Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak po 9tej z kierunkowego 22.... ale ja wcześniej pisałem ze 2 razy z nimi na czacie wiec mieli wiedzę ze interesuje mnie ta kwestia.... już nie drazylem tematu ze jedni maja za darmo....przeżyje te 10 PLN do końca umowy mam rok.... wróciłem z zakupów włączyłem na Canal+ 4K i dosłownie po paru sek dziala jak dawniej.... chyba się przeliczyli nie było chętnych na boxy hehehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko osoby korzystające z modułu mają problem z wywalczeniem C+4K za darmo?

 

Bo ja mam Ultrabox+, płacę za pełen pakiet C+... i konsultantka kieruje mnie na "Poszerz moją ofertę" w Moje NC+, gdzie jest jasno napisane, że dostęp kosztuje 10zł/miesięcznie (a po 12 mies. 20zł/mies.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe dla nowych ofert/klientów też jest zastawiana pułapka bo możesz wziąć pakiet z pełnym wachlarzem kanałów C+, do tego Ultrabox+ 4K, a opcja wyboru C+4K (oczywiście odpłatnie) się w ogóle nie pojawia. Czyli zostajesz nowym klientem i dopiero później się dowiadujesz, że tak naprawdę tego 4K nie masz jeszcze w pakiecie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dawali niektórym za 0 złotych prawdopodobnie z uwagi na ich staż. Ci co mieli rok , 2 czy 3 byli traktowani odmownie. Tak między wierszami powiedziała mi konsultantka. Niestety mnie też odmownie potraktowali,Bo podpisałem nową umowę na żonę w zeszłym roku. [beep]y nie chcieli mi na przedłużeniu dać ultraboxa i teraz w systemie jestem traktowany jako nowicjusz☺️ Swoją drogą póki co nie dam im tych 10 zeta / sztuka cierpi/ bo kasa nie jest jakaś super duża. Tym bardziej, że deka mam za darmo. Kanał póki co jest czynny tylko kilka godzin, jest pełno powtórek. sądzę, że jak nie będzie dużo chętnych to za miesiąc lub dwa / przed świętami / zrobią nową promocję.  Wszytko będzie pewnie zależeć od liczby abo. tego kanału.No chyba, że mocno "ubogacą" ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powoli mam dosyć ich podejścia do klienta. Wymieniłem dekoder na samym początku jego pojawienia się. Kupiłem 3 kable z czego dwa z certyfikatem żeby w ogóle działał.

Teraz mam płacić drugi raz za oglądanie tych samych treści - mógłbym zrozumieć to gdyby na tym kanale puszczali zupełnie inne materiały niż w C+. Robią z klientów idiotów - przecież płacimy już dodatkowe pieniądze za dekoder. Oczywiście dekodera nie chcą mi teraz wymienić na wcześniejszy.

Mam nadzieję, że tym tematem zajmie się uokik i dopierniczy im za takie działania karę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejść na mojencplus i na czacie męczyć konsultantów. Ja któregoś dnia spędziłem cały wieczór na rozmowach i udało się przy 4 podejściu. Napisałem, że kiedy brałem dekoder 4k czytałem wszędzie o tym że ta technologia będzie przez nc+ rozwijana, a treści 4k będzie przybywać, a nigdzie nikt nie pisał że będę musiał dodatkowo za nie płacić i przez to czuję się oszukany. Konsultant spytał tylko czy uważam że zostałem wprowadzony w błąd, potwierdziłem i za chwilę dostałem informację że włącza mi canal+4k do końca umowy za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawcho napisał:

Na początku dawali niektórym za 0 złotych prawdopodobnie z uwagi na ich staż. Ci co mieli rok , 2 czy 3 byli traktowani odmownie. Tak między wierszami powiedziała mi konsultantka. Niestety mnie też odmownie potraktowali,Bo podpisałem nową umowę na żonę w zeszłym roku. [beep]y nie chcieli mi na przedłużeniu dać ultraboxa i teraz w systemie jestem traktowany jako nowicjusz☺️ Swoją drogą póki co nie dam im tych 10 zeta / sztuka cierpi/ bo kasa nie jest jakaś super duża. Tym bardziej, że deka mam za darmo. Kanał póki co jest czynny tylko kilka godzin, jest pełno powtórek. sądzę, że jak nie będzie dużo chętnych to za miesiąc lub dwa / przed świętami / zrobią nową promocję.  Wszytko będzie pewnie zależeć od liczby abo. tego kanału.No chyba, że mocno "ubogacą" ofertę.

