Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to gdy kogoś interesuje sam Canal+ jest coraz taniej. (Powitalny+ plus Canal+ na 18 miesięcy wychodzi średnio 25,50 miesięcznie). To nawet taniej niż multipakiet.

Raczej 35 zł. C+ z powitalnym+.Nie wiem, ale chyba coś źle obliczyłeś - tylko, że w powitalnym+ nie ma kompletnie nic ciekawe oprócz także czy to aż taka atrakcja C+ z Planete za 35 zł/m ? Dla mnie nie.

Uważam, że dobra promocja cyfry na dziś była by - < podstawowy+ z pakietem C+ i kanałami HD za około 45 zł/m < nawet może być na 24 mies. >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniowej promocji za 49,9 można było mieć komfortowy+, pakiet c+, 5xHD, pakiet filmbox i to była naprawdę dobra oferta. Oby więcej takich własnie promocji bo ta obecnie to lipa, no ale cóż nie zawsze każda następna promocja musi być lepsza od poprzedniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince

 

A już myślałam, że od tych postów - viewtopic.php?f=6&t=364&start=8595 - będzie z Tobą spokój.

Jakoś po nich długo nie było Ci do śmiechu :lol2: A teraz znów zaczynasz :x

 

Udowodniłeś Nam niejednokrotnie, że jesteś prawdziwym BULTERIEREM Cyfry+. Że twoja robota nie kończy się na Call-center. Przecież później nadgodziny walisz tutaj, "...wystawiając niejednokrotnie jej bardzo złe świadectwo...".

 

Twoje wypowiedzi to tylko: "...nie warto czekać, lepszej nie będzie, ostatnia chwila, wiem bo tam pracuje, podpisuj już dziś, cyfra najlepsza..." :>

 

Rozumiem, że macie płacone od każdego łepka, ale wyluzuj i pisz w temacie.

Już udowodniłam Ci chociażby z tym, że w 2010 również będą kłopoty z promocyjnym pakietem premium (C+ i HBO) tak jak były rok wcześniej.

Jak się okazało, że jednak miałam znów racje tu siedziałeś cichutko, zamiast próbować pomóc (doradzić) swoim, wprowadzonym w BŁĄD klientom :evil:

 

No i żeby nie było of-top.

Obecna PROMO to nie jest jeszcze promocja Wielkanocna. I już na dniach wyjdzie kto miał rację.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandrapro no i w stu procentach się zgadzam z tobą,sam mam znajomych co mieli różne sytuacje z Cyfrą.Gdy ja ino coś powiem na forum na temat Cyfry.To zaraz znajdują się samarytanie broniący jedynej susznej platformy w naszym kraju.Niestety internet i takie fora to jest dla nich biznes by mydlić innym oczy.Ale tak samo jest z polityką jedyna suszna partia w Kraju,suszne sondaże.A wszystko po to by ludzią pranie mózgu robić.Internet i Media Reklamy są ważne,ale gdy podchodzi się do nich z dystansem.A nie słucha się wszystkiego co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś się go czepił miał odwagę napisać gdzie pracuje i jest w miarę obiektywny a czytać jego postów nie musisz.Zresztą za parę dni się przekonamy kto ma lepsze infio. Wtedy owszem jak najbardziej będzisz sobie mógł pojedźić na nim. Teraz to wygląda jakbyście się nawzajem baaaardzo kochali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nic nowego do grudnia nie spodziewam,teraz prezesi z Cyfry grzeją .... na wyspach kanaryjskich.Byle do zimy,ale znajdą się i chętni by ich utrzymywać.Jak ktoś woli,pracownicy Cyfry do boju.Wciskać kity,Jak to mi dystrybutor powiedział,promocjami rządzi góra a on i tak uważa ze tegoroczna oferta jest do kitu,no ale z czegoś trzeba żyć i ludzią wciskać kit,i ja tego nie opiniuje.Taka praca dystrybutorów a każdy chce zarobić.A hołota jest na górze łącznie z niektórymi kitowciskaczami na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strach zabrać głos ale sobie obiecałem.... ;)

Problem był standardowy, rezygnacja z "dodatku" do pakietu jakim był pakiet HBO i osławione już HBO HD.

