Skocz do zawartości

Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie


franko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale cwaniaki, kto się przypomni z ich dekoderem to odblokują dostęp (mając przecież tych użytkowników w rejestrach), a kto zamówi przez ICA (dekoder) to liczą sobie jako wartość dodaną/czysty zysk.

Z modułami to po dzisiejszym dniu są cyrki świata: sprzedają dostęp tylko poprzez infolinię, brak możliwości w ICA - czyli jak kiedyś „pod ladą” :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak się teraz zastanawiam, ile ludzi z forum skusiło się na Canal+4K za 10 zł?

Warto było poczekać te kilka godzin i nie mieć obrazu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem kanał C+4k do końca umowy (do 12.2019) za 0zł (ich dekoder, telefonicznie).

Cała rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

- dzisiaj przestał mi działać kanał C+4k i mam info, że mogę go sobie wykupić, co jest dla mnie mocno zaskakujące, ponieważ za dekoder 4k płacę już 15zł i brałem go żeby oglądać materiały w 4k, a teraz nic nie mogę oglądać w tej rozdzielczości;

- czy został Pan wcześniej poinformowany, że od 1 września będzie opłata za kanał C+4k?

- nie;

- to może Pan złożyć reklamację, może Pan to zrobić teraz telefonicznie;

- podyktowałem mu treść reklamacji (mniej więcej to samo co na początku rozmowy);

- reklamacja została przyjęta i rozpatrzona pozytywnie, mogę Panu teraz włączyć te kanały na cały okres umowy;

- ok, poproszę;

- tutaj przeczytał regulamin, zaakceptowałem i wsio, kanał zaświecił minutę później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, mi tych osób szkoda, bo jak oni teraz się mogą czuć jak zobaczyli Twoje screeny - jedno jest pewne ze strony nc+ to nie jest fair play. Ktoś napisze to jest biznes, ale i biznes ma swoje granice.

Pozostaje tym osobom tylko odstąpić w ciągu 14 dni jeżeli umowę zawarli na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mnie się pan zapytał na czacie, czy jest u mnie w ICA oferta Canal+4K za 0zł. Powiedziałem mu ,że nie ma a on na to, że może mi włączyć.

Oczywiście wcześniej wspomniałem, że w czerwcu przedłużając umowę zapewniono mnie że Canal+4K będę miał w swoim abo za 0 zł do końca trwania umowy.

W sumie to dzięki @laza1313, tak zadziałałem. Ona nam to tu pierwsza to podsunęła. Dzięki :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej gry? Kto miał gwarantowany kanal? Był udostępniany promocyjnie. Nie było go w żadnym pakiecie. Poza tym nie jest prawdą że Operator nie informował o zmianach bo przeciez na tym forum od kilkunastu dni pojawiały się na ten temat informacje o odpłatności

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jakiej gry? Kto miał gwarantowany kanal? Był udostępniany promocyjnie. Nie było go w żadnym pakiecie

Kolego, braliśmy te dekodery i nie było tego na umowach, ale zapewniano nas , że to będzie w naszych pakietach.

Sami jak widzisz stwierdzili, że to nie tędy droga.

Ja tej osobie co to wymyśliła jako jej szef, kazałbym z własnej kieszeni płacić za ten Canal+4K od każdego abonenta. :P

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...