Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.Jeśli chodzi o abonamentów z ważnymi umowami którzy chcieliby wykupić dodatkowo pakiet HBO to nie wiem ale myślę ze byłaby możliwość ceny 19,90/6 m-cy choć pewien nie jestem

 

Jest taka możliwość , właśnie z niej skorzystałem , przy rezygnacji z HBO zaproponowano mi właśnie 19,90 przez sześć pierwszych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne przeczucie że od 1 kwietnia będzie prawdziwa wielkanocna promocja w Cyfrze i to nie dlatego że to prima aprilis :>

Miałem już nic nie pisać ... pisałem, że czekam do 25.III na jakąś fajną promocje w cyfrze, Wielkanocną - niestety nie doczekaliśmy sie "prawdziwej świątecznej promocji " choćby trochę zbliżonej do grudniowej także dziś byłem po eNKę. Promocja z kanałami HD 48 zł dekoder HD gratis itd. .... i

wszedłem przy okazji do jednego dystrybutora cyfry bo zauważyłem wystawioną reklamę z promocją C+ za 9,90 a on po chwili rozmowy i moich pytaniach mówi wprost aby poczekać kilka dni bo coś może być przed samymi Świętami "nowego" w promocji. Mówię, że to juz przeciez kilka dni zostało a on że może coś dadzą na same Święta. Ja w to raczej już nie wierze ale poczekam jeszcze w takim razie kilka dni < z tego co mówił to w umowach 24m/ i 18 m. da radę C+ za 9,90 ale tylko od pakietu podstawowego . > i sam na koniec skwitował, że ta promocja teraźniejsza to lipa ... serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada kwestia promocji z siecia Plus Gsm .Aby ja podpisac co dokladnie jest potrzebne , gdzie sie udac ; zadzwonic ewentualnie

 

Przez infolinię 22 5453754, skąd dopiero delegują do odpowiedniego punktu sprzedaży.

 

Żadnych rachunków nie potrzeba Plusa , wystarczy podać ,, konsulatowi nr kontaktowy z Simplusa'' ( w razie problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę cie zmartwić Canal+ o dyszkę drożej,Cena została na poziomie 9,90zł ale jak się bierze razem z HBO i Cinemax.Tyle wychodził powitalny z Canal+ w poprzedniej promocji,teraz jest drożej.

Nie jest drożej. Sam Canal+ dalej kosztuje 9,90 z tym że trzeba się zdeklarować że nie zmieni się pakietu na niższy (co przy powitalnym nie ma znaczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie jaka Zima z Plusem,tej oferty nie ma od tygodnia :lol: .Cyfra powróciła na drogę drożyzny.Słyszałem ze Cyfrowy Polsat chce od przyszłego roku mieć Sport na żądanie,a już za rok kończy się Ekstraklasa w Cyfrze.Ja dziękuje płacić za mecze,póki co jedyna alternatywa to N.Ale mi się nie spieszy i poczekam do grudnia na nową ofertę Cyfry,Tyle że na pewno umowy długiej nie podpiszę bo nie wiadomo jak będzie z ekstraklasą.Czy już ktoś wie kiedy będzie nowy przetarg,na ekstraklasę.Może Cyfra by zaproponowała komfortowy z Canal+ i Filmbox za 49zł jak w Grudniu,bo zal paczyć jak Panie w galeriach na stoiskach się nudzą :jupi: ,Za dużo kawki szkodzi :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cyfra by zaproponowała komfortowy z Canal+ i Filmbox za 49zł jak w Grudniu,bo zal paczyć jak Panie w galeriach na stoiskach się nudzą :jupi: ,Za dużo kawki szkodzi :( .

 

Dokładnie to samo napisałem już dawno. Zdziwiliby się, jak dużo klientów by im doszło:

- ci,co nie zorientowali się w grudniu,jak to dobra promocja był

- ci, którzy dowiedzieli się o niej za późno

- ci, którzy myśleli,że będzie promocja dłużej i nie podpisali jej, bo ich umowa z innym operatorem kończyła sie w w marcu ( jak ja )

- a przede wszystkim Ci nowi , którzy już wiedzą i jeszcze czekają na kolejną szansę ;-) do grudnia2010 ( jak ja )

 

Dziwna polityka Cyfry. Wg. mie :

- teraz powtórzenie promocji grudbiowej= tłumy nowych klientów ( bo wiadomo,że do grudnia nic ciekawego nie będzie )

- brak takiej promocji teraz = "straty finansowe " wobec nierentownych stoisk (markiety, itd. ) Cyfry.

Nie wspominam już ,jak dużo osób kupi N-kę, której pakiet za 48zł ( w tym HD ) jest -chyba-najbardziej atrakcyjny na rynku,

Co do mnie gdyby nie Grand Prix na żuzlu, to już bym to dawno zrobił ! Wiem,wiem powiecie, że mogę sobie brać N-ke + tylko

Cana+ (pakiet ). Tak, ale nie chcę mieć wieżowca złożonego z 2 tunerów, dvd,wzmaka,nagrywarki... itd.

Czekam do Grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- brak takiej promocji teraz = "straty finansowe " wobec nierentownych stoisk (markiety, itd. ) Cyfry.

 

Cyfra nie ma swoich stoisk, więc się tym nie przejmuje :]

 

Nie wspominam już ,jak dużo osób kupi N-kę, której pakiet za 48zł ( w tym HD ) jest -chyba-najbardziej atrakcyjny na rynku,

Co do mnie gdyby nie Grand Prix na żuzlu, to już bym to dawno zrobił ! Wiem,wiem powiecie, że mogę sobie brać N-ke + tylko

Cana+ (pakiet ). Tak, ale nie chcę mieć wieżowca złożonego z 2 tunerów, dvd,wzmaka,nagrywarki... itd.

Czekam do Grudnia.

 

gdzieś na forum czytałem takie fajne zdanie:

 

z N jest jak z teściową, wszystko dobrze, dopóki nie poznasz jej bliżej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie jaka Zima z Plusem,tej oferty nie ma od tygodnia :lol: .Cyfra powróciła na drogę drożyzny.Słyszałem ze Cyfrowy Polsat chce od przyszłego roku mieć Sport na żądanie,a już za rok kończy się Ekstraklasa w Cyfrze.Ja dziękuje płacić za mecze,póki co jedyna alternatywa to N.Ale mi się nie spieszy i poczekam do grudnia na nową ofertę Cyfry,Tyle że na pewno umowy długiej nie podpiszę bo nie wiadomo jak będzie z ekstraklasą.Czy już ktoś wie kiedy będzie nowy przetarg,na ekstraklasę.Może Cyfra by zaproponowała komfortowy z Canal+ i Filmbox za 49zł jak w Grudniu,bo zal paczyć jak Panie w galeriach na stoiskach się nudzą :jupi: ,Za dużo kawki szkodzi :( .

Dzwoniac na infolinie jest promocja Plius Gsm i Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...