W połączeniu o jakim mało kto wiedział HBO HD z C+HD, podczas podziękowania za promocyjny czas 3 miesięcy

konsultant poinformował o niestety utracie promocji na C+HD. Takie postępowanie wzbudziło wiele sprzeciwów i

reklamacji. Sam byłem ofiarą i otrzymałem kilka informacji z ICA o nierozerwalnym tworze jakim jest PREMIUM HD.

Dziś z racji zbliżającego się końca promocyjnych 3 miesięcy i stojąc przed wyborem albo 6 zł za C+HD albo 19,90

za pakiet HBO - napisałem po raz kolejny na ICA - co z moją reklamacją?

Odpowiedź brzmiała zgodnie z reklamacją C+HD pozostanie bezpłatny - udało się!!! ale po co te męki???

To na plus dla C+ i to jeszcze gdy padł mi PVR 250 ale miałem już nową umowę wraz z PVR 500 potrącono mi

od momentu zgłoszenia usterki z opłaty - też było miło.

 

Tyle słodzenia, niestety o wszystko trzeba walczyć i drzeć nie raz koty z konsultantami i całą resztą, a po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste(?) pytanie. Jakoś muszę przetrwać do Grudnia do prawdziwych promocji. Ptranie: jeśli kupię teraz TYLKO multipakiet,

TO czy bedę mógł w Grudniu zawrzeć umowę na pakiet komfortowy+ z canal+ ? Już nie chodzi o to,że będę przez jakiś czas płacił podwójnie.Ale nie chciałbym sobie zablokować skorzystania z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strach zabrać głos ale sobie obiecałem.... ;)

Problem był standardowy, rezygnacja z "dodatku" do pakietu jakim był pakiet HBO i osławione już HBO HD.

W połączeniu o jakim mało kto wiedział HBO HD z C+HD, podczas podziękowania za promocyjny czas 3 miesięcy

konsultant poinformował o niestety utracie promocji na C+HD. Takie postępowanie wzbudziło wiele sprzeciwów i

reklamacji. Sam byłem ofiarą i otrzymałem kilka informacji z ICA o nierozerwalnym tworze jakim jest PREMIUM HD.

Dziś z racji zbliżającego się końca promocyjnych 3 miesięcy i stojąc przed wyborem albo 6 zł za C+HD albo 19,90

za pakiet HBO - napisałem po raz kolejny na ICA - co z moją reklamacją?

Odpowiedź brzmiała zgodnie z reklamacją C+HD pozostanie bezpłatny - udało się!!! ale po co te męki???

To na plus dla C+ i to jeszcze gdy padł mi PVR 250 ale miałem już nową umowę wraz z PVR 500 potrącono mi

od momentu zgłoszenia usterki z opłaty - też było miło.

 

Tyle słodzenia, niestety o wszystko trzeba walczyć i drzeć nie raz koty z konsultantami i całą resztą, a po co?

A tą reklamacje pisałeś mailem czy listownie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem żadnych reklamacji. Zapytałem tylko od kiedy mogę zrezygnować z ich usług bo źle traktują swoich abonentów. Od razu otrzymałem odpowiedź :D

W ramach dobrej współpracy postanowiłem przyznać Panu bezpłatny dostep do opcji dodatkowej CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport HD przez 13 pełnych miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernet w tym wypadku tak,kiedyś chyba było można mieć tylko jedną promocje.Ale teraz już nie,nawet gdyby było to Multipakiet to jest inna oferta,i nie będzie kolidowała z nową.Każdy abonent to zarobek,a najlepiej to przeczytać nowy regulamin.O przepraszam zapomniałem na stronie Cyfry jest stary jak to było w grudniu.I musiałem pofatygować się do dystrybutora.A nuż beton podpiszę umowę miły gest Cyfry+ :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to gdy kogoś interesuje sam Canal+ jest coraz taniej. (Powitalny+ plus Canal+ na 18 miesięcy wychodzi średnio 25,50 miesięcznie). To nawet taniej niż multipakiet.

