Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O sprawie Turcji czytałem na zagranicznych stronach i blogach dotyczących Eurowizji. Jak wiemy, w Turcji powszechne są związki religii z polityką (to tylko ich strata, wreszcie Niemcy przyznają 2 komuś innemu) i religijne przewrażliwienie na punkcie nawet dziewczyn noszących spódniczki, legginsy itp. (współczuję Turkom a zarazem ich podziwiam, ja bym tak 5 minut nie wytrzymał).

Co do Finki - może być biseksualna. A poza tym u kobiet łatwiej o zachowania seksualne z drugą kobietą, niż u mężczyzn (tzw. elitarne lesbijki to tylko 1-2%, wg ostatnich badań). Tak czy inaczej - piękny gest z Jej strony.

 

O, znalazłem link: http://muzyka.wp.pl/gid,674168,page,2,t ... leria.html (informacje są porozrzucane po stronach galerii). Tak więc, tak jak pisałem jest hetero.

 

A co do gestu - narzucanie innym zdania na temat tego, czy homoseksualiści powinni móc zawierać małżeństwa pięknym gestem bym nie nazwał.

 

Powiem Wam, że wczoraj oglądałem semi 2 na kanale PHOENIX HD do 4tego wystepu do 21:22 obraz i znaczek był HD a później znikł oO

 

To ja się tak zająłem oglądaniem występów, ze nawet tego nie zauważyłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gestu - narzucanie innym zdania na temat tego, czy homoseksualiści powinni móc zawierać małżeństwa pięknym gestem bym nie nazwał.

Nikt Ci zdania nie narzuca, możesz mieć swoje własne. Dla mnie to jest niekwestionowana bohaterka tegorocznego Konkursu. Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego ludziom to tak strasznie przeszkadza? A odnośnie kobiet hetero - większość chciałaby całować się z innymi kobietami, część nie wyklucza stworzenia trwałego związku z kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gestu - narzucanie innym zdania na temat tego, czy homoseksualiści powinni móc zawierać małżeństwa pięknym gestem bym nie nazwał.

Nikt Ci zdania nie narzuca, możesz mieć swoje własne. Dla mnie to jest niekwestionowana bohaterka tegorocznego Konkursu. Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego ludziom to tak strasznie przeszkadza? A odnośnie kobiet hetero - większość chciałaby całować się z innymi kobietami, część nie wyklucza stworzenia trwałego związku z kobietą.

 

Bo ludzie oglądają Eurowizję dla muzyki, a nie dla happeningów ideologicznych. A co do narzucania - na forum media2.pl kilka dni próbuję przekonać userów, że fakt bycia (w przyszłości) TV Trwam w NTC to nie jest narzucanie katolicyzmu i jakoś nikt nie chce się przekonać, że obecność TV Trwam nie narzuca katolicyzmu, ze można przecież oglądać inną stację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azerbejdżan jest boski w tym roku! W finale narazie najgorsza Armenia ta piosenka jest masakryczna i nie wiem jakim cudem udało się im dostać do finału!

 

3mam kciuki za BELGIĘ, DANIĘ, ESTONIĘ, IRLANDIĘ, FINLANDIĘ, ROSJĘ, GRECJĘ, AZERBEJDZAN, WIELKĄ BRYTANIĘ i NIEMCY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według bukmacherów wygra Dania. Ja postawiłem 50zł na miejsce Azerbejdżanu w TOP4. :D

 

Podczas transmisji finału Pucharu Hiszpanii Jacek Laskowski wspomniał o Eurowizji i mówił, że jest to ważne wydarzenie dla Hiszpanów, z tego względu mecz jest rozgrywany dzisiaj, a nie jutro, to chyba jedyny czas poświęcony na eurowizję w tvp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Węgrzy wygrają - piosenka fajna, prosta, nie rozumiem że nie jest nikaj typowana (nie wiem gusta muzyczne?) A tak to jeszcze zadowolonym był byh, gdyby wygrali: Litwa, li Mołdawia/Mołdowa, li Estonia, li Malta, li Rumunia (a jak, gorsze pieśnie wygrywały), li Islandia, od biedy Dania (ale oba to zaś Skandynawia, chociaż w Islandii bym widział chętnie), opcjonalnie Grecja (ale nie wiem gdzie to niby zorganizują -,-), Francja, Hiszpania, Włochy :D

 

Azerbejdżan, Gruzja, Armenia, Rosja, Białoruś, Irlandia i Belgia to dla mnie WIELKIE nieporozumienia co to ma być? Zresztą...

 

A wracając do półfinałów, pierwszy to dno dna, dnem dna z wodorostami poganiany (prócz paru 2? wyjątków), drugi o niebo lepszy, zawiedzionym, że Albania Bułgaria, San Marino, Łotwa li Macedonia (ahhh ci Grecy :roll: ), i Czarnogóra 8) nie przeszli :)

 

Dźynkuja za pozor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym roku faworytem jest Azerbejdżan , Farid Mammadov świetnie wykonał swoją piosenkę , której nie mogę przestać słuchać :D Fajną piosenkę ma też Cascada reprezentująca Niemcy :) Żałuję , że do finału nie weszła reprezentantka San Marino , bo piosenka mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ w dniu dzisiejszym są Finały. Dla mnie jak bym miał wymieniać są, Malta, Rosja, (Niemcy), Rumunia, Dania, Grecja. A najbardziej wpadła mi w ucho, piosenka Dani dlatego obstawiam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...