Jump to content

iksiak

Users
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About iksiak

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 11/15/1986

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Słupca
 1. Czy ktoś kto korzysta z aplikacji Netflixa na tym dekoderze zauważył, że podczas oglądania pomija niektóre napisy albo wyświetlane są one za późno przez ułamek sekundy? Na telefonie czy tablecie czegoś takiego nie widzę a tutaj zauważam to dosyć często.
 2. U mnie wyglądało to tak samo, pierwotnie dekoder podpięty był pod HDMI1 i po przełączeniu na rozdzielczość 2160p kolory robiły się mdłe. Kiedy przepiąłem go pod HDMI2 problem zniknął. Co jest tego przyczyną nie wiem bo każdy port w moim TV obsługuję UHD, jedyna różnica jest taka, że gniazdo HDMI2 ma funkcję ARC, która akurat z obrazem nie ma nic wspólnego.
 3. Patrzyliście w prognozy płatności? Z mojej wynika że miałbym płacić 90zł więcej 😲
 4. A ktoś z was korzysta z funkcji HDMI CEC? przed aktualizacją po włączeniu ultraboxa włączał się tez telewizor i w zasadzie nadal tak działa, ale kiedy wyłączę telewizor to sam się ponownie włącza i dzieję się tak dopóki najpierw nie wyłączę ultraboxa. Ktoś też tak ma?
 5. Daleko idące wnioski. Ja mam tv 4k ale nie mam na nim apki Netflixa.
 6. Z tego co wiem to ADB to jest ten nowszy, który miał trochę błędów. Technicolor był wydawany na początku, teraz chyba jest ciężko dostępny.
 7. A czasem ci się dekoder nie przestawił na 2160p?
 8. To ciekawe, u mnie nie znaleziono kanału, a aktualizacja była o 1 w nocy Dlatego zaskoczyły mnie te rewelacje jakoby za sprzęt odpowiadała cyfra, bo przecież od początku NC oferował nowy sprzęt i multiroom po enkowski. Chyba, że się myle.
 9. Ja nigdzie Netflixa nie widzę To jakieś potwierdzone info? Jeśli tak to dlaczego mamy [beep]iany multiroom z nki?
 10. Taaa... bo przecież zawsze jak się ich sprzęty sypią to oficjalnie za to przepraszają a abonentom dają rekompensaty.
 11. A czy ktoś coś słyszał na temat jakiejś aktualizacji softu? Dawno nic nie było.
×
×
 • Create New...