Jump to content
franko

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie

Recommended Posts

Bzdury wypisujecie na forum. Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i nie ma i na razie nie będzie opcji za 0 zł za C+4K. Tyle w temacie bajkopisarstwa.

Edited by zibi45

Ich dekoder, mogłem włączyć ten kanał za 20zl. Więc dałem sobie spokój ale wyczytałem tu na forum że można coś takiego zgłosić i daj za darmo. Jak się okazuje działa.

Bzdury wypisujecie na forum. Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i nie ma i na razie nie będzie opcji za 0 zł za C+4K. Tyle w temacie bajkopisarstwa.

To nie są bzdury, też dostałem przed chwilą za darmo.

To screen, włączone dzisiaj na module

Zdjęcia

P.S.

na dekoderze również za 0pln włączone, również mogę screena wrzucić

Edited by kudelek

Właśnie oglądam LaLiga w 4K korzystając z modułu CI+. Opcja zamówiona wczoraj telefonicznie, niestety odpłatnie (10zł na rok).

Zwracam honor wszystkim piszącym, że jest taka możliwość. Stwierdzam że jest bo przed chwilą ją otrzymałem. Po rozmowie na czacie zadzwonił konsul i mi opcję 4k włączył za 0 zł na m-c. Sorry.

Teraz wrzesień za darmo, a od października przez 12 m-cy za jaką kwotę? Masz dekoder 4K czy moduł CAM CI+ ?

Mam umowę do stycznia 2019. C+ 4K mam włączony za 0 zł do końca umowy. Dekoder to Ultra Box 4K. Zmiękli bo innego wyboru nie mieli. Prawie nikt tego kanału za 20 zł nie chciał brać!!!!!!!

Nie wydaje mi się by sytuacja była pozytywna dla modułów CI+ użyczonych. Nie wiem w czym rzecz. 

Na czacie twierdzi Pani że jednak nie mogę wymienić modułu na dekoder 4k mogę sobie podpisać nowa umowę :)

Edited by FazaFm

Guest kingofsouth

Regulamin, tabelka.

2018-09-01_221321.jpg

Najważniejsze, że człowiek ma temat z głowy do 30.09.2020.

Czekamy na Eleven 4K. ;)

Edited by kingofsouth

Ale cwaniaki, kto się przypomni z ich dekoderem to odblokują dostęp (mając przecież tych użytkowników w rejestrach), a kto zamówi przez ICA (dekoder) to liczą sobie jako wartość dodaną/czysty zysk.

Z modułami to po dzisiejszym dniu są cyrki świata: sprzedają dostęp tylko poprzez infolinię, brak możliwości w ICA - czyli jak kiedyś „pod ladą” :-)

Guest kingofsouth

Tak się teraz zastanawiam, ile ludzi z forum skusiło się na Canal+4K za 10 zł?

Warto było poczekać te kilka godzin i nie mieć obrazu.

Edited by kingofsouth

Również otrzymałem kanał C+4k do końca umowy (do 12.2019) za 0zł (ich dekoder, telefonicznie).

Cała rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

- dzisiaj przestał mi działać kanał C+4k i mam info, że mogę go sobie wykupić, co jest dla mnie mocno zaskakujące, ponieważ za dekoder 4k płacę już 15zł i brałem go żeby oglądać materiały w 4k, a teraz nic nie mogę oglądać w tej rozdzielczości;

- czy został Pan wcześniej poinformowany, że od 1 września będzie opłata za kanał C+4k?

- nie;

- to może Pan złożyć reklamację, może Pan to zrobić teraz telefonicznie;

- podyktowałem mu treść reklamacji (mniej więcej to samo co na początku rozmowy);

- reklamacja została przyjęta i rozpatrzona pozytywnie, mogę Panu teraz włączyć te kanały na cały okres umowy;

- ok, poproszę;

- tutaj przeczytał regulamin, zaakceptowałem i wsio, kanał zaświecił minutę później :)

Generalnie, mi tych osób szkoda, bo jak oni teraz się mogą czuć jak zobaczyli Twoje screeny - jedno jest pewne ze strony nc+ to nie jest fair play. Ktoś napisze to jest biznes, ale i biznes ma swoje granice.

Pozostaje tym osobom tylko odstąpić w ciągu 14 dni jeżeli umowę zawarli na odległość.

Guest kingofsouth

Mnie się pan zapytał na czacie, czy jest u mnie w ICA oferta Canal+4K za 0zł. Powiedziałem mu ,że nie ma a on na to, że może mi włączyć.

Oczywiście wcześniej wspomniałem, że w czerwcu przedłużając umowę zapewniono mnie że Canal+4K będę miał w swoim abo za 0 zł do końca trwania umowy.

W sumie to dzięki @laza1313, tak zadziałałem. Ona nam to tu pierwsza to podsunęła. Dzięki :D

Edited by kingofsouth

Canal+4k nie był nigdy kanałem gwarantowanym więc teoretycznie Operator ma prawo zrobić z nim wszystko bez powiadomienia Abonentów. To ich dobra wola

Guest kingofsouth

Dobra wola?Nie zmienia się reguł w trakcie gry. Nie sądzisz?

Jakiej gry? Kto miał gwarantowany kanal? Był udostępniany promocyjnie. Nie było go w żadnym pakiecie. Poza tym nie jest prawdą że Operator nie informował o zmianach bo przeciez na tym forum od kilkunastu dni pojawiały się na ten temat informacje o odpłatności

Edited by rotalplus

Jeśli rzeczywiście jedni z Modułami maja możliwość właczenia C+4K, a inni z tym samym modułem nie moga to jest to oszustwo. Chyba że te moduły się czymś różnia co na to nie pozwala. Jedno jest jest pewne weszli na wyższy poziom obsługi. 

Guest kingofsouth

Jakiej gry? Kto miał gwarantowany kanal? Był udostępniany promocyjnie. Nie było go w żadnym pakiecie

Kolego, braliśmy te dekodery i nie było tego na umowach, ale zapewniano nas , że to będzie w naszych pakietach.

Sami jak widzisz stwierdzili, że to nie tędy droga.

Ja tej osobie co to wymyśliła jako jej szef, kazałbym z własnej kieszeni płacić za ten Canal+4K od każdego abonenta. :P

Edited by kingofsouth

Ale dekodery służą też do odbioru standardowej oferty więc nie tracą swojej użyteczności. A z modułami to kwestia ochrony przed piractwem - uznali że nie są odpowiednio zabezpieczone