 

Ja podpisywałem umowę po MŚ w lipcu, złożyłem reklamację na początku września i dostałem za free, więc staż raczej nie ma nic do tego.

 

7 godzin temu, aster napisał:

Co ciekawe dla nowych ofert/klientów też jest zastawiana pułapka bo możesz wziąć pakiet z pełnym wachlarzem kanałów C+, do tego Ultrabox+ 4K, a opcja wyboru C+4K (oczywiście odpłatnie) się w ogóle nie pojawia. Czyli zostajesz nowym klientem i dopiero później się dowiadujesz, że tak naprawdę tego 4K nie masz jeszcze w pakiecie... :)

Jak wejdziesz przez nową wersję sklepu internetowego to jest "schowany" w opcjach dodatkowych i np. do superpremium jest za 0 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, artgot napisał:

 

Ja podpisywałem umowę po MŚ w lipcu, złożyłem reklamację na początku września i dostałem za free, więc staż raczej nie ma nic do tego.

 

Jak wejdziesz przez nową wersję sklepu internetowego to jest "schowany" w opcjach dodatkowych i np. do superpremium jest za 0 zł...

 Zgadza się występuje Canal+ 4K za 0zł w: 

- SuperPremium+ (Pakiet Filmowy)

- Extra+ z Canal+ (Pakiet Sportowy) 

image.jpg

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17-tej rozmawiałem z konsultantem na infolinii  i uwzględniając mój abonament 139,89 dostałem Canal+4k za 0 zł na moduł do końca mowy.Dodatkowo kanały Cinemax i HBO GO za 5 zł (miałem za 10 zł)

A wcześniej na złożoną reklamacje otrzymałem odpowiedź odmowną.

Edytowane przez darjo63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mxv1 napisał:

 Zgadza się występuje Canal+ 4K za 0zł w: 

- SuperPremium+ (Pakiet Filmowy)

- Extra+ z Canal+ (Pakiet Sportowy) 

image.jpg

Ja właśnie wziąłem pakiet sportowy ale z modułem a w uwadze mają info że kanał dostępny tylko z dekoderem. Jednak konsultant zapewniał mnie że będzie mi działał C+ 4K na module i na szczęście działa, oczywiście bez opłat, ale pakiet sportowy 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 września w ICA pojawiło się że mam C+4K w pakiecie, 3 września na e-mail dostałem aneks potwierdzający C+4K za 0 zł do końca umowy (08.2020). Zaznaczam że nic nie musiałem im zglaszać itp, sami dodali do mojego pakietu VIP. 

 

Od środy C+4K mam zablokowane, dziś kolejna rozmowa z BOK i kolejne wysyłanie uprawnień. Jeżeli to nic nie da to nie mają w BOK więcej pomysłów.

 

Sympatycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatZnawca napisał:

1 września w ICA pojawiło się że mam C+4K w pakiecie, 3 września na e-mail dostałem aneks potwierdzający C+4K za 0 zł do końca umowy (08.2020). Zaznaczam że nic nie musiałem im zglaszać itp, sami dodali do mojego pakietu VIP. 

 

Od środy C+4K mam zablokowane, dziś kolejna rozmowa z BOK i kolejne wysyłanie uprawnień. Jeżeli to nic nie da to nie mają w BOK więcej pomysłów.

 

Sympatycznie...

Uprawnienia powinny dojść w ciągu 30 minut,góra 1h.

Jeśli dalej nie masz obrazu na tym kanale,to dzwoń do nich ,niech wejdą na Twoje konto i zobaczą co Ci wysłali meilem .

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...