sympatii i antypatii nie przeżywałem tego aż tak- mam swoje sprawy i życie. 

Ten BB pokazał też archaiczność tradycyjnej TV. Relacje z 24 h opóźnieniem i to mocno pocięte, kiedy dzięki tym,że część ludzi ma wykupione streamy i jak coś się działo to internet o tym huczał. Pamiętam jak oglądałem kiedyś rano powtórkę , wieczorem odcinek normalny, w którym nic się nie wydarzyło,ale zniknął Jakub z osób nominowanych- zero wyjaśnienia- co? jak? dlaczego? Widać,że TVN7 mocno się pilnował by nie nadać czegoś kontrowersyjnego co mogłoby być zaskarżone do KRRIT i mogłyby posypać się kary."BB nocą" nie służył pokazaniu ostrzejszych scen,a na rozmowie, z których ja jako widz nic nie wynosiłem. Dla mnie wszyscy prowadzący ten program to totalna porażka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Madzia Wójcik mogła liczyć na spore wsparcie ze strony celebrytów. Urocza blondynka z reality show TVN-u przyjaźni się bowiem z wieloma znanymi osobami. Wsparcie dla uczestniczki "Big Brothera" na InstaStories wyraziła m. in. Maffashion. Magda Wójcik przyjaźni się także z Patrykiem Spikerem z "Warsaw Shore". Co ciekawe, Wójcik miała okazję wystąpić w programie MTV. Imprezowała z uczestnikami "Warsaw Shore". Wśród znanych znajomych Magdy Wójcik znajdują się również Dawid Kwiatkowski, Julia Wieniawa, Karolina Gilon, Radek Pestka czy Honorata Skarbek."

https://film.interia.pl/telewizja/news-big-brother-znamy-zwyciezce,nId,3047643

 

Więc Magda była "Agentem" w programie BB :)

Zero przypadku, wszystko wyreżyserowane.

 

Jak widać jesienna edycja też nie będzie przypadkowa. Będzie w niej brała udział Karolina Włodarska.

 

"Karolina Włodarska ma już spore obycie w świecie mediów. Jako modelka nie tylko chodzi po wybiegach i bierze udział w kampaniach reklamowych. Wystąpiła także w teledysku do piosenki „DYNVMIT” duetu Emes Milligan i Kartky. Włodarska ma wielu medialnych znajomych. Okazuje się, że jednym z nich jest Bartek Jędrzejak, pogodynek TVN-u współprowadzący „Big Brother Arena”. Są znajomymi na Facebooku, Jędrzejak ochoczo komentuje zamieszczane przez Karolinę zdjęcia. Związany z „Big Brotherem” prezenter przed kilkoma miesiącami składał jej życzenia z okazji ślubu, jego komentarz można znaleźć również m. in. pod fotografią Karoliny opublikowaną jeszcze w 2018 roku."

https://www.rmf.fm/magazyn/news,24189,big-brother-nowa-uczestniczka-to-znajoma-jednego-z-prowadzacych-kim-jest-karolina-wlodarska.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popyt, jest i podaż. Dlatego jedni wolą "Big Brothera", a drudzy - powiedzmy - koncerty symfoniczne na TVP Kultura. Ale racja, TVN lubuje w ustawianiu swoich programów w stylu "o, wygra ten z domu dziecka, bo ma wzruszającą historię" i pchaniu jednej twarzy do iluś tam programów. Sam osobiście wolałbym, aby jesienią prowadzeniem BB zajęły się mniej opatrzone osoby, ale z potencjałem bycia osobą medialną. Niestety znając życie znowu będzie ekipa w składzie krzykliwego (chociaż ostatnio coraz mniej) Chajzera, wiadomo jakiej pani z wieloma nazwiskami oraz - o zgrozo - mylącego się na każdej "Arenie" Jędrzejaka.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było ostatnie wydanie "BB Nocą", to już wtedy powiedziano, że Chajzer będzie brać udział w następnej edycji programu. Chociaż i tak gorzej sobie radził Jędrzejak, skoro nawet na ostatniej Arenie mylił imiona uczestników. Dobrze, że przynajmniej wczoraj się w miarę elegancko ubrał, bo z tym też miał problemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypomnę. Czasy się zmieniają. I tak jak 20 kilka lat temu jak startowała pierwsza edycja o FB mało kto słyszał u nas a Instagrama i snapa nie było stąd ludzie byli nieznani. Dzisiaj to zupełnie inne czasy. Nie mnie oceniać czy lepsze czy gorsze ale dzisiaj mnóstwo osób jest aktywnych w przeróżnych mediach społecznościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 obawiam się,że twórca Facebooka też o nim nie słyszał gdyż ten powstał w 2004 r.  Przypomnę tylko,że o składzie finałowym decydował jeden z uczestników - Igor i przynajmniej w teorii mógł się pozbyć Magdaleny Wójcik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czegoś tutaj nie rozumiem. Do jesiennej edycji programu znowu się podobno zgłosiło 10 tys. osób. Zamiast się bawić w kolejny, niepotrzebny casting, to nie mogli wziąć kogoś z poprzednich rzekomych 10 tys. osób, które się zgłosiły do pierwszej edycji rebootu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Czegoś tutaj nie rozumiem. Do jesiennej edycji programu znowu się podobno zgłosiło 10 tys. osób. Zamiast się bawić w kolejny, niepotrzebny casting, to nie mogli wziąć kogoś z poprzednich rzekomych 10 tys. osób, które się zgłosiły do pierwszej edycji rebootu?

To 10tys. rzekome, to pewnie wypełniło sobie zgłoszenie na stronie internetowej. Połowa z nich pewnie by się nawet nie pojawiło na castingu gdyby dostało zaproszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bober1 napisał:

O czym Ty mówisz ?

O tym o czym napisałem.

 

13 godzin temu, bober1 napisał:

To tak jakby do Mam talent zrobiono jeden casting i z niego zapatrywać 20 edycji.

To akurat dwa różne programy. Do Big Brothera nie trzeba mieć żadnego talentu.

 

@ezequiel93, co nie zmienia faktu, że mogli wykorzystać te formularze z poprzednich zgłoszeń i z nich wybrać kolejne osoby. A takie przechwałki o kolejnych 10 tys. osobach wieją dla mnie czystym fake'iem PR-owym. Naiwni to łykną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Krzysiek11:)

Nowy sezon od piątku, 13 września w TVN7  i zmiany:

*Big Brother Arena - program na żywo przeniesiony z niedzieli na piątek o 20.

 

*Big Brother+ - nowy 30 minutowy program po BB Arena.

 

*Codziennie oprócz piątku, o 20 wydania Big Brother z relacją z poprzedniego dnia.

 

*Zostaje Big Brother Nocą, znika sobotni program na żywo Big Brother Nocą+. Znikają także 5 minutowe wejścia w ciągu dnia na TVN7.

 

*Zmiana godziny Big Brother Tydzień w TVN w niedzielę z 18:00 na 17:00.

 

Dane: cennik TVN7 wrzesień 2019

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...