Jump to content

konieczko

Users
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About konieczko

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Dzwoniłem, najpierw była propozycja za 20 zł na mce 🤨 a później zeszli na 10 zł mce przy opcji na rok. Mam moduł z karta cayman. Już modułu nie trzeba było wymieniać
 2. Ja dziś rozmawiałem z kilkoma konsultantami i wyszło na to, że akurat posiadam moduł z karta cayman na którym zakazano włączania tego 4K. A sa moduły na których taka możliwość jest. Więc poprosiłem o wymianę na taki moduł, na którym będę mógł oglądać dalej. Niestety, modułu wymienić nie można i cały czas wciskają swój dekoder, którego nie chce. Napisałem reklamację.
 3. OK, to jak możesz mi wysłać prywatną wiadomość to będę Ci wdzięczny
 4. Rozumiem, a co ten plik od iks-a powinien "otwierać" Bo jak miałem connected, ale pl nie widziałem wcale... Włączone picony w menu miałem, ale widziałem tylko defaultową. Teraz zrobiłem folder 130 i wrzuciłem te, co podałem w poprzednich postach.
 5. OK, rozumiem, że muszę stworzyć sobie folder 130 i załadować w to miejsce. Powiedz jeszcze, tomek, proszę, ten plik [beep].iks, bo wpisując linię do innego boxa z tego pliku, nie łączy się wcale z tym adresem. To jakaś lipa? Mówię o tym najnowszym FW.
 6. Gdzie powinny znajdować się picony, aby pokazywały się na pasku? Mam w /home/gx/picon, ale nie wyświetlają się.
×
×
 • Create New...