Jump to content

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


Recommended Posts

Z informacji przekazanych na infolinii NC+ a informacja jest szokująca nie ma możliwośći dokupienia CANAL+ 4K ULTRA HD do modułu CI+.

Jeżeli jak się to potwierdzi ostatecznie zrobiono by ludziom nie powiem inaczej świństwo,ludzie masowo nakupili moduły na mundial i był zachwalany Mundial 4K,po czym pokazano gest kozakiewicza w postaci braku dokupienia opcji z 4K za dopłatą.

Edited by Mr. Orbita
Stworzony osobny wątek, bo dyskusja o tym samym była jednocześnie w wątku ofert, modułu, dekodera, kanału - totalny chaos. Redakcja bada sprawę, ale zrobili to w weekend i trudno kogoś kompetentnego złapać.
Link to post
Share on other sites

Sprawa jest do wyjaśnienia to było wczoraj,dziś jest sytułacja dynamiczna.

Jeżeli by się potwierdził brak dokupienia CANAL+ 4K do CAM było by bardzo nie elegancko.

Gdyż po co na mundial zachęcano kupno np modułu po czym 1 Września nie bedzie możliwosci dokupienia go sobie do modułu.

Edited by franko
Link to post
Share on other sites

To dalej może być ciągle błąd systemu, że nie zostało dodane dla modułów póki co. Ja bym cierpliwie poczekał. Dziwi mnie też, że ktoś niby rozwiązał umowę z karą umowną przez brak ćwiartki kanału. Śmiech na sali...

Edited by shevchenko1987
Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem na infolinie i konsultant potwierdził brak możliwości dokupienia do modułu CAM CI+, oczywiście mogę przejść za 0 zł aktywacja na dekoder (ich).. Z uzyskanych informacji „masa” ilość klientów dzisiaj już w tym temacie dzwoniła. Uzbrojmy się w cierpliwość.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem podobną wiadomość na czacie na koncie abonenta na stronie ncplus. 

 

Przecież to jest jakiś SKANDAL, przy podpisywaniu umowy upewniałem się na infolinii, czy kanał C+4K będzie dostępny przez okres obowiązywania, i informacja była twierdząca. Nawet na pudełku z modułem, które otrzymałem od nc+, jest jak byk napisane 4K ULTRA HD. 

 

Mam nadzieję, że to tylko jakiś chochlik, bo to przegięcie pały.

Link to post
Share on other sites

@kingofsouth

Wszyscy dobrze wiemy, że na tym kanale nie ma wiele wydarzeń/premier, ale nie zmienia to faktu, że w przyszłości może się do zmienić na lepsze, stąd chciałbym wiedzieć na czym stoję - czy przedłużać umowę, jeżeli tak to na jak długo i jakie pakiety.

Nie chodzi też o to, że dzisiaj już muszę wykupić ten kanał, ale jako ich klient nie mam na dzisiaj nawet wyboru, a pudła ich wynalazku z ograniczeniami nie zamierzam wydzierżawiać i płacić dodatkowe $.

Link to post
Share on other sites

Podzielam zdanie kolegi @shark. Jak sam widzisz dużo więcej osób jest zainteresowanych przyszłością i rozwojem, a nie kupowaniem w chwili obecnej wydmuszki. Plus do tego wymiana na ich ograniczony dekoder, który nigdy nie jest twoją własnością (!) a płacić trzeba i to nie mało.

Edited by shevchenko1987
Link to post
Share on other sites

Nie dość, że ograniczyli oglądanie tego kanału 4K osobom wyłącznie na kartach Nagra, bez Cameleonów, to teraz dodatkowo jeszcze ścieli swój ogon zawężając oglądanie swoim abonentom = strzał w kolano/samobój.

Link to post
Share on other sites

Za darmo. Ale tak jak mówiłem, w środę przedłużałem umowę i mi go już wtedy dali za free. Fakt, że go dziś wyłączyli. Więc zadzwoniłem jeszcze nie działa ponownie, ale mam już pdf z aneksem. I tam jest za 0 zl.

Edited by darius010
Link to post
Share on other sites

@darius010 W takim bądź razie masz szczęście, chodź wątpliwej jakości ze względu na jakość tego kanału - ale jednak szczęście :). Chyba, że tak jak to już ktoś tu pisał - zaczynają teraz wykorzystywać ten kanał jako kartę przetargową przy przedłużeniu :D. A u Ciebie po prostu za pierwszym @ nie została wysłana odpowiednia promocja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...