Jump to content
franko

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie

Recommended Posts

Z informacji przekazanych na infolinii NC+ a informacja jest szokująca nie ma możliwośći dokupienia CANAL+ 4K ULTRA HD do modułu CI+.

Jeżeli jak się to potwierdzi ostatecznie zrobiono by ludziom nie powiem inaczej świństwo,ludzie masowo nakupili moduły na mundial i był zachwalany Mundial 4K,po czym pokazano gest kozakiewicza w postaci braku dokupienia opcji z 4K za dopłatą.

Edited by Mr. Orbita
Stworzony osobny wątek, bo dyskusja o tym samym była jednocześnie w wątku ofert, modułu, dekodera, kanału - totalny chaos. Redakcja bada sprawę, ale zrobili to w weekend i trudno kogoś kompetentnego złapać.

Nic nowego NC+ leci w kulki gorzej niż M&M'y :mrgreen:

Ludzie chcą legalnie płacić a NC+ zmusza do szukania alternatyw.

Oficjalna reklama Canal+ 4 K na module NC+ CI+

usluga-nc-z-modulem-cam-ci-4k-sklep-wars

Właśnie się dziwilem dlaczego nie mam tej opcji do dokupienia w ICA. Na szczęście oferta programowa UHD jest na razie mizerna.

.

Sprawa jest do wyjaśnienia to było wczoraj,dziś jest sytułacja dynamiczna.

Jeżeli by się potwierdził brak dokupienia CANAL+ 4K do CAM było by bardzo nie elegancko.

Gdyż po co na mundial zachęcano kupno np modułu po czym 1 Września nie bedzie możliwosci dokupienia go sobie do modułu.

Edited by franko

To dalej może być ciągle błąd systemu, że nie zostało dodane dla modułów póki co. Ja bym cierpliwie poczekał. Dziwi mnie też, że ktoś niby rozwiązał umowę z karą umowną przez brak ćwiartki kanału. Śmiech na sali...

Edited by shevchenko1987

@shevchenko1987

Proponuje i to rozwieje sprawe jak masz moduł CAM CI+ i chcesz dokupić CANAL+ 4K  od dzis zadzwoń na ich BOA i bedzie jasne czy pani ci to umożliwi.

Dzwoniłem na infolinie i konsultant potwierdził brak możliwości dokupienia do modułu CAM CI+, oczywiście mogę przejść za 0 zł aktywacja na dekoder (ich).. Z uzyskanych informacji „masa” ilość klientów dzisiaj już w tym temacie dzwoniła. Uzbrojmy się w cierpliwość.

A powiedziałeś, że masz własny sprzęt? Wtedy by pewnie powiedział, że niestety nic się nie da zrobić ;)

Edited by shevchenko1987

Tak, że mam moduł z kartą Cayman i że do tego czasu bez problemu kanał niegwarantowany świecił.

Poza tym w ICA również widać co za sprzęt użytkuje (karta/moduł).

Właśnie dostałem podobną wiadomość na czacie na koncie abonenta na stronie ncplus. 

Przecież to jest jakiś SKANDAL, przy podpisywaniu umowy upewniałem się na infolinii, czy kanał C+4K będzie dostępny przez okres obowiązywania, i informacja była twierdząca. Nawet na pudełku z modułem, które otrzymałem od nc+, jest jak byk napisane 4K ULTRA HD. 

Mam nadzieję, że to tylko jakiś chochlik, bo to przegięcie pały.

W pakiecie, przedłużałem umowę i dzwoniłem na infolinię i nadal brak. Przecież napisałem że poszły ponowne uprawnienia i restart.

Proponuje dla jednego z redaktorów Sat-Kuriera tytuł artykułu na bloga: Koniec 4K na modułach od NC+ ?

Mam nadzieję że to na dniach się wyjaśni i nie okaże się prawdą...

@kingofsouth

Wszyscy dobrze wiemy, że na tym kanale nie ma wiele wydarzeń/premier, ale nie zmienia to faktu, że w przyszłości może się do zmienić na lepsze, stąd chciałbym wiedzieć na czym stoję - czy przedłużać umowę, jeżeli tak to na jak długo i jakie pakiety.

Nie chodzi też o to, że dzisiaj już muszę wykupić ten kanał, ale jako ich klient nie mam na dzisiaj nawet wyboru, a pudła ich wynalazku z ograniczeniami nie zamierzam wydzierżawiać i płacić dodatkowe $.

Podzielam zdanie kolegi @shark. Jak sam widzisz dużo więcej osób jest zainteresowanych przyszłością i rozwojem, a nie kupowaniem w chwili obecnej wydmuszki. Plus do tego wymiana na ich ograniczony dekoder, który nigdy nie jest twoją własnością (!) a płacić trzeba i to nie mało.

Edited by shevchenko1987

Nie dość, że ograniczyli oglądanie tego kanału 4K osobom wyłącznie na kartach Nagra, bez Cameleonów, to teraz dodatkowo jeszcze ścieli swój ogon zawężając oglądanie swoim abonentom = strzał w kolano/samobój.

Za darmo. Ale tak jak mówiłem, w środę przedłużałem umowę i mi go już wtedy dali za free. Fakt, że go dziś wyłączyli. Więc zadzwoniłem jeszcze nie działa ponownie, ale mam już pdf z aneksem. I tam jest za 0 zl.

Edited by darius010

@darius010 W takim bądź razie masz szczęście, chodź wątpliwej jakości ze względu na jakość tego kanału - ale jednak szczęście :). Chyba, że tak jak to już ktoś tu pisał - zaczynają teraz wykorzystywać ten kanał jako kartę przetargową przy przedłużeniu :D. A u Ciebie po prostu za pierwszym @ nie została wysłana odpowiednia promocja.