Raczej 35 zł. C+ z powitalnym+.Nie wiem, ale chyba coś źle obliczyłeś - tylko, że w powitalnym+ nie ma kompletnie nic ciekawe oprócz także czy to aż taka atrakcja C+ z Planete za 35 zł/m ? Dla mnie nie.

Uważam, że dobra promocja cyfry na dziś była by - < podstawowy+ z pakietem C+ i kanałami HD za około 45 zł/m < nawet może być na 24 mies. >

 

Dobrze obliczyłem. Nie chodziło Mi o promocję "stała cena pakietów wraz z opcją Canal+ przez 18 miesięcy" za 34,80 tylko o promocję "umowa na 18 miesięcy - 40% taniej przez 10 miesięcy (czyli 11,94 miesięcznie) plus Canal+ 9,90 miesięcznie przez 18 miesięcy" co daje 21,84 przez pierwsze 10 miesięcy plus 29,80 przez pozostałe 8 miesięcy, a to daje średnio około 25,50 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mario1980, ale już lepiej wziąć Powitalny+ Canal+ za te 34,80zł niż multipakiet. Sporo jest takich abonentów, że trzymają najniższy pakiet, bo oglądają programy 1-16 (pomijając TVN24 i Superstację, których w Powitalnym nie ma) i Canal+. Np. w drugim pomieszczeniu. Takie rozwiązanie jest pewną alternatywą dla TNK, mimo że droższe. No chyba że ktoś chce mieć HD, to oczywiste.

 

@ernet

Multipakiet to jedna umowa. Jak będziesz chciał podpisać drugą, to od ręki nie ma takiej możliwości. Idziesz do dystrybutora, dzwoni do działu zgód z punktu i decydują, czy wydać Ci drugą umowę. A jak nie, to możesz podpisać na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipakiet to jedna umowa. Jak będziesz chciał podpisać drugą, to od ręki nie ma takiej możliwości. Idziesz do dystrybutora, dzwoni do działu zgód z punktu i decydują, czy wydać Ci drugą umowę.

 

Dziękuję Ci za tę istotną dla mnie informację :smile:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,9 za HBO tylko przez 6 miesięcy, to chyba średnia promocją, gdyby dali tą cenę przez cały okres minimalny umowy to byłoby to oferta warta przemyślenia. Dzwonił do Was ostatnio jakiś konsultant z Cyfry+ ? Ponieważ zastanawiam się jakie teraz wraunki przedłurzenia umowy proponują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam również że może być to powodowane tym ze coraz mniej osób decyduje się na wykupienie tego pakietu co niekoniecznie musi być związane z przejściem do konkurencji. Jednak cena 19,90 na okres 6 miesięcy jest dobra przecież nikt nikogo nie zmusza do płacenia po tym okresie zawsze można zadzwonić i zrezygnować a może zaproponują coś ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę od grudnia, darmowe HBO właśnie mi się kończy i od kwietnia gdybym zostawił musiałbym płacić pełną stawkę. Wczoraj konsultant zadzwonił i zaproponował HBO na 6 m-cy po 19,90. Zgodziłem się. Po tym okresie można bez problemu wyłączyć opcję. Mi to akurat przypasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podpisywaniu umowy na 18 miesięcy jest to kwota 19,90 za cały okres o ile się nie mylę.Jeśli chodzi o abonamentów z ważnymi umowami którzy chcieliby wykupić dodatkowo pakiet HBO to nie wiem ale myślę ze byłaby możliwość ceny 19,90/6 m-cy choć pewien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...