Jump to content

guzik123

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About guzik123

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy da się zejść z superpremium do Comfort za 22,50 i dodatkowo oddać dekoder 4K (żeby nie płacić za niego 15 zł) i zastąpić go dekoderem z NC+ na kartę?
 2. A czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość przejścia na własny sprzęt z nc+ na kartę? Obecnie mam dekoder 4K, za który płacę 15 zł - a nie chcę ponosić tej opłaty.
 3. Myślę, że przy umowie do końca grudnia warto jeszcze poczekać z przedłużeniem. Nie zapominajmy, że dostali koncesję na C+ sport 3 i 4. Żeby nie było z nimi później tak jak z C+ 4K, a tak zawsze będzie można coś wynegocjować. Ostatnio jest coraz mniej treści (odeszła prawie cała piłka nożna, z prawami do filmów też szału niema) a chcą żebyśmy coraz więcej płacili za kanały "wydmuszki".
 4. Obecna oferta: Superpremium+ - 99 zł HBO go - 5 zł dekoder 4K ULTRABOX+ - 15 zł Umowa do końca grudnia. Wczoraj dzwonił do mnie Pan z propozycją tej samej ceny za te usługi. Natomiast jeśli chcę mieć C+ 4K to może mi włączyć za 10 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a kolejne 12 miesięcy 20 zł. Powiedziałem, że się jeszcze zastanawiam, czy w ogóle być ich klientem, a on mówi, że do końca września to oni dzwonią, a później to ja sam mam do nich dzwonić. Ich podejście niestety zmienia się dopiero po wysłaniu wypowiedzenia.
 5. Jeszcze się z nimi nie kontaktowałem odnośnie przedłużenia umowy. Moim zdaniem warto jeszcze poczekać - do grudnia jest trochę czasu. Dostali pozwolenie na stworzenie dwóch kolejnych kanałów sportowych i żeby nie zrobili z nimi tak samo jął z c+ 4k. Najlepiej negocjuje się z nimi w ostatnim miesiącu z wysłanym wypowiedzeniem.
 6. Obecna oferta: Superpremium+ - 99 zł HBO go - 5 zł dekoder 4K ULTRABOX+ - 15 zł Umowa do końca grudnia. Po wyłączeniu dostępu do C+ 4K uważam ten dekoder za zbędny - nie zamierzam płacić łącznie 25 zł za 1 kanał z powielaną treścią. I teraz rozważam dwa warianty: - pierwszy: zostawić obecną ofertę - czy jest szansa przejść na Extra+ z CANAL+ 79,99, HBO za 0 zł i zmiana dekodera (najtańsza opcja). - drugi: zejście do samego Extra + i zmiana dekodera (najtańsza opcja) - czy jest to realne i za ile mogę ten pakiet wynegocjować? Zawsze zostaje jeszcze ostateczna opcja - pożegnanie się z NC+.
 7. A ja powoli mam dosyć ich podejścia do klienta. Wymieniłem dekoder na samym początku jego pojawienia się. Kupiłem 3 kable z czego dwa z certyfikatem żeby w ogóle działał. Teraz mam płacić drugi raz za oglądanie tych samych treści - mógłbym zrozumieć to gdyby na tym kanale puszczali zupełnie inne materiały niż w C+. Robią z klientów idiotów - przecież płacimy już dodatkowe pieniądze za dekoder. Oczywiście dekodera nie chcą mi teraz wymienić na wcześniejszy. Mam nadzieję, że tym tematem zajmie się uokik i dopierniczy im za takie działania karę.
×