Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla reprezentantki Danii ale jeśli mam być szczery to piosenka mi się wcale nie podobała , dla mnie najlepszy utwór w tym roku miał Azerbejdżan. Cieszy mnie drugie miejsce Azerbejdżanu bo to pokazuje , że jeszcze niektórzy mają gust :) Podobała mi się piosenka Rosji i Niemiec ale podejrzewałem , że za wysoko nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami Dania. Cieszę się, że Malta i Węgry także nie miały wcale tak mało punktów. Dodatkowo moją radość wywołało, że happening fińskiej piosenkarki nie zyskał większego zainteresowania i Finlandia skończyła na 3-ci miejscu od końca. Liczyłem jednak na wyższe miejsce Wielkiej Brytanii i Niemiec.

 

PS: O 1:00 konferencja prasowa zwyciężczyni, m.in. pod tym adresem: http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=83843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że dodałeś wideo, ale w jaki sposób - napisałeś "Piosenkarka Emmelie de Forest z Danii wygrała" o czym przecież piszemy od kilku godzin. Gdybyś napisał np. "a oto link do wideo ze zwycięską piosenką" to bym się nie czepiał, nawet bym podziękował ;). Poza tym chyba mnie pomyliłeś z Karolem, ja mam krytyczne podejście tylko nie niektórych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania była faworytem od samego początku wśród fanów Eurowizji, ale dalsze miejsca pokazują, że wciąż się liczy polityka, historia i geografia. Wielka szkoda dla Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Wczorajsza Eurowizja udowodniła, że wg mnie Polska nie powinna brać udziału w tym festiwalu jeszcze przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak prawda, że głosowanie regionami trwa na Eurowizji w najlepsze. Wczorajszy finał tylko to udowodnił. Poza tym, Dania wygrała również dlatego, że do Szwecji przyjechała masa ludzi z całej Skandynawii (w tym bardzo dużo Duńczyków) i wysyłali sms-y na swoje kraje (stąd Szwecja dała 12 punktów Danii). W takiej sytuacji Eurowizja może nie wyjść ze Skandynawii przez kilka lat :) Niemniej, po raz kolejny wygrała rewelacyjna piosenka, która ma szansę stać się europejskim hitem lata. W tym roku postarały się też państwa Wielkiej Piątki, ponieważ wystawiły dużo silniejszych reprezentantów niż zazwyczaj (chociaż Bonnie Tyler nie zaszalała). No i wielkie podziękowania dla Szwecji za najlepszą organizację Eurowizji w historii i świetny program artystyczny. Za rok wybieramy się do Kopenhagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto to nie pierwszy raz, kiedy Dania wygrała w Szwecji, albo kiedy zwyciężyła piosenkarka śpiewająca na boso. Z ciekawostek - śmieszną wpadkę zliczyły wczoraj Lena z Niemiec - zamiast Dania powiedziała Norwegia, ale po chwili się poprawiła. Natoamiast Emmelie de Forest jeszcze na chwilę przed odebraniem statuetki pisała coś w iPodzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to. Pewnie na fejsie siedziała albo tweetowała :D . A Lena chyba przesadziła ze świętowaniem tej Eurowizji :lol: Poza tym, podobają mi się artystki śpiewające na boso: Emmelie czy Loreen rok temu - no, kręci mnie to. Oby więcej takich za rok :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to. Pewnie na fejsie siedziała albo tweetowała :D . A Lena chyba przesadziła ze świętowaniem tej Eurowizji :lol: Poza tym, podobają mi się artystki śpiewające na boso: Emmelie czy Loreen rok temu - no, kręci mnie to. Oby więcej takich za rok :jupi:

Siedziała raczej na fejsie bo tam prowadzi swoje główne konto. Obecnie ma ono juź 45 tysięcy lubiących